דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » מרקורי שוהה במזל גדי, ונצמד לפלוטו: החיים הופכים רציניים, אבל כדאי להזהר מקצרים בתקשורת.
מרקורי שוהה במזל גדי, ונצמד לפלוטו: החיים הופכים רציניים, אבל כדאי להזהר מקצרים בתקשורת.
לשקול מלים, לתכנן מהלכים, ולתקשר עם הצד הפרקטי שלנו ? מרקורי כוכב התקשורת שוהה אמנם במזל גדי המחושב, אבל דווקא השבוע כדאי להזהר בתקשורת שלנו כי הצמידות שלו עם פלוטו הופכת את הפתיל שלנו לקצר מהרגיל..

שתף:·        לשקול מלים, לתכנן מהלכים, ולתקשר עם הצד הפרקטי שלנו – מרקורי כוכב התקשורת שוהה במזל גדי והשבוע - נצמד לפלוטו.

מרקורי הוא כוכב התקשורת שלנו, והוא זה שאחראי בחיינו לדיאלוג שבין אדם לחברו, לתקשורת הזוגית והבינאישית שלנו, ולבניית הכוונות שלנו לפעולה, כמו גם למלים שיוצרות אותה. 

בחודש הקודם כשהיה מרקורי במזל קשת, הוא הביא איתו הרבה מאוד סערות ודרמות למערכת: השיחות שפעו חיוכים, והאופטימיות היתה באויר. זו היתה אנרגיה נפלאה לשמיעת רעיונות חדשים,ל ליזמות מעניינות, לפלרטוט קשתי קליל, ולהרבה שמחה בלב. חלק מהשמחה הזו נעלם השבוע כשמרקורי עובר למזל גדי: הפנים הופכות רציניות ומודאגות יותר, הרצון שלנו לתכנן את ההווה כך שלא יפתיע אותנו הופך אותנו למחושבים יותר בתקשורת שלנו, הצורך שלנו לסגור אוברדראפט גובר על כל שיקול אחר. 

מרקורי במזל גדי הוא המרקורי הכי פרקטי שקיים: הוא מכריח אותנו לבנות גבולות נכונים מול העולם, ובעיקר מול המסגרות הפרקטיות שלו. זה אומר שנוכל לנצל היטב את החודש הקרוב כדי לממש את כל הרעיונות והיזמות שהיו לנו בחודש הקרוב, אם באמת נקשיב לו ונפעל באופן מסודר ומאורגן, ועל פי לו'ז מדויק ויעיל שמתעלם ממעורבות רגשית כזו או אחרת, ומתמקד אך ורק במבחן התוצאה. 

כן, מרקורי במזל גדי מכריח אותנו לבנות לנו סדר יום, להחליט איך יראו פניו של מנהל סניף הבנק שלנו כשניגש אליו לבקש הלוואה, ולדאוג לכך שנחשוב פרקטית לא רק לשבוע שבועיים הקרובים, אלא גם לחצי השנה הקרובה ואולי אפילו יותר. 

על פניו אפשר לומר שמרקורי במזל גדי אינו עוסק בכיבוי שריפות אלא בבניית תכניות פעולה מקיפות, והוא מאפשר לנו גם לבנות לנו תקשורת יעילה עם העולם והסביבה, כזו שעוסקת בשיתופי פעולה שמתאימים לשני הצדדים, ולא בבקשות לסיוע. ברם אולם דווקא השבוע הוא צמוד לפלוטו היצרי והכוחני, והפתיל שלנו קצרצר במיוחד: את זה נוכל להרגיש כבר בסוף השבוע, אלמנט שמזמין בעיקר איפוק - והרבה סבלנות..
אבל בהמשך השבוע הזוית מתרככת לה, ואם נקשיב למרקורי הזה ונפעל לפי החוקים של מזל גדי המאורגן, יתכן והתקופה הקרובה תהיה הפרקטית ביותר שהיתה לנו השנה, וההישגים שנשיג בה יהיו גם היעילים ביותר הן בדיאלוג שלנו עם עצמנו, והן בתקשורת שבין אדם לחברו.


@

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים