דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » ונוס עוברת למזל קשת, החצים נשלפים, והקריצה הממזרית חוזרת..
ונוס עוברת למזל קשת, החצים נשלפים, והקריצה הממזרית חוזרת..
ונוס שעוברת השבוע למזל קשת היא ונוס שאוהבת לאהוב, אבל גם אוהבת להיות קלילה, להתמקד בסיפוקים מיידיים, ושהדברים יקרו לפני חמש דקות אם אפשר ? ממש כמו ילדה בגיל העשרה..

שתף:*ונוס עוברת למזל קשת, הקלילות חוזרת, והחיוך מתרחב..

 

אחרי חודש שנראה ארוך כאורך הגלות, שבו הרגשות היו בעיקר מאחורי הקלעים, או מתחת לפני השטח, ושכל דבר קטן הפעיל אותנו ביחסים הקרובים ובזוגיות שלנו כשהדגש הוא על קנאה כעסים או על הצד היצרי של ונוס שקשור לסקס, הכל משתנה השבוע. 

כן, הצד היצרי והכוחני של ונוס היה פעיל מאוד בחודש האחרון, אבל כעת היא עוברת שינוי: במזל קשת מקבלת ונוס איכות אחרת לגמרי: היא הופכת להיות ילדית יותר, סוערת ונלהבת, ובעיקר מתרגשת בקלות. 

ונוס במזל קשת היא ונוס שאוהבת לאהוב, אבל גם אוהבת להיות קלילה, להתמקד בסיפוקים מיידיים, ושהדברים יקרו לפני חמש דקות אם אפשר – ממש כמו ילדה בגיל העשרה.. מאותו המקום, נראה שגם הרגשות שלנו בכלל עשויים להיות דומים לקוד הזה: הם נעימים יותר, קלילים יותר, זקוקים יותר להוכחות שאוהבים אותנו ורוצים אותנו, ולא שומרים דברים מאחורי הקלעים. 

ונוס במזל קשת מדגישה גם את נושא הנסיעות והטיולים, ומאפשרת לנו להפתח לגרויים מסוג אחר, לתכנן טיול ארוך או קצר, ובמקביל גם לחשוב על לימודים של משהו מעניין במיוחד.
אבל הדבר שבעיקר מציין את הונוס הזו היא תכונה אחרת: ההרפתקנות. איתה היא יכולה באמת לבדוק גבולות בלי בושה, ואפילו לפרוץ אותם אם הם מפריעים לה בדרך כזו או אחרת. ונוס הקשתית היא אימפולסיבית מאוד,וקשה לה להיות מחושבת מדי: כשמתחשק לה – הדברים קורים, אבל כשלא – אפשר לעמוד על הראש, ושום דבר לא יזוז. במקרים כאלה אפשר גם להזכר בדרך הקשה בספונטניות ובחוסר הטקט של ונוס שלנו, שכמובן חייבת לומר את מה שהיא חושבת כאן ועכשיו, בניגוד מוחלט לונוס העקרבית של החודש האחרון, שכמובן שמרה הכל בבטן..
סיפוקים מיידיים, שובבות והרפתקנות, חוסר מחוייבות וספונטניות שמחה ופורצת – זו ונוס הקשתית שמגיעה אלינו עכשיו. מוכנים?...
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים