דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » כוכב מרס שוהה להילוך אחורי - הגיע הזמן לשפץ ולשפר, ולשנות את מסלול האקשן.
כוכב מרס שוהה להילוך אחורי - הגיע הזמן לשפץ ולשפר, ולשנות את מסלול האקשן.
הילוכו האחורי של מרס שחל עכשיו, מפחיד לא מעט אנשים ששמעו עליו מאסטרולוגים כאלה ואחרים, ולא בדיוק יודעים מה זה אומר. מי זה מרס? למה הוא הולך אחורנית? ואיך למען השם זה ישפיע על חיינו?

שתף:* מרס שוהה בהילוך אחורי – והגיע הזמן לשפץ ולשפר את היזמות שלנו, ולסגור מעגלים.

 
הילוכו האחורי של מרס שמתחיל השבוע, מפחיד לא מעט אנשים ששמעו עליו מאסטרולוגים כאלה ואחרים, ולא בדיוק יודעים מה זה אומר. מי זה מרס? למה הוא הולך אחורנית? ואיך למען השם זה ישפיע על חיינו? 

ובכן, מרס הוא כוכב היזמה והעשייה שלנו, והוא זה שאחראי על הדרייב בחיינו. מרס מביא איתו את היכולת לעשות וליזום, לכבוש שטחים וטריטוריה, ולתקוע עליהם את דגלנו, דגל האגו. כשמרס נכנס להילוך אחורי, אפשר לומר שאנו עסוקים יותר בשיפוץ יזמות הקשורות להווה או לעבר, מאשר בהשקעה ביזמות עתידיות. 

מרס מאפשר לנו להתבונן לעומק ביזמות שעשינו עד עכשיו, לשפץ ולשפר, לסגור קצוות ומעגלים, להזיז הצידה את מה שלא עבד עכשיו, או – וזה חשוב יותר – לקדם קדימה את מה שעלה על שרטון בעבר, נתקע, לא קודם בגלל סיבה כזו או אחרת, ולא הגיע לכלל הוצאה לאור או פעולה. 

הילוכו האחורי של מרס עלול להביא איתו גם קושי לפעול בטימינג שקבענו לעצמנו, להפגע מתאונות קטנות בעבודה או ביומיום בעיקר ממכשירים חדים, ולשמור עלינו היטב בזמן פעילות פיזית וספורטיבית. 

במפת מדינת ישראל מרס נמצא במזל אריה, ויש הטוענים שהילוכו האחורי במזל אריה כעת עלול גם הוא להביא אלינו עימות או סכסוך גלוי, שעלול להסתיים באירוע מלחמתי כזה או אחר, וכדאי להזהר מאוד בנושא הטריטוריאלי שלנו. אין ספק שסכסוכים ועימותים מסוגים שונים יקבלו עכשיו פרופורציות אחרות, וכדאי להזהר מאוד מהכרזות אגו למיניהן, רק יחמירו את העימותים, וחבל. 

בזמן הילוכו האחורי של מרס הפעילות החיובית היא שפוץ היכולת האסרטיבית שלנו, חזרה לפעילות פיזית ואפילו לחדר הכושר, החלטות על דיאטה ואכילה נכונה, ובעיקר שיפוץ הצד האסרטיבי שיכול עכשיו לקבל החלטות על יזמות מחודשות, אחרי תקופה של חוסר פעילות בתחומים מסויימים.


@
 
 
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים