דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » *מרס בזוית לפלוטו ? האם מתח הוא דבר בונה, או הרסני?
*מרס בזוית לפלוטו ? האם מתח הוא דבר בונה, או הרסני?
מרס הוא הכוכב שאחראי על עשייה ויזמה. פלוטו הוא כוכב כוחני ויצרי. זוית של מתח בין השנים האלה שמתרחשת השבוע, עלולה להביא איתה את תחושת סיר הלחץ: יש כמה דילמות באויר, וכל בחירה שבהן ? לכאן או לכאן ? עלולה להביא איתה התפוצצות.

שתף:*מרס יוצר זוית של מתח לפלוטו – האם מתח הוא דבר בונה, או הרסני?
 
השאלה הזו – האם מתח הוא בונה או הרסני - עלולה להיות קרדינלית השבוע. זוית המתח בין מרס לפלוטו היא אחת הזויות היותר בעייתיות שיש לנו. מרס הוא הכוכב שאחראי על עשייה ויזמה. פלוטו הוא כוכב כוחני ויצרי. זוית של מתח בין השנים האלה עלולה להביא איתה את תחושת סיר הלחץ: יש כמה דילמות באויר, וכל בחירה שבהן – לכאן או לכאן – עלולה להביא איתה התפוצצות. 

הדילמות האלה עלולות להגיע במישור היחסים קרובים שלנו, במישור הפוליטי או הגלובלי, שבו גוף אחד נותן אולטימאטום לגוף אחר, למשל, והעולם – או אנחנו – עוצרים את נשימתנו, עד שתגיע ההחלטה. מכיון שהאופי של שני הכוכבים האלה הוא תוקפני בעיקרו, כדאי לעשות כל מאמץ כדי שהדילמה הזו תישאר תיאורטית, ותפתר בדרכי שלום והבנה. 

גם ביחסים הקרובים שלנו, חשוב עכשיו שלא להתבצר בעקרונות נוקשים מדי, ולא להציב אולטימאטום משום סוג שהוא, אלא לנסות ולראות את הדילמות ואת מצבו של האחר, ולאפשר לו - וגם לעצמנו – לרדת מעץ שטיפסנו עליו, אם הוא גבוה מדי. 

האגו – קולקטיבי או אישי – עלול להיות בעייתי במיוחד השבוע, שכן נושא הגאוה והצורך להתמקד במלה האחרונה יוצר קושי לראות את כל התמונה, ולפעול בהתאם. אולי משום כך מלים כמו סבלנות ואורך רוח משמעותיות עכשיו במיוחד.

יש כאלה בתוכנו שמתח עלול לפרק אותם, ואת מה שהם עושים. יש לעומת זאת רבים אחרים שמתח בחייהם הוא דבר חיובי מבחינתם, ורק כשהמתח בשיאו הם מסוגלים לא רק לתפקד, אלא גם להראות תוצאות בשטח. גם אלה וגם אלה מוזמנים לבדוק את נושא המתח השבוע לעומק, ובעיקר - לנסות ולהוריד אותו או לפעול בלעדיו, ולו רק בגלל נושאים הקשורים ללחץ דם, לב, ולחצים שהורסים את טעם הניואנסים העדינים, ובעיקר את ההרמוניה שכולנו כל כך זקוקים לה.
 
שבוע כזה עלול להביא איתו בעיקר צורך לשחרר לחצים: בין אם המדובר בפעילות פיזית או ספורטיבית, בשיחות עומק שבהן אנו מגלים ומשתפים את הזולת במה שעובר עלינו, או בדיאלוג אמיתי שבה מהלב – כל מה שקשור לכנות ופתיחות יהיה משמעותי במיוחד בשבוע שכזה, שכן הוא גם מפרק מצבים טעונים, ומאפשר לאחרים לראות אותנו כפי שאנחנו, ולהיפך. 

לסיכום: אם נוכל לצאת מהצורך הזה לומר את המלה האחרונה, ולהיות קצת יותר ותרנים ופשרנים השבוע, כי אז נרויח כולנו.
 
@
 
 
 
 
 
 
 
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים