דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » ממדור השאלות והתשובות: הכל תקוע, ושום דבר לא זז. מה עושים?
ממדור השאלות והתשובות: הכל תקוע, ושום דבר לא זז. מה עושים?
היי יאיר. נולדתי בתאריך 3.1.84 בשעה 18:00 בנהריה. ברצוני לדעת מה צופן לי עתידי מבחינה כלכלית וגם מבחינת לימודים או עבודה. פשוט ההרגשה שלי שכרגע הכל ממש תקוע שום דבר לא זז למרות מאמצים. לאחרונה גם נוצר נתק ביני ובין משפחתי.. ברצוני לדעת מתי כל התקופה הקשה הזו תחלוף כיוון שהתסכול גובר עלי וזה ממש מייאש. אשמח לקבל תשובה.

שתף:
תשובה: ובכן, המדובר כרגע במה שעובר על כוכב אחד מאוד משמעותי במפת הלידה שלך – מרקורי, כוכב התקשורת. שני חצים מסמלים אותו במפה עכשיו, אחד אדום ואחד שחור, ויותר מכל הם מסמלים את סוגי הלחצים שבהם הוא נתון ומכאן גם את, ובעיקר – התקשורת שלך.
 
מרקורי הוא כוכב התקשורת שלנו. במפת הלידה שלך הוא נמצא במזל גדי, מזל קשוח ופרקטי, ברם אולם הוא עצמו נמצא בהילוך אחורי, מה שאומר שדרך הלימוד וההתקדמות שלך קצת שונה משל אחרים, ואת לומדת יותר מנסיון של הדברים שאת עושה מאשר מלימודים רגילים, ובנוסף – יותר מטעויות שאת עצמך עושה, מאשר מטעויות של אחרים. זה הופך אותך למעין סלף מייד מן, אדם שמתקדם בכוחות עצמו, למרות שלעיתים הוא גם עושה את המסלול הרגיל של לימודים קונבנציונליים במקביל.
 
ממש עכשיו נמצא כוכב סטורן (בעגול אדום) בצעדיו הראשונים במזל מאזניים. במיקום הזה הוא כבר יוצר זוית פעולה שרק תלך ותתחזק (הזוית האדומה) למרקורי כוכב התקשורת שלך, ומכריח אותו להתמקד, להתייעל, ולהיות עובדתי ונוקשה יותר מתמיד, ובעיקר – פרקטי. התהליך הזה ילווה אותך בשנה הקרובה, ויעזור לך להגדיר גבולות בצורה מחודשת, אבל הוא עלול מעט להכביד מבחינת הצורך לעשות מעין סלקציה בצד החברתי שלך, ולהשאר בקשר רק עם מי שבאמת נאמן ומסור.
 
במקביל מתרחש לו תהליך אחר שהחל בעצם לפני שמונה חדשים מהיום. כוכב פלוטו (בעגול שחור) עבר למזל גדי והתיישב גם הוא על מרקורי שלך. פעולתו של פלוטו היא מסיבית יותר: הוא הופך את כל נושא התקשורת למשמעותי במיוחד על יד כך שהוא מחבר אותך לצד הרגשי ולכל מה שקשור לעומק ומשמעות בחייך. בפרק זמן כזה ניתקים קשרים שבעצם מיצו את עצמך וקשורים יותר לעבר, מאשר לעתיד.
 
 מהצד השני, נוצרים לאט לאט קשרים שמתאימים יותר לתהליך העומק הרגשי שאת עוברת, אבל בפרק הזמן שבין זה לבין זה את עלולה להרגיש לבד במערכה, כשאין באמת אנשים שיכולים להבין את התהליך ואף להשתתף בו.
 
בהמשך השנה חוזר פלוטו ועולה על מרקורי, ומביא איתו גם כמה וכמה אנשים שיכולים להבין ולתקשר איתך ברמת העומק החדשה שאת מוצאת בתוכך, ואת מגלה שגם הקשרים עם המשפחה משנים כוון או פאזה, והופכים שונים מכפי שהיו: כעת תוכלי לבטא את עצמך יותר במליאות וכפי שאת בלי פשרות, למרות לחצי המשפחה, או שתלחמי על העקרונות שלך ותתנתקי זמנית כדי לבנות לך עולם רגשי משלך הבנוי על העקרונות שאתם מאמינה בהם.
 
בגדול, כל הקושי הזה מופיע כי זהו פרק זמן של גדילה וצמיחה אישית: זה נכון כלכלית, כיון שזה מכריח אותך להתחבר למקום שבאמת מתאים לך מבחינת פרנסה והכנסה מבלי להתפשר, כמו גם תקשורתית, מקום שבם בו יקשה עליך לעשות פשרות בתקופה הקרובה. זה תהליך שאינו קל, אבל הוא הכרחי כדי שתעברי לשלב הבא עם תובנות ויכולות חדשות, ובעיקר עם תקשורת עומק אמיתית שאת זקוקה לה עכשיו יותר מכל דבר אחר.
 
לסיכום: הקשבה לעצמך, ופתיחת מעגלים חדשים בתקשורת עם העולם ועם הסביבה – והרבה סבלנות ואורך רוח : את הפירות של זה תראי כבר בחדשים הקרובים.
 
בהצלחה!
 
@דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים