דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » השמש ומרס-הערס ראש בראש זה מול זו: מי ישלוף ראשון?
השמש ומרס-הערס ראש בראש זה מול זו: מי ישלוף ראשון?
מרס נמצא בשמים מול השמש: הזוית הזו אינה קלה לכולנו, והיא עלולה לגרום לנו פעמים רבות להגיב עוד לפני ששמענו במה מדובר, לפרש את המציאות לרעה עוד לפני שהיא מפרשת את עצמה, ולקבל החלטות פזיזות שיוצרות סערות ודרמות לא קלות.

שתף:*השמש ומרס-הערס ראש בראש השבוע – וכדאי להזהר ולא לריב.

 
השמש מהווה את מיקוד הפעילות של כולנו, ומיקומה מצביע על הנושאים הכלליים שכולנו ממוקדים בהם. כעת היא נמצאת במזל דלי החברתי. לעומת זאת כוכב מרס ששוהה בהילוך אחורי במזל אריה, אחראי על הדרייב ועל העשייה שלנו, והוא מרוכז ב..עצמו. מכיון ששניהם מייצגים את הצד האקטיבי  שלנו מול העולם, הרי שכשהם נמצאים ראש בראש וזה מול זו אנו עלולים להכנס כבר בסוף השבוע הזה לשרשרת של ויכוחים, עימותים, אי הסכמות, או סתם תחושה שמי שנמצא ממול לא ממש מבין אותנו, והוא זה שמנסה בדרכו לגרום לנו לחשוב או להתנהג אחרת.
 
ואכן, זו זוית שנחשבת מרדנית למדי, ואני עלולים לפגוש אותה מסוף השבוע ועד יום שלישי או רביעי לא רק בחיינו, אלא גם בעולם שמסביבנו. כאן עומדים על הפרק הצורך שלנו בביטוי עצמי אישי שמסמלת השמש – מול הצורך לכבוש טריטוריה ולתקוע את הדגל שלנו, כמו שמסמל מרס, שאולי משום כך אני גם קורא לו מרס הערס.
 
הזוית הזו אינה קלה לכולנו, והיא עלולה לגרום לנו פעמים רבות להגיב עוד לפני ששמענו במה מדובר, לפרש את המציאות לרעה עוד לפני שהיא מפרשת את עצמה, ולקבל החלטות פזיזות שיוצרות סערות ודרמות לא קלות.
 
אחת הדרכים להתמודד עם הזוית הזו, שהיא בעיקר פיזית מאוד מכיון ששני הכוכבים האלה מייצגים פנים שונות של הגוף הפיזי שלנו, היא לצאת לטיול, ללכת רגלית, לרכב על אופניים או להתבוצץ בחיק הטבע, ולשחרר חלק מהאנרגיה הפיזית הזו דרך הגוף.
 
האפשרות השניה היא פשוט לזהות מי גורם לנו להגיב באופן קיצוני, לזהות את המקום הזה בתוכנו ואצלנו, ולנהל דיאלוג עם האיש, לשתף ולהסביר, ואולי לפתור אחת ולתמיד את החידה הקשורה ביחסים איתו.
 
פעילות פיזית – או שיחות? חדר כושר, טיול – או מלים? לפעמים אפילו מודעות למצב מספיקה, כדי לא רק לשנות דברים, אלא גם לשנות את התסריט הזה עצמו, ולהשאר בשליטה. תלוי בכם..
 
 
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים