דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » ונוס בזוית לכוכב נפטון - ואי אפשר לראות ממטר..
ונוס בזוית לכוכב נפטון - ואי אפשר לראות ממטר..
המעורבות הרגשית שלנו השבוע עלולה להיות גבוהה במיוחד: ונוס, אותה פלנטה שקשורה למערכות היחסים שלנו ולנתינה בכלל, יוצרת זוית פעולה עם נפטון המטשטש ומערפל, זוית שתלוה אותנו למשך השבוע.

שתף:*ונוס בזוית פעולה לנפטון – ואי אפשר לראות ממטר..

 
המעורבות הרגשית שלנו השבוע עלולה להיות גבוהה במיוחד: ונוס, אותה פלנטה שקשורה למערכות היחסים שלנו ולנתינה בכלל, יוצרת זוית פעולה עם נפטון המטשטש ומערפל, זוית שתלוה אותנו השבוע.
 
נהוג לומר באסטרולוגיה שנפטון הוא בעצם אוקטבה גבוהה של ונוס, ובעוד היא עסוקה באהבה וזוגיות, נפטון מרחיב את תחומי האהבה הזו אל מעל האגו, הופך אותה לאהבה ללא תנאי, ואפילו מעלה אותה לדרגה רוחנית גבוהה במיוחד, שבה גבולות הרגש והאדם מטשטשים, והוא הופך לכלי לאהבה נטו.
 
אלא שהאהבה הנפטונית שכל כך מהללים אותה בשירים, אינה אהבה רגילה: אין לה גבולות, והיא עלולה לגרום לנו לאבד את עצמנו בתוכה, וביחד איתה גם לאבד את הראש. יש אומרים שזו אהבה רוחנית הקשורה לדת, ויש שקושרים לה כתרים כאהבה שבין הורה לילד, שבה אין תנאים: ההורה תמיד יאהב את הילד, ובכל מצב.
 
חשוב לזכור שבשונה מאהבה אידיאליסטית נפטונית שכזו, באהבה רגילה יש גם יש תנאים, ובעיקר באהבה בגובה העינים. בלי תנאים שכאלה לא תווצר אותה מלה מסתורית שנקראת 'זוגיות' המדבר על דיאלוג אמיתי שבין אדם לאדם אחר, שכן הרגשות הסובייקטיביים שונוס מייצגת הופכים עוד יותר סובייקטיביים כשנפטון נמצא בתמונה, וגורמים לנו לאבד בקלות פרופורציות, ולא לראות את התמונה כפי שהיא באמת.
 
כשזוית כזו נמצאת בשמים, אנו באמת מתקשים להבדיל לעיתים בין דמיון למציאות, ועלולים להסחף בקלות לאשליות ופנטזיות הקשורות ליחסים, לקשרים קרובים ורחוקים, ולאהבה בכלל. מכיון שונוס שולטת גם על נושא הכספים והחומר, גם כאן עלולים להתעורר להם קשיים כשאנו מאבדים את ההגיון הבריא לרגע, ומאפשרים לערפל הנפטוני להכתיב לנו את הקצב, ואת רוח הדברים.
 
גם הצד הפרקטי הפשוט של החיים אינו במיטבו,כולל פעולות היומיום. יותר מתמיד אנו עלולים להתבלבל עכשיו בין עובדות לבין הנחות או הפרשנות של העובדות האלה, לקבל כמובן מאליו שהפרשנות שלנו היא זו שנכונה, ועם השיפוט הזה שאינו במיטבו גם לקבל החלטות שגויות, שעלולות לפגוע בנו וביחסים שלנו.
 
אולי משום כך חשוב השבוע לנהוג משנה זהירות בכל מה שקשור לרגשות – ולכספים, לבדוק שוב ושוב את מה שעומד לפנינו, לא לקבל החלטות חשובות בשני הנושאים האלה מבלי להתייעץ קודם עם אחרים, והרצוי ביותר – לדחות החלטות חשובות באמת לשבוע הבא אם אפשר, שבו שיקול הדעת שלנו יהיה במקום רציונלי ופרקטי הרבה יותר.
 
לאלה מאתנו שמתחילים השבוע מערכות יחסים חדשות או מתאהבים, כדאי לחכות מעט לפני שתפרצו בהצהרות אהבה דרמטיות מדי, או תתחילו לפנטז מוקדם מדי על הצלחות כספיות ועסקיות: סבלנות היא מלת המפתח, וההזדמנויות יחכו לנו שבוע נוסף, כדי לקבל בו – אם בכלל – החלטות חשובות, שעלולות להשפיע על ההווה הקרוב שלנו.
 
בקיצור – ננסה להתנהל השבוע בעדינות, ברגישות, ועם ראש פתוח ורציונלי עד כמה שאפשר..
 
@
 
 
 
 
 
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים