דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » כוכב יופיטר עובר למזל דגים: איך הוא ישפיע על כולנו?
כוכב יופיטר עובר למזל דגים: איך הוא ישפיע על כולנו?
השבוע עובר יופיטר למזל דגים הרגשי, שבו הרגשות שונים מאשר הרגש האמהי והביתי במזל סרטן או הצורך בעומק ובמשמעות של מזל עקרב, שגם הם שייכים ליסוד המים: במזל דגים הם שייכים לצד הרוחני יותר, לרגשות המעודנים שהם מעל האגו וביטוייו בחיינו, שהם אלה שמחברים את כולנו למקשה אחת.

שתף:*יופיטר עובר למזל דגים: הגיע הזמן הרגש.
 
יופיטר נחשב ככוכב ההצלחה והשפע. הוא זה שאחראי על ההתרחבות שלנו, הן באופקים והן בדרכי הפעולה או העשייה ואפילו הלימוד, והוא גם זה שאחראי בעקיפין על האוברדראפט שגדל ללא היכר או על ההתרחבות הלא מבוקרת באזור המתניים, ובצורך בדיאטה.. בשנה שעברה שהה יופיטר במזל דלי, והביא איתו אפשרויות מעניינות להתרחבות בחברות וארגונים ובכל מה שקשור לחברות בכלל, יכולנו לראות את ההתרחבות המהירה והאינטנסיבית של כל הרשתות החברתיות בכלל, ושל התקשורת האינטרנטית שקשורה למזל דלי עליו שולט אורנוס, כוכב כל מה שקשור לתדרים, ערוצים, ואפילו אינטרנט..
 
כעת עובר יופיטר למזל דגים הרגשי, שבו הרגשות שונים מאשר הרגש האמהי והביתי במזל סרטן או הצורך בעומק ובמשמעות של מזל עקרב, שגם הם שייכים ליסוד המים: במזל דגים הם שייכים לצד הרוחני יותר, לרגשות המעודנים שהם מעל האגו וביטוייו בחיינו, שהם אלה שמחברים את כולנו למקשה אחת.
 
ואכן, השנה יתכן ונראה צורך חזק יותר בהתפתחות רוחנית שתנסה אולי לאזן את הצורך בהתפתחות החומרית או החברתית אך לא אישית שהיתה מנת חלקנו בשנה הקודמת. יופיטר יאפשר לנו לבטא רגשות באופן ישיר יותר, ולעסוק בדברים שהצד הרגשי והאינטואיטיבי שבהם משמעותי יותר.
 
בנוסף, כל מה שקשור למודעות יהפוך להיות משמעותי יותר: מודעות לעצמנו,מודעות ליחסינו עם הזולת, מודעות לתרומה שלנו לחברה או לאנשים קרובים אלינו – המודעות במזל דגים מגיעה דרך הזדהות עם רגשותיהם של אחרים.
 
אולי משום כך גם נוכל לראות השנה אולי דגש על עשייה מוגברת למען השכבות החלשות יותר, חום ואמפטיה למגזרים הזקוקים לבטחון וליד מסייעת כמו ילדים בסיכון או נשים מוכות, ואולי גם יכולת נתינה רבה יותר אצל רבים מאתנו, שדווקא השנה ירצו להעניק יותר מעצמם לאלה שלא שפר עליהם גורלם.

יופיטר כוכב השפע עובר השבוע למזל דגים. איך הוא ישפיע עליו – ועל שאר המזלות?
 
יופיטר והשפעתו על המזלות
טלה
יופיטר יעזור לכם להתמקד בתת המודע שלכם, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולעשות עבודת עומק בנוגע לכל התכניות שלא הצלחתם לממש עד עכשיו: אם תתמקדו ותגדירו אותן, תוכלו בשנה הקרובה גם לממש אותן. החשוב הוא להוריד מכם דאגות השנה, ולהתמקד בכל מה שעלה על שרטון בשנה שעברה..
שור
מיקומו של יופיטר במזל דגים פותח עבורכם כמה וכמה אפשרויות חדשות בנושאי יחסים עם מוסדות וארגונים בחייכם, או אפילו הקמת חברה שלכם, סטרט אפ יעיל, מעורבות חברתית רבה יותר, והרחבת המעגל החברתי שלכם עם ידידים חדשים.. בגדול - מה רע?
תאומים
יופיטר דוחף אתכם השנה אל מרכז העניינ ים, תאומימים, והוא עושה זאת בדרך שלו: בנועם, בשכנוע, וביצירת אזורי פעולה חדשים ודלתות חדשות שאפשר לפתוח בנושאי קריירה ודרייב בחייכם – כל זאת אם תחליטו שאתם נכנסים למוד אסרטיבי,ומשקיעים בקריירה. מוכנים?
סרטן
הרחבת אופקים על הפרק, סרטנונים, כשהנושאים העיקריים – לימודים גבוהים מכל סוג כולל לימודי מקצוע כאלה ואחרים, או נסיעות וטיולים רחוקים. הדרך של יופטר להתרחב היא דרך הרגלים – טיולים, או דרך הראש – לימודים, ואולי גם דרך הבטן – צמיגון באזור המתניים? תלוי בכם..
אריה
מעברו של יופיטר למזל דגים תכריח אתכם לשמור השנה על הקיים, אריות, ולפעול באופן זהיר במיוחד בנושאי חומר וכספים. זוהי שנה של השקעות המורים וצמיחה – אבל חשוב לעשות זאת בזהירות רבה, כדי שלא תפסידו גם את מה שיש.. הגיע הזמן לצמוח – אבל עם עינים פקוחות לרווחה..
בתולה
זוגיות ויחסים – נראה שמעברו של יופיטר מדגיש בעיקר את שני התחומים האלה בחייכם. זהו זמן לשים את הדגש על כל מה שקשור לשותפויות מכל סוג שהוא, לפתיחת אזורי פעולה חדשים לדיאלוג ישיר או עקיף, למיסוד יחסים מכל סוג, ואפילו להיכרות תוך כדי נסיעות.. שימו את הדגש על הביחד, בתולות.
מאזניים
התחום המקצועי מודגש השנה והוא יכריח אתכם לעבוד ולהשקיע אם אתם רוצים לראות תוצאות בשטח. מעברו של יופיטר לבית העבודה שלכם ולבית הבריאות יכריח אתכם לעבוד שעות נוספות או לפרוץ בדיאטה – מה שנראה לכם שווה השקעה.. שימו דגש על מציאות זמן לפעילות פנאיץ.
עקרב
המעורבות הרגשית שלכם הופכת גבוהה במיוחד, כשהצד הרומנטי שלכם עובד שעות נוספות, כשהדגש הוא על המלה רומנטיקה. כן, רגשות עדינים, חיזור עדינים, אהבה ורומנטיקה – זה האישו עכשיו, ואיתו גם כל מה שקשור ליצירתיות מכל סוג שהוא: הגיע הזמן לפעול מהלב.
קשת
יופיטר הוא שליט המזל שלכם ובתור שכזה הוא משפיע עליכם במיוחד. מעברו לכוכב דגים השייך ליסוד המים הופך אתכם לרגשניים במיוחד, ומכיון שהוא עובר לבית המשפחה שלכם – זה אולי הזמן למסד קשרים, לבנות בית בישראל, לחשוב על ילד למשל, וכל מה שקשור לבית וסביבתו.
גדי
תקשורת – זו מלת המפתח שיופיטר במזל דגים מדגיש בחייכם השנה, גדיים. כעת הזמן לפרוץ לערוצי תקשורת שעד עכשיו היו חסומים בפניכם, ללמוד לדבר ביעילות על מה שחשוב לכם, לנסוע קצת יותר, לצאת למסעות שכנוע מסוגים שונים, לרכב על אופניים, ולתת גם לגוף להשתחרר במקביל..
דלי
יופיטר במזל דגים ישים את הדגש השנה על כל מה שקשור לתחום הכלכלי בחייכם, דליים. זהו מיקום שמאפשר לכם דגש מיוחד על כל מה שקשור ליכולת שלכם לעשות דברים באופן פרקטי, להתבסס כלכלית, למצוא שותפים לרעיון או לדרך, ולפעול באופן מעשי כדי לממש רעיונות ויזמות.ץ
דגים
נראה שיופיטר ישפיע בעיקר עליכם, דגיגים, כיון שהוא עובר למזל שלכם. ככזה הוא יפתח בפניכם כמה וכמה אפשרויות חדשות של התפתחות אישית או מקצועית, יאפשר לכם להפתח ליזמות חדשות בנושאים מקצועיים, לעשות שינוי משמעותי בגישה שלכם לחיים שתהפוך לאופטימית יותר, ולחייך זמן רב יותר במשך היום.. כל זאת אם תקחו יזמה – ותעזרו לו לעזור לכם.
 
@
 @
 
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים