דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » ונוס לובשת את החליפה הסקסית, עוברת למזל עקרב, וחיי הרגש שלנו הופכים יצריים וטעונים.
ונוס לובשת את החליפה הסקסית, עוברת למזל עקרב, וחיי הרגש שלנו הופכים יצריים וטעונים.
ונוס במזל עקרב אינה קלה לאלה שאוהבים אהבה רומנטית קלילה ועדינה, מה שאומר שהיצרים ? ולא תמיד החיוביים שהם ? משחקים עכשיו תפקיד מרכזי ביחסים, לטוב ? ולרע.. אם נדע לקחת את העוצמה הרגשית הזו ולהעמיק את הקשרים במקום לגרום לאגו שלנו לשחק משחקי שליטה ? נרויח בגדול.

שתף:

 

 

*ונוס לובשת את החליפה הסקסית, עוברת למזל עקרב, וחיי הרגש שלנו הופכים יצריים וטעונים.

 בגדול, כל מה שקשור לרגשות בכלל ולמערכות יחסים בפרט, עובר שינוי השבוע: את זה גורם מעברה של ונוס הרגשית ממזל מאזניים העדין והאינטלקטואלי, למזל עקרב הרגשי והמאופק.

 במזל מאזניים הביאה אלינו ונוס חודש מעניין, גדוש שיחות, מודעות, דיאלוג של אחד מול אחד, יכולת להתבונן לעומק ביחסים שלנו, ודרך ניתוח שכלתני ואינטליגנטי להבין יותר. במזל עקרב העמוק והאינטנסיבי, חיי הרגש שלנו עוברים עמוק פנימה. כל דבר כעת עלול להביא איתו פרשנות אישית מאוד, ובעיקר פרשנות טוטאלית שמנסה להכריח אותנו לא רק לחשוב ולהגיע למסקנות, אלא גם לעשות מעשה: כעת כל דבר  יקוטלג כשחור או לבן, טוב או רע, וברמה של עשייה – להתפוצץ על מישהו או לשתוק, להשאר – או לקום וללכת.

במזל מאזניים ונוס שולטת על הצד השכלתני של היחסים, אבל במזל עקרב הצד המיני והיצרי ביחסים הופך להיות המשמעותי יותר, במקום הצד העדין והרגשי שיצא במזל מאזניים, אלמנט שמזמין לחיינו מצבים הקשורים לקנאה, רכושנות במינון גבוה או עקרונות נוקשים שעלולים לגרום למלחמת עולם. כן, ונוס במזל עקרב לא עושה לנו – ולאחרים – חיים קלים, אבל אלה מאיתנו שמכורים לדרמות והופכים כל סיפור אהבה מזדמן לטלנובלה בפני עצמה, חושבים שדווקא הדרמות האלה מראות על אהבה, ואפילו אהבה אמיתית.. איזו טעות.

 ונוס במזל עקרב אינה חמה ואוהבת באופן הקונבנציונלי: המלה שמרכיבה אותה היא 'תשוקה', והעוצמה שלה חזקה מהרגיל. כאן היא מאבדת מהצורך בהרמוניה, ולעומת זאת כעת יוצא הצד הלוחמני שלה, זה שמתבצר בעקרונות ולא מרפה או משחרר, רואה בכל סיטואציה את הצד הקיצוני וכל מי שחושב אחרת – בוגד שאותו מוציאים מניה וביה ממעגל החברים.

 ונוס במזל עקרב אינה קלה לאלה שאוהבים אהבה רומנטית קלילה ועדינה, מה שאומר שהיצרים – ולא תמיד החיוביים שהם – משחקים עכשיו תפקיד מרכזי ביחסים, לטוב – ולרע..  אם נדע לקחת את העוצמה הרגשית הזו ולהעמיק את הקשרים במקום לגרום לאגו שלנו לשחק משחקי שליטה – נרויח בגדול.

בכל מקרה, יהיה מעניין..

 

 
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים