דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » השמש במזל דלי: צורך אמיתי בספייס וחופש אישי, או חשש מקרבת יתר?..
השמש במזל דלי: צורך אמיתי בספייס וחופש אישי, או חשש מקרבת יתר?..
השמש עוברת למזל דלי, וכדאי ללמוד איזה פרט או שנים על המזל המוזר הזה. למשל, הדלי הממוצע זקוק פחות מאחרים לחמישה טלפונים ביום שיבקשו ממנו דווח מפורט היכן הוא ומה עושה: הוא מהווה מעין יחידה מעניינת של איש אחד שזקוקה לאינפורמציה מעניינת אבל.. לא אישית. פשוט להתיידד עם העולם.

שתף:
מזל דלי: צורך אמיתי בספייס וחופש אישי, או חשש מקרבת יתר?..

 
אחד הדברים שמאוד מייחדים את בני מזל דלי מאחרים, הוא הצורך החזק בספייס, וחופש אישי. הסיבה נעוצה בשליט המזל הזה, הוא כוכב אורנוס. זהו כוכב תזזיתי, אינטליגנטי שכלתני ולא אישי, שעודף רגשות סביבתי פשוט מטביע אותו, וגורם לו להיחנק – ולהיעלם.
 
ואכן, הדלי הממוצע זקוק פחות מאחרים לחמישה טלפונים ביום שיבקשו ממנו דווח מפורט היכן הוא ומה עושה: הוא מהווה מעין יחידה מעניינת של איש אחד שזקוקה לאינפורמציה מעניינת אבל.. לא אישית: הוא שם את הדגש על תובנות מהירות, הברקות של רגע, והרבה מאוד חופש אישי שבו אפשר ליהנות מעצמך, ופשוט להיות לבד, או בתנועה, מה שהופך את הדלי האופייני ליצור סוליסטי למדי, שאוהב מאוד אנשים ויש לו ים של ידידים וחברים, אלא כשהם מתקרבים אליו יותר מדי הוא פשוט נעלם..
 
כן, הדלי הממוצע זקוק לאויר – והרבה ממנו, כאחד שאופייני מאוד ליסוד האויר אליו הוא שייך, והתקשורת שלו סופר אינטליגנטית – ולא אישית. אולי משום כך הרבה דליים פשוט נרתעים ממינון גבוה מדי של אינטימיות וקרבה, והרגשות הסנטימנטליים נראים להם כבדים ודביקים.
 
זו אולי הסיבה שהדלי האופייני בונה לו בדרך כלל סדר יום שבו בו הרבה תנועה, הרבה ספייס, או.. הרבה מחשב. בגדול, הדלי לא ממש זקוק לתירוץ או לדרך כדי לברוח פנימה: אתה יכול לנהל איתו שיחה מעניינת, אלא שאחרי המשפט השלישי הדלי נכנס לעצמו, פשוט בורח פנימה מבלי שישימו לב, וחוזר לקראת סוף השיחה כשהטייס האוטומטי האינטליגנטי שלו פשוט בונה את כל המשפטים החסרים שהיו שם בינתיים..
 
חבר נפלא, מוח מבריק, תובנות מעניינות עם יכולת ניתוח והפשטה, אבל גם אחד שזקוק לכל הספייס שבעולם כדי להתמודד עם התכונות האלה בעצמו – זה הדלי המתוק שלנו: אם נבין אותו ואת מניעיו, יקל עלינו לסלוח לו, ולהבין איך לפני רגע היה פה לפני רגע בפול ווליום, ורגע אחרי כן נעלם כלא היה..
 
@

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים