דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » מרקורי עובר למזל שור והחיים הופכים מעשיים ונינוחים
מרקורי עובר למזל שור והחיים הופכים מעשיים ונינוחים
*מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל שור, והגיע הזמן לעצור, להסתכל מסביב, ולחפש את הזוית הפרקטית בכל נושא.

שתף:

*מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל שור, והגיע הזמן לעצור, להסתכל מסביב, ולחפש את הזוית הפרקטית בכל נושא.

 

בחודשה האחרון שהה מרקורי במזל טלה האסרטיבי, ומצאנו את עצמנו לא מעט פעמים זורקים מלים, מדברים מבלי לחשוב, או מגיבים מבלי להבין בעצם על מה ואיך. הפתיל הקצר שהביא איתו מרקורי במזל טלה גרם לאי הבנות קטנות ופה ושם גם למלחמות אגו גדולות, בעיקר כשהגנו בחירוף נפש על הרעיונות שלנו, ועל הדרכים שלנו מפני דעתם של האחרים.

 

כעת עובר מרקורי למזל שור השייך ליסוד האדמה המעשי, ונראה שהרוחות אמורות להרגע בהדרגה, חוץ מהשבוע הזה שבו יוצר מרקורי זוית פעולה עם מרס. במזל שור התקשורת שלנו איטית ומעשית יותר, נשענת יותר על עובדות ופחות על דחפים ואגו, ומה שהסעיר אותנו כל כך בחודש הקודם עלול להראות פתאום ילדותי, ולא רציני.

 

כן, החודש הזה התקשורת שלנו עוסקת בעובדות ולא ברגשות, בפרטים הקטנים ולא בכוונות הגדולות, וביכולת שלנו לשים את הדברים על השולחן כדי להתבונן בהם מקרוב, ופה ושם – גם בשולחן עצמו, אלמנט שקשור לעובדה שחלק מהתקשורת שלנו הופכת להיות תקשורת שוורית אופיינית הקשורה גם לאוכל, לפינוקים קטנים, להרגלים קבועים, ולצורך להרגיע את הרוחות ולא להסעיר אותן שוב ושוב.

 

מרקורי במזל שור מביא איתו גם תקשורת רומנטית לשטח. מזל שור נמצא בשליטתה של ונוס, והתקשורת השוורית היא נעימה ורגשנית או נוסטלגית, זקוקה למוסיקה עדינה, מלים רכות וחזור מהסרטים. כדי לשכנע אחרים לפעול או לעבוד איתנו נוכל לעשות זאת בדרך של חיזור עדין: להזמין אותם למסעדה טובה עם יין משובח ואוכל איכותי כמו ששוורים אוהבים, וכשאוירת הפינוק בשיאה גם לדבר על עסקים – עוד מלה משמעותית בעולמו של מזל שור, שהתיאור האופייני שלו הוא שתי רגלים על הקרקע – וראש בעננים..

 

אם נוכל לשלב את שני החלקים האלה בחיינו דרך התקשורת שלנו עכשיו, תקשורת מעשית בשלוב תקשורת רומנטית, אפשר לומר שאז נצליח גם לחוות את מרקורי במזל שור במיטבו..

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים