דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » כשפלוטו בשטח - יש בהחלט סיבות למתח..
כשפלוטו בשטח - יש בהחלט סיבות למתח..
אין ספק שהכוכב העיקרי שמשפיע על כולנו השבוע הוא פלוטו, וכדאי שנתבונן לרגע בהשפעות האלה כדי להבין מה באמת קורה שם, ומי באמת נגד מי, ואיך..

שתף:*פלוטו שולט השבוע בשטח, וכדאי לפעול בזהירות.

 
אין ספק שהכוכב העיקרי שמשפיע על כולנו השבוע הוא פלוטו, וכדאי שנתבונן לרגע בהשפעות האלה כדי להבין מה באמת קורה שם, ומי באמת נגד מי, ואיך..

אז ככה: פלוטו הוא כוכב יצרי וכוחני, תאוותני וכוחני. הוא זה שמאפשר לנו לחוות דברים לעומק, להרגיש אותם בקישקעס, או להתפוצץ כשאנחנו כועסים. סקס, עוצמה ומאבקי כוח – פלוטו שלנו נוגע בכולם, ובעוצמה אמיתית. יש כאלה שהוא מפחיד אותם פחד מוות, ויש אחרים שנוהים אליו כמו פרפרים אל מנורת לילה במרפסת בקיבוץ השבוע יוצר דון פלוטו הזה שתי זויות פעולה לכוכבים מרקורי וונוס, ומכריח אותנו לחשוב פעמיים לפני כל מלה או כל פעולה.
 
הבה נתבונן במשתתפים בתיאטרון הקוסמי השבועי שמעלינו. ונוס למשל (קידה עמוקה) היא זו שאחראית במפת הלידה שלנו על היחסים עם הזולת, ועל כל מה שקשור לרגשות בכלל. כשהיא נמצאת בזוית פעולה עם פלוטו, אפשר לומר שכל הרגשות מתעצמים מאוד, והופכים מעט תיאטרליים. כל ריב בין שני בני זוג עכשיו עלול להיות סוער ודרמטי במיוחד.
 
כשיש זוית שכזו בשטח, חשוב מאוד לשמור על פרופורציות ביחסים הזוגיים ובמערכות היחסים בכלל, שכן כל דבר קטן עלול להרתיח אותנו ולהוציא אותנו מהכלים בקלות יחסית, ואחר כך- לא קל לרדת מהעץ הזה..
 
ונוס בזוית לפלוטו אינה רק קשה: זו גם זוית יצירתית מאוד שמעניקה הרבה ריגוש והתלהבות, והיא גם יצרית במיוחד, ולעיתים שמה את הדגש על הצד הפיזי ועל המשיכה במערכות היחסים ובזוגיות שלנו, יותר מאשר על ההרמוניה הזוגית. מזלות שור מאזניים ועקרב עשויים ליהנות – או לסבול – ממנה במיוחד.
 
מרקורי (נפנוף יד שובבי וקריצה) הוא זה שאחראי על התקשורת שלנו עם העול ועם אנשים אחרים. כשהוא יוצר זוית פעולה עם פלוטו היצרי, כל מלה שנאמרת לא במקום או בחוסר זהירות עלולה לגרום לנו לטפס על בריקאדות, להלחם בהתלהבות חסרת פרופורציות על דעותנו ועל העקרונות שלנו, או לכעוס באופן לא פרופורציונלי בגלל דברים ששמענו או רגשות שאחרים מביעים.
 
בזמן שכזה גם המלים שאנחנו בוחרים לשיחות שלנו הם שונות, ובדרך כלל הן דרמטיות וגדולות מהחיים, מה שנקרא - תיאטרון הרגש במיטבו, כשכל מלה שאנו אומרים – או שומעים – עלולה לקבל בדמיוננו – או בדמיון זה שמולנו שמקשיב לנו - פרשנויות שגויות לחלוטין, ולגרום לנו או לו להגיב בכעס, ואפילו לשבור את הכלים.
 
חשוב על כן לא לאבד פרופורציות, ואם הויכוח מתלהט – לקחת צעד אחורה, להתבונן לרגע, לחשוב שוב, ורק אז להגיב, אם אפשר. מזלות תאומים בתולה ועקרב הם אלה שחשופים במיוחד לאימפקט של הזוית הזו.
 
@

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים