דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » אשליות ופנטזיות? זוית הפעולה בין השמש לנפטון חוגגת השבוע.
אשליות ופנטזיות? זוית הפעולה בין השמש לנפטון חוגגת השבוע.
נפטון הוא כוכב מערפל ומתעתע, וכשהוא יוצר זוית פעולה לכוכב משמעותי כמו השמש, הוא משפיע על כולנו בחזקה. מכיון שהזוית הזו גם ארוכה יחסית ? לפחות ארבעה או חמישה ימים - הרי שכולנו עלולים להיות מושפעים ממנה לא מעט עד סוף השבוע.

שתף:

 

קורי העכביש של נפטון נכרכים סביב השמש, ומביאים איתם שבוע רגשני..
 
אין ספק שזהו שבוע רגשני במיוחד, ובעיקר בעיקר – חסר פרופורציות. השמש נמצאת במזל עקרב, מיקום שמביא לגבהים לא קטנים את המעורבות הרגשית שלנו בכל מה שקורה, ואם זה לא מספיק – היא גם יוצרת זוית פעולה לנפטון המעצבן.
 
נפטון הוא כוכב מערפל ומתעתע, וכשהוא יוצר זוית פעולה לכוכב משמעותי כמו השמש, הוא משפיע על כולנו בחזקה. מכיון שהזוית הזו גם ארוכה יחסית – לפחות ארבעה או חמישה ימים – זה אומר שכולנו עלולים להיות מושפעים ממנה לא מעט עד סוף השבוע.
 
מה נפטון בעצם עושה? הוא יוצר מעין קורי עכביש רגשיים, שמונעים מאתנו לראות את המציאות כפי שהיא. זה אומר שכל בעייה קטנה עלולה עכשיו להביא איתה תחושה של קטסטרופה, ומצד שני – כל משהו שמצליח לנו, עשוי להביא איתו אופוריה אמיתית. ביחסים זה אפילו מוקצן יותר: תחושה של אין מוצא כשמתפתח לו ריב קטן, מול תחושה נפלאה כשהאהבה חוזרת – או מראה את פניה לראשונה – ואז אנו עשויים לחוש התעלות נפש אמיתית.
 
זה נכון בעיקר לאלה מאתנו שעשויים להרגיש השבוע שהם מתאהבים.. אין כמו התאהבות שכזו, שכן מה שהיא באמת עושה זה להביא איתה דיאלוג רגשי ישיר עם הלב, שחוטף בעצם הזרקה ישירה של סם שמורכב מ50 אחוז אדרנלין, 30 אחוז פנטזיה, 15 אחוזים של נוסטלגיה, ו 5 אחוזים שמנסים כבר בשלב הזה לרוץ ולספר לחבר'ה או ליומננו היקר. ואכן, התאהבות תחת הזוית הזו עלולה להיות לא קלה בהמשך הדרך כשקורי העכביש האלה יורדים, והאדם שאנו פוגשים מתעקש להשאיר את משחת השינים פתוחה, או להשאיר את החזיה שלה על המקלדת האישית שלך, ואנו מתפקחים במהירות מהערפל הורוד שאפף אותנו.
 
זוית שכזו עלולה גם להביא איתו פתאום זכרון נוסטלגי מאקס או אקסיים מיתולוגיים, וצורך להרים טלפון אחרי שנה וחצי שבהן נעלמתם ולשאול מה קורה כאילו כלום.. צביטות מהעבר עלולות להופיע ולגרום לנו לרצות ולסגור מעגלים, או אולי לפתוח אותם מחדש.. לאלה מכם שנתקלים בכך – חכו עוד כמה ימים לפני שאתם ניגשים לטלפון – אתם עלולים להרגיש אחרת בקרוב מאוד.
 
מבחינה עסקית ופרקטית – זהו מקום לא קל, שכן אשליות ופנטזיות עלולות לגרום לנו לבנות מגדלים פורחים באויר, ומכאן הדרך להתפכחות כואבת בהמשך – קצרה מאוד.
 
אז מה עושים? משתמשים באנרגיה המתוקה הזו וכותבים שיר למגירה, מזילים דמעה בסדר, מעמיקים את הקשר הרגשי שיש לנו כרגע, או פונים לחפש קשר אחר אבל.. עם שתי רגלים על הקרקע, כמו שצריך.
 
 
בי קול!
 
 
@

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים