דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » חודש במזל עקרב: הילד
חודש במזל עקרב: הילד
מופנם, רגיש מאוד, נאמן, מסתורי וכריזמטי, אלוף ההשרדות ופועל בשקט מאחורי הקלעים, מקסים אך ישיר ופה ושם גם עוקץ - הילד בן מזל עקרב.

שתף:מזל עקרב –הילד
 
מזל עקרב הוא מזל מסתורי מאוד להרבה מאתנו, אולי בגלל שהעקרבים אינם פתוחים במיוחד, ולא ממש אוהבים לשתף במה שעובר עליהם, למרות שעמוק בפנים הם רואים הכל, או יותר נכון – מרגישים. מכירים איזה עקרב או שנים בסביבה? הם דומים – או שונים ממזלות אחרים שאתם מכירים?
 
הילד בן מזל העקרב למשל, שונה בפרמטרים לא מעטים מילדים אחרים. ראשית, הוא לומד כבר מגיל צעיר לסמוך רק על עצמו. איכשהו, מנגנון ההשרדות שלו מפותח מאוד כבר מגיל אפס הוא רואה ומרגיש כמעט כל מה שקורה בסביבה, אבל בוחר בדרך כלל שלא לדבר על הדברים.
 
הילד הזה נראה מופנם יותר, אבל הוא בעיקר זהיר יותר: איכשהו הוא מרגיש פחות צורך לשתף אחרים בתובנות שלו, מהיותו מודע לכך שאינפורמציה עשויה להיות כוח בידי ידידיו, או יריביו. בדרך כלל הוא כריזמטי מאוד, בגן או בכיתה, ואחרים מחפשים את קרבתו, גם כי הוא מסתורי מאוד, פועל על פי חוקים וקודים משלו, קשה להם להבין פעמים רבות מה מניע אותו, מהיותו כאמור משתף פחות במה שבאמת עובר עליו, עמוק בפנים. אולם הוא החבר הנאמן ביותר בעת צרה, ולמרות שעמוק בפנים הוא עשוי לגלות שהוא יותר פופולרי ממה שהוא חושב, בעיקר בגלל חוש המנהיגות הטבעי שיש לו, שפעמים רבות הוא לא טורח בכלל להראות אותו, אבל הקסם האישי שלו עושה את שלו, ויש לא מעט שהיו מוכנים להתקרב אליו קצת יותר, אם רק היה מאפשר.
 
בגדול, יש לעקרבון הצעיר בערך שלושה חברים טובים שסומכים עליו על עיוור ומוכנים ללכת עבורו באש ובמים. הוא לעומת זאת סומך עליהם, אבל עד גבול מסויים. הילד הזה אוהב לבדוק גבולות, ובדרך כלל נראה פסיבי למדי, אבל הוא לא מהסס ללכת אחרי מה שהוא מאמין בו, ועד הסוף. חשוב מאוד לדבר איתו ולתת לו להבין איך ולמה אתם מקבלים החלטות שקשורות אליו, כי הדמיון שלו עובד שעות נוספות, בעיקר לגבי מה שלא אומרים לו.
 
עם ילד שכזה, חשוב גם לפעול ממקום רציונלי ולהסביר לו את הכל הגיונית, והחשוב יותר- לא להתעקש איתו. זה הילד שיתעקש עד הסוף,לא יראה שכואב לו גם כשהוא חוטף סטירה מהורה או מילד אחר, והוא יבחן אתכם באותה צורה שאתם בוחנים אותו. לפעמים תרגישו את העינים החודרות שלו מסתכלות עליכם בלי חשבון ובודקות אתכם לעומק, ולפעמים הוא גם לא מהסס לומר בעקיצות קטנות את מה שיש לו באמת לומר, כשהוא תופס אתכם בשקרים קטנים, בטיוח, או באי אמירת הדברים שאתם מבקשים ממנו לומר.
 
כן, אין מה לעשות: יש לכם ילד בוגר מכפי גילו בבית, אחר שרואה הכל ומבין הכל: במקום לכעוס עליו, אפשרו לו גם להרגיש כך, הטילו עליו אחריות כילד בוגר, ואם יבחן אתכם ויראה שאתם אכן מתכונים לה – זכיתם כולכם. מצד שני, אם לא... זהירות! הילד העקרב לא במהרה סולח או שוכח..


@
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים