דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » ממדור השאלות והתשובות: חינוך, תרפיה, או רפואה אלטרנטיבית?
ממדור השאלות והתשובות: חינוך, תרפיה, או רפואה אלטרנטיבית?
שאלה: יאיר שלום. נולדתי בתאריך 16/12/1977 בשעה1:30 . אינני עובדת וחשבתי להרשם ללימודים. אני לא יודעת מה מתאים לי ללמוד חשבתי על שלושה תחומים: חינוך לגיל הרך, תרפיה או רפואה אלטרנטיבית: מה הכי יתאים לי?

שתף:
שאלה: יאיר שלום. נולדתי בתאריך 16/12/1977 בשעה1:30 . אינני עובדת וחשבתי להרשם ללימודים. אני לא יודעת מה מתאים לי ללמוד חשבתי על שלושה תחומים: חינוך לגיל הרך, תרפיה או רפואה אלטרנטיבית: מה הכי יתאים לי?
 
תשובה: ובכן, ראשית אפשר לראות קונפליקט בסיסי בין הצורך שלך בלימודים גבוהים והתפתחות אישית הזקוקים לסיפוקים מיידיים – מקבץ הכוכבים (מסומן בעגול אדום) במזל קשת, לבין היכולת לדגור ולהשקיע כשהאופק הוא במזל שור, אלמנט שעשוי בהחלט להביא איתו את הסבלנות הדרושה לכך, אבל.. גם ונוס שליטת האופק במזל קשת, מה ששוב מדגיש צורך בלימודים קצרים יותר מהרגיל.
 
אלמנט שני – הירח במזל דגים (בעגול כחול) מסמל את הצורך שלך בהבנות עומק למיניהן, ובגישה לתת המודע. זוית שהוא יוצר עם ונוס במזל קשת מסמלת את הקונפליקט בין הרצון להעמיק פנימה כמה שיותר, לבין הרצון לרוץ ולשרוף שטח.
 
מרקורי כוכב התקשורת שלך לעומת זאת נמצא במזל גדי (בעגול ירוק), אלמנט שמביא איתו יכולת להעמיק, להתמקד בתהליכי לימוד ארוכים ולקחת אחריות רבה. ברם אולם מרקורי נמצא בהילוך אחורי, מה שאומר שאת עלולה להתקשות בללמוד דברים באופן קונבנציונלי ורגיל אלא חייבת ללמוד הכל בדרך שלך, לפי האינטואיציה שלך, ולא תמיד עם מסגרת הפעולה שמתאימה לך, שגם כאן מראה על קונפליקט בין מה שיש לבין הצורך לעשות דברים בדרך שלך, על כל המשתמע.
 
משלים את הקונפליקט הזה כוכב אורנוס (מסומן בחץ כחול) התזזיתי, שנמצא בזוית פעולה לכוכב מרס (בחץ אדום) השוהה במזל אריה, מה שיוצר שוב חוסר שקט פנימי בולט, ורצון לראות תוצאות של עבודה כאן – ועכשיו. משלים את הקונפליקט הזה פלוטו (בעגול שחור) בזוית של מתח לירח, הנפש, זוית שמביאה איתה גם רצון להעמיק פנימה ולדעת יותר וגם רצון להגיע לעמדת כוח משמעותית שתעזור לתדמית שלך, ולצורך הזה לטפל ולהבין – לקבל גם הכרה בעולם.
 
אם נחבר את הכל, נראה שהתשובה אינה פשוטה. חינוך לגיל הרך עשוי להביא איתו אכן סיפוק לא קטן, אבל חוסר הסבלנות שלך לאורך זמן עלול לגרום לך להרגיש שזה לא בשבילך, חוסר סבלנות שכנראה רק כשתהיי בתוך התהליך תראי ותרגישי.
 
נושא התרפיה נמצא כאן חזק בצורך לטפל ולהעמיק, אבל גם כאן – תהליכי עומק ארוכים עלולים לשבור את רוחך. מצד שני, תרפיה הקשורה לתנועה למשל – כמו דאנס תרפי לדוגמא – עשויה בהחלט להתאים, כי היא משלבת את הצורך בעומק ומשמעות עם הצורך בתנועה ושחרור לחצים.
 
נושא הרפואה האלטרנטיבית הוא גדול ורחב אופקים, אבל דווקא כאן את עשויה למצוא את התשובה. אם תעסקי בנושא מתוך הרפואה הזו שבבסיסו אלמנט המחבר גוף ונפש - שהוא בעצם ביסוד כל הרפואה האלטרנטיבית שאני מכיר (החל משיאצו וכלה בשיטת גרינברג) - אני חושב שתוכלי למצוא שם את הסיפוק, כיון שהוא עובד בדיוק על הצורך במפת הלידה שלך לעבוד על השוני בין צרכי הגוף לצרכי הנפש אצלך, מה גם שהלימודים יחסית קצרים בנושאים אלה, ואפשר לראות מהר יחסית את התוצאות בשטח.
 
בכל מקרה – בהצלחה!

@
 
 
 

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים