דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » זהירות ? שבוע ובו מוקשי תקשורת לפנינו! מרקורי בצמידות לפלוטו ובזוית לסטורן
זהירות ? שבוע ובו מוקשי תקשורת לפנינו! מרקורי בצמידות לפלוטו ובזוית לסטורן
על פניו, מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו למזל גדי אמור להביא איתו גישה שפויה ומעשית, אבל זוית פעולה עם סטורן הנוקשה ומפגש כואב עם פלוטו הכוחני, עלולים להביא איתן תחושות קצת שונות..

שתף:מרקורי נצמד לפלוטו בכאב, חוטף מסטורן, ונלחם על חייו בשמים..

 
על פניו, מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו למזל גדי אמור להביא איתו גישה שפויה ומעשית, התנערות מהבלגן של השבועות האחרונים שבו שהה במזל קשת, ויכולת להתמקד בפרויקטים ובעשייה הפרקטית שלפנינו באופן מבוקר ומתוכנן היטב.
 
אלא שהשבוע הספציפי הזה מציב את מרקורי שלנו, ילד תמים עם אוזניים גדולות וסלולרי שלא מפסיק לפעול כיאות לכוכב התקשורת האזורי, בפוזה מאוד לא נוחה: מצד אחד הוא יוצר זוית פעולה קשה לסטורן הנוקשה והביקורתי, המורה הקפדן הזה שמכריח אותו להסתפר, להתלבש באופן שמרני ולעבוד קשה, ומצד שני – הוא נכנס מהר מאוד לצמידות עם פלוטו היצרי והכוחני.
 
למרות שגם השמש וגם ונוס נמצאות עכשיו במזל קשת ומביאות איתן מצב רוח אופטימי ונעים, אין ספק ששני הענקים האלה, שלכל אחד מהם איפיון שונה והשפעה אחרת, הם אלה שיקבעו את הלך הרוחות התקשורתי של השבוע, ועל פניו נראה שההשפעה הזו לא תהיה קלה. ואכן, מצבי הרוח של כולנו עלולים להשתנות במהירות במשך השבוע הזה, ובעיקר בימים שבין תחילתו לאמצעו.
 
איך זה ישפיע עלינו? הזוית של מרקורי עם סטורן גורם לתחושה של כובד ובדידות מסויימת, ונראה שלא מעט מאתנו עשויים להיראות מודאגים מעט מכל מה שקורה בחשבון הבנק שלנו, ובצד החומרי בכלל.
 
לעומת זאת לצמידות שבין פלוטו למרקורי, יש איכות שונה לחלוטין. פלוטו הוא כוכב כוחני מאוד, והאפקט שלו על מרקורי דומה לאפקט של פצצת זמן שנושא ילד תמים: השעון מתקתק, הפנים מבוהלות, והצורך שלנו להגיב לכל שטות בכל העוצמה, עלול להביא איתו לא מעט דרמות לסביבה.
 
איפוק, שליטה, ובעיקר תחושות של בטחון שקט וקור רוח, יעבירו אותנו גם את השבוע הזה, שכאמור תחילתו היא זו שטעונה במיוחד. בנוסף, חשובות במיוחד ההחלטות שלנו בשבוע הזה: אם אנו חשים שאיננו במצב המיטבי לקבל אותן, כדאי לדחות אותן לשבוע הבא, אם אפשר, כשהעיקר הוא לא לעשות שגיאות בשיפוט.
 
מזלות עקרב, תאומים, בתולה, גדי, סרטן ושור, הם המועמדים העיקריים להרגיש את נחת זרוען של הזויות האלה, ועליהן כמובן להקפיד לשמור על איפוק, שלווה – ובעיקר על החיוך...
 
@

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים