דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » ממדור השאלות והתשובות: האם היציאה מהמשרד והעסק הביתי אל העולם אכן תצליח?
ממדור השאלות והתשובות: האם היציאה מהמשרד והעסק הביתי אל העולם אכן תצליח?
ממדור השאלות והתשובות: האם התקופה מבחינתנו לצאת החוצה מהמשרד בבית החוצה אל העולם היא נכונה? האם אתה צופה התרחבות בעסק,והאם המצב הכלכלי ישתפר? האם אני אוכל לעסוק בשיווק העסק למרות שאני לא באה מהתחום?

שתף:שאלה:
שמי א. נולדתי ב12 לחמישי 1966,בשעה 6ורבע בבוקר.בעלי י. נולד ב25 לינואר 1974 בשעה אחת בלילה לערך.אנחנו סוף סוף יוצאים למשרדים אחרי קרוב 
ל4 שנים שאנו עובדים מהסטודיו בבית.(יש לנו סטודיו לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית)בעלי הוא המעצב ,ואני מנהלת את המשרד. שאלתי היא האם התקופה מבחינתנו לצאת החוצה היא נכונה?האם אתה צופה התרחבות בעסק,והאם המצב הכלכלי ישתפר? האם אני אוכל לעסוק בשיווק העסק למרות שאני לא באה מהתחום? אנא, סבר את אוזני בדחיפות..


 

תשובה:
ובכן, במדור הזה אני מתבונן באופן עקרוני במפת לידה אחת בלבד: הצלבת מפות ושערוך של זוגיות או שותפות מסוג זה, היא לא פונקציה אפשרית כאן, אלא רק בפגישה אישית. אבל גם דרך מפת הלידה שלך אפשר לראות את התהליך שאת מדברת עליו.
 
ראשית, נראה שנושא היזמה והדרייב אינו קל מבחינתך. גם השמש וגם מרס (בעגול אדום) נמצאים בצמידות במזל שור – צירוף שמראה על אמביציה חזקה, ורצון להצליח ולהוכיח. אבל.. השנים האלה נמצאים בבית ה 12 של המפה, הבית של תת המודע והקושי במימוש פוטנציאל שנמצא מאחורי הקלעים, מה שאומר שיש לא מעט פחדים ביציאה לאור העולם מבחינת עשייה וחשיפה, בעיקר כי לא קיבלת לגיטימציה לכך כאשה: שתי הפלנטות האלה הן גבריות בעיקרן, וזה אומר שעמוק בפנים באופן לא מודע – מגיע לגברים להצליח, לא לנשים.. 

ואכן, כל הצד היזמתי הזה נמצא מאחורי הקלעים, ואת מרגישה צורך למשוך בחוטים בעיקר מאחורי הקלעים ולא בקדמת הבמה בעיקר כי את עצמך לא ממש מאמינה בעצמך. כך גדלת. גם הקשר עם האב פה משמעותי מאוד, אולם זהו קשר של מאחורי הקלעים. אם היית בן מן הסתם זה היה אחרת.. את זה אנחנו יכולים לראות גם בזויות שיוצר נפטון (בעגול כחול בהיר) כשהוא מול מרס והשמש, מביא איתו לעיתים מורך לב וריפוי ידים, מה גם שהוא נמצא בבית הששי, בית העבודה. זו זוית רומנטית מאוד אך לא קלה מבחינה פרקטית, וגם היא עלולה היתה להשאיר אותך – ואתכם – מאחורי הקלעים עוד זמן רב אלמלא פלוטו שתיכף אדבר עליו.
 
אבל.. למרות נפטון ולמרות מיקומה של הצמידות הזו מאחורי הקלעים, הרצון שלך להצליח ולהוכיח חזק מאוד, ואת פותרת את הבעייה באופן מעניין: דרך שותפות עם גבר. כך את מקבלת לגיטימציה ניהולית כמו שבעצם רצית, וכך גם מתאפשר לך להראות את הצדדים החזקים שלך, ובעיקר להוכיח מה את שווה. לא אתפלא אם כל הרעיון של הקמת העסק והדרייב שלו מגיעים ממך, ודמות השותף מאפשרת לך לגדול ולהוכיח לעצמך שמגיע לך, ובצדק. מן הסתם את גם זו שמניעה את הדברים מאחורי הקלעים.
 
נוסיף לכך את מיקומו של סטורן הנוקשה (בעגול שחור) בבית הקריירה שלך. סטורן הוא כוכב אמביציוזי למדי אבל גם מאוד ביקורתי ודורשני: מבחינתו – אף פעם לא תהיי טובה מספיק, ואת הביקורת הזו את מפנה בעיקר לעצמך, מה שאומר שהכל קורה בשלבים וגילאים מאוחרים יחסית, מכיון שאת צריכה לצבור הרבה שעות נסיון ולהשתפשף עד שתרגישי מוכנה לצאת לעולם בגדול.
 
הירח (בעגול ירוק) – הנפש – נמצא אצלך במזל דלי, ורואה את כל התמונה באופן אינטליגנטי וברור, ומעט מחפה על המגננה של השמש ומרס בבית ה 12. זהו ירח חכם שיודע להתנהל בעולם, ולהראות פן ווינרי למרות שבפנים הווינאיות הזו זקוקה להרבה רבה עשייה כדי שתרגיש שהיא באמת כזו. נפטון פוגע בזוית גם בירח כפי שהוא פוגע בשמש, מה שאומר שיש קושי גם נפשי וגם מהותי לא רק להצליח, אלא גם להגדיר באופן מדויק מטרות, ובעיקר – להאמין בעצמך.
 
לעומת זאת, שני הכוכבים הקשורים לשפע ולגישה חיובית במפה, נמצאים במקומות נאים. ונוס – בעגול ורוד – נמצאת במזל טלה האסרטיבי, בבית המוסדות והארגונים, וכל הזמן דוחפת קדימה. גם יופיטר כוכב השפע – בעגול צהוב – שנמצא בבית הראשון, מראה שמעבר לכל מה שקורה במפה, הגישה האופטימית שלך תנצח בסופו של דבר, גם אם זה יקרה מאוחר יחסית לכל התכניות שלך.. השנים האלה הם בהחלט עוגן ראוי להיאחז בו ולהאמין שתצליחי.
 
ואחרי כל אלה - למה בסופו של דבר מגיעה בחודשים אלה היציאה החוצה מהבוידעם הביתי אל העולם? לכך אחראי פלוטו (בעגול שחור בצד ימין של המפה). מלפני תשעה חדשים בערך, עם כניסתו למזל גדי, הצורך לצאת אל העולם הולך ומתחזק. פלוטו הגיע בחדשים האחרונים אל המעלה הרביעית בגדי ויצר שם זוית עם ונוס, ואז נסוג אחורית: אפילו הזוית החלשה הזו הספיקה כדי לייצר את הדחף החזק הזה לצאת החוצה לעולם, סוף סוף. אפקט פלוטו מראה כאן שזו ממש לידה מבחינתך ומבחינתכם, אבל.. גם אם זו לידת עכוז שמפעיל פלוטו כשהוא נסוג, זו בהחלט לידה מכובדת, ועכשיו כשהוא נמצא כבר בתנופה ויתקרב מאוד לזוית בחדשים הקרובים, אפשר לומר שבכל מקרה הייתם יוצאים החוצה ונחשפים אל העולם.
 
אז.. החשיפה טובה או גרועה? האם תצליחו בגדול או לא? זה כבר תלוי בך/בכם: במפת הלידה שלך עם הקושי להאמין שאת אכן מסוגלת להצליח בגדול, את עלולה גם לירות לעצמך ברגל פה ושם. יש כאן איזה חוסר אמון בסיסי בעצמך ופחד לא קטן מהצלחה. יחד עם זאת, הצורך הזה להוולד בהצלחה ולהוכיח את עצמך לעולם חזק מאוד, למרות החששות, ונראה שהיציאה – בגדול – תהיה מוצלחת, למרות שכדאי להזהר בארבעת החודשים הקרובים מהילוכו האחורי של מרס במזל אריה בזוית פעולה לירח שלך: זהו מקום פגיע ורגיש. יתכן שהייתי דוחה את היציאה הזו עד מאי שנה הבאה, אבל אם כבר עשיתם את הצעד – צפו לתקופה נזילה של לא מעט שינויים, והמשיכו להאמין בעצמם.
 
 
בהצלחה!
 
@


להלן תגובתה של א. שאת שאילתה ניתחתי כאן:


יאיר היקר
אין לי מילים להודות לך על תשובתך המהירה,אכן בכל תשובתך אלי ראיתי כי אכן קראת אותי נכון ועוד איך נכון.מצד אחד הרצון העז שלי להוכיח ולהשפיע,ומצד שני הפחד הבלתי מוסבר הזה שגם לי לא ברור מהיכן הוא מגיע.אבל אני אופטימית מטבעי
ואכן נכון לעכשיו אנחנו בחוץ,ואני הולכת לעבור את הסף הזה של הפחד ולהתחיל לעשות כסף.נכון מאוד העינין שאני מנהלת את הדברים מאחור ואני המנוע מאחורי הפעילות הזו.ואני היוזמת כי למרות הכל אני אוהבת שינויים ואני צריכה גירוי למוח.
אין לי בעיה שתפרסם את תגובתי במדורך.אני בטוחה שאתה עוד רואה המון דברים.קלעת בול ושוב אני מודה לך מקרב ליבי האופטימי.
שלך, אילת.
 
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים