דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » מרקורי עובר למזל קשת, והגיע הזמן לחיוך אופטימי..
מרקורי עובר למזל קשת, והגיע הזמן לחיוך אופטימי..
מרקורי במזל קשת הוא חסר סבלנות בפני מינון גבוה מדי של כובד רגשי, והוא מעדיף גישה קלילה שמתרכזת בעשייה, ובעיקר במלה ? זרימה. ואכן, זו אולי ההגדרה הטובה ביותר למרקורי הזה: זרימה נעימה של אינפורמציה ועשייה, ובעיקר ? זרימה אופטימית.

שתף:


*מרקורי עובר למזל קשת: הקלילות והאופטימיות חוזרות לשטח, ואיתן גם החיוך...
בחודש הקודם שהה לו מרקורי במזל עקרב, הוציא אל פני השטח את מה שמצא בקישקעס, וחשף לא מעט רגשות שהחזקנו בבטן, לטוב ולרע, עזר לנו להתמודד עם רגשות שליליים שבדרך כלל קשה לנו לבטא, ופה ושם גם הוציא שיחות עומק נפלאות, אלא שהתקשורת עצמה היתה טעונה מאוד, וכל דבר קטן היה יכול בקלות לגרום לנו להסח לדרמה אמיתית וחסרת פרופורציות.  

עם מעברו השבוע של מרקורי למזל קשת התקשורת שלנו משתנה: זהו זמן להתמקד בעיקר בקלילות שבה הדברים נעשים, ובעיקר במלה הקשורה ליסוד האש שמזל קשת משוייך אליו – העשייה

מרקורי במזל קשת הוא חסר סבלנות בפני מינון גבוה מדי של כובד רגשי, והוא מעדיף גישה קלילה שמתרכזת בעשייה, ובעיקר במלה – זרימה. ואכן, זו אולי ההגדרה הטובה ביותר למרקורי הזה: זרימה נעימה של אינפורמציה ועשייה, ובעיקר – זרימה אופטימית

זהו זמן טוב להתפייס עם מי שאיתו רבנו בחודש האחרון, לנקות את המשקעים הרגשיים שהצטברו להם בשפע, לשתף בתחושות כדי לסגור מעגלים, ולנוע קדימה לקראת תקשורת נעימה וזורמת, ובעיקר – שמחה. ואכן, השמחה הזו היא אחד מסממניו העיקריים של מרקורי במזל קשת, הן בתחושה – והן בעשייה. 

אחרי חודש שבו היינו שקועים בעיקר במגננות מסוגים שונים ובהפנמת רגשות, הגיע הזמן ולעבור למוד חדש: יזמה. זה הזמן ליזמות חדשות בכוונים שונים, ובעיקר יזמות אישיות. 

זהו זמן טוב להזיז דברים שעלו מעט על שרטון בחודש האחרון, לדבר על מקמות שכאבו לנו בעיקר כי נחשפנו מדי, ואולי להתמקד גם באלמנט חדש הקשור למרקורי ולמזל קשת: ההומור. אם ניתן לו מקום גדול יותר בחיינו עכשיו, דברים יחליקו וייעשו ביתר קלות, ואולי גם ביתר הצלחה, לפחות מבחינת יחסים קרובים. זרימה, קלילות והומור – אלה בהחלט מלות המפתח של מרקורי במזל קשת. הבה ניתן להן מקום גדול יותר בחיינו החודש..

@דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים