דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » אדמה ואש במפת השמים השבוע - שילוב אופטימלי לעשייה.
אדמה ואש במפת השמים השבוע - שילוב אופטימלי לעשייה.
אם נרצה באמת לממש את האנרגיות השבוע הזה,כדאי שנתתמקד הן ביזמות חדשות והן במציאת אנשים או דרכי בצוע שיוכלו לעזור לנו לממש אותן, וכך נוכל להרויח משני העולמות ? וגם ליהנות מהפירות..

שתף:*כוכבים במזלות טלה ושור במפת השמים – שילוב אופטימלי שמאפשר להתמקד ביזמות חדשות, וגם לממש אותן בשטח.

 
השבוע הזה נמצאת השמש עדיין במזל טלה, מה שאומר שהדגש הוא עדיין על אותה אנרגיה טלאית ראשונית שמבטאת בעיקר את הצורך לפרוץ גבולות, להתמקד בהתחלות חדשות, לבנות סדרי עדיפויות שונים, ובעיקר – ליזום.
 
הטלה הוא מזל קרדינלי כלומר יוצר אנרגיה, והאנרגיה שלו, אנרגיית האש החזקה, היא האנרגיה הראשונית והעוצמתית ביותר שקיימת בטבע. ברם אולם בדרך כלל אחרי ההתחלות החדשות האלה מגיע שלב ההמשכיות והשגרה שבהם הטלה לא ממש מעוניין, והוא עלול לעזוב את הדברים כדי .. להתחיל מחדש במקום אחר, עם כל ההתרגשות שנלווית לעניין.
 
ברם אולם ממש עכשיו נמצאים במזל שור שני כוכבים אחרים, מרקורי כוכב התקשורת וונוס שאחראית גם על רגשות וגם על כספים, ויכולים לעזור בנושא.
 
מזל שור שייך לסדרת המזלות הקבועים שמממשים אנרגיה חדשה, מה שאומר שאם בגלגל המזלות הטלה פורץ דרכים – הרי שהשור הוא זה שהופך אותן לקרקע יציבה שאפשר לדרוך עליה, או למעשים שנובעים כתוצאה מהאנרגיה הזו. אולי משום כך השבוע הזה עשוי להיות אידיאלי ליזמים באשר הם, לכל מי שהתחיל דברים ורוצה למצוא לו שותפים לדרך המימוש או למצוא דרך כזו בעצמו, ולכל מי שמחפש את השילוב המעניין הזה של אש ואדמה, שבסופו של תהליך עשוי להצמיח לא רק ריגושים חדשים, אלא גם תוצאות מעשיות, ובעיקר – עובדות בשטח.
 
אם נרצה באמת לממש את האנרגיות השבוע הזה,כדאי שנתתמקד הן ביזמות חדשות והן במציאת אנשים או דרכי בצוע שיוכלו לעזור לנו לממש אותן, וכך נוכל להרויח משני העולמות – וגם ליהנות מהפירות..
 
למי מומלץ בעיקר לנסות ולעשות זאת? למזלות טלה, אריה, תאומים, בתולה, מאזניים, וכמובן שור.
 
@
 
 
 
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים