דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » סטורן עובר למזל מאזניים, והגיע הזמן לשנס מתניים.
סטורן עובר למזל מאזניים, והגיע הזמן לשנס מתניים.
דרכו של סטורן עוברת תמיד דרך הקו הישר שאי אפשר לעקם: אתה במצוקה כספית? הגיע הזמן לראות היכן אתה מבזבז, לקצץ בהוצאות, ובמקביל ? למצוא לך מקור הכנסה נוסף. אתה במצוקה רגשית? הגיע הזמן לחפור לעומק, להבין היכן נמצאים אזורי המשגה שלך.

שתף:


*סטורן עובר למזל מאזניים, ומביא איתו צורך לשנות מגמה בנושאי מימוש פוטנציאל, ודיאלוג עם הזולת.
 
אחרי שנתיים וחצי לא קלות במזל בתולה המעשי, שבהן לימד סטורן את הבתולות פרק בהלכות קשרים גבולות ומימוש פוטנציאל, עובר סטורן למזל מאזניים. סטורן שולט על מזל גדי השייך ליסוד האדמה,ולא מעט רואים בתקופה שבה הוא שוהה במזלם צרה לא קטנה. אבל האמת היא קצת שונה: סטורן שנקרא גם 'המורה הגדול', שמלמד אותנו לשים את הרגשות בצד, ולהסתכל בדברים מפריזמה שמתמקדת בתוצאה בשטח, ובשורה התחתונה.
 
סטורן לא עושה הנחות: הוא מכריח אותנו לראות את המציאות – לא מחמיאה ככל שתהיה – כפי שהיא, ליצור גבולות ברורים לאזורי הפעולה שלנו, ומכיון שהוא גם פרפקציוניסט לא קטן - הוא גם מכריח אותנו לא לחפף, אלא להעביר כל דבר דרך מיקרוסקופ של ביקורת ברמה גבוהה במיוחד, ולא סלחנית. דרך המצוקה מכריח אותנו סטורן ללמוד מחדש את הכללים, להבין שאין קיצורי דרך , ולהפנים שהמדובר תמיד בתהליכים ולא בהברקות של רגע, ותהליכים – מתרחשים לאט..
 
דרכו של סטורן עוברת תמיד דרך הקו הישר שאי אפשר לעקם: אתה במצוקה כספית? הגיע הזמן לראות היכן אתה מבזבז, לקצץ בהוצאות, ובמקביל – למצוא לך מקור הכנסה נוסף. אתה במצוקה רגשית? הגיע הזמן לחפור לעומק, להבין היכן נמצאים אזורי המשגה שלך, לעשות עבודת עומק בנושא, או ללכת ליעוץ, טיפול, ולכל דרך פעולה שתעזור לך להבין מחדש את הכללים, ובעיקר – לשמור על עקביות כשאתה מנסה לפעול לפיהם. סטורן נוגע בפצע, מראה היכן כואב, ומאפשר לנו לטפל בנושא.
 
הזמן הטוב להבין את פעולתו הוא אחרי שהוא מסיים את שהותו במזל: אז תוכל לראות היכן היית לפני שנתיים וחצי והיכן אתה היום – ולהבין. אם תשאלו את הבתולות שבסביבה איך סטורן השפיע עליהם בשנתיים וחצי שעברו – מן הסתם תקבלו תשובה חיובית ומפורטת יותר...
 
על מי ישפיע בעיקר סטורן? על בני מזל מאזניים, שם יעשה עבודה אישית על האדם עצמו והיכולת שלו לבנות גבולות, על מזל גדי שעליו הוא שולט ביכולת שלו לעזור לו לבנות קריירה דרך התמודדות עם קשיים ומגבלות, מזל טלה שם יעזור לטלאים למסד קשרים למרות שחלק ירגישו קצת לבד, ועל הסרטנים אותם יכריח להשקיע בבית ובמשפחה, ולבנות סדרי עדיפויות חדשים בנושאים אלה.
 
@
 
 
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים