דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » מזל שור, יסוד האדמה, והצורך בהרגלים קבועים.
מזל שור, יסוד האדמה, והצורך בהרגלים קבועים.
מזל שור הוא השני בגלגל המזלות, ויש עליו אחריות לא קטנה: אחרי כל הבלגן שעושה הטלה, עם כל ההתחלות היפות שלו הרעש וההו-הא, הוא צריך לבוא בנחת, לדבר לאט, לקחת את כל האנרגיה הרועשת שהטלה השאיר אחריו כשהלך לשחק עם חברים, ו..להפוך אותה לעובדות.

שתף:

*מזל שור – והצורך בהרגלים קבועים.
מזל שור הוא השני בגלגל המזלות, ויש עליו אחריות לא קטנה: אחרי כל הבלגן שעושה הטלה, עם כל ההתחלות היפות שלו הרעש וההו-הא, הוא צריך לבוא בנחת, לדבר לאט, לקחת את כל האנרגיה הרועשת שהטלה השאיר אחריו כשהלך לשחק עם חברים, ו..להפוך אותה לעובדות.
 
לא בכדי שייך השור ליסוד האדמה: היסוד הזה הופך אותו לפרקטי ומעשי, וכשאתה מסתכל לשור בעינים – בזמן שהוא לא מאוהב כמובן, כי כשהוא מאוהב זה סיפור אחר לגמרי – אתה רואה אצלו רק בקשה קטנה אחת: פליז, תן לי רק את השורה התחתונה..
 
כי השור אוהב עובדות, וסיכומים, ובעיקר את השורה התחתונה שמסבירה לו מה באמת רוצים ממנו ובעיקר איך: בלעדיה הוא אבוד, ואחרי עשר דקות של פטפוט לא תכליתי אתה רואה את העינים המבוהלות שלו, כשאין לו שום שורה תחתונה שכזו להיאחז בה ולו לרגע, ממש אבוד, כמעט אבוד כמו שמבקשים ממנו לותר על הכורסא האהובה שלו – כורסא שרק הוא יושב עליה, סטייל ארצ'י באנקר – או על האוכל שלו שמגיע בדיוק בזמן, או על החלוק שלו שמחכה לו תמיד על הקולב באמבטיה אחרי המקלחת כמו שעון, או האפטר שייב שלו – השור משקיע בבשמים שלו שחבל'ז כמו שכולנו יודעים.. – שאסור להזיז אותו מפינת הראי, אחרת...
 
כן, השור מכור להרגלים שלו, מה לעשות, ולקביעות שלו, וזה אומר סוג קבוע של אוכל, מקום קבוע במסעדה, פרטנרים קבועים לאכול איתם, והעתון הקבוע שלו שמדווח לו בזמן אמת מה קורה כשהוא לועס את האוכל הקבוע בפינה הקבועה עם החיוך הקטן הקבוע שלו, כי בינינו – למרות שיש שוורים שלא מפסיקים לעשות כסף או לפחות לרדוף אחריו - השור הבסיסי אמנם מפונק לא קטן, אבל תכ'לס לא צריך הרבה: תן לו את השדה והאחו שהוא רגיל אליהם עם מנת העשב היומית – והוא מאושר.
 
כל זה – כי השור שייך לא רק ליסוד האדמה, אלא גם לסדרת המזלות הקבועים, סדרה שהמזלות שקשורים אליה - דלי אריה עקרב ושור - אוהבים לקבל אנרגיה, אבל לא ממש לייצר אותה או להעביר אותה הלאה. לכן השור מהווה פעמים רבות תחנה סופית לחפצים שהוא אוהב, שהם סוגי רהיטים או לבוש או מכונית וכל דבר שמייצג אותו בעולם, ועדיף שיהיה בסטייל מסויים, עם צבע מסויים, וכל זה כמובן.. באופן קבוע.
 
גם בסקס של השור האופייני יש משהו קבוע: יש חובות ומחויבויות מסויימת, יש הרבה מגע, יש הרגלים קבועים, וכדאי לא לסטות יותר מדי מהשגרה כי זה מכניס אותו קצת ללחץ. זה נמצא יותר אצל גברים ופחות אצל נשים, האמת, וזה גם תלוי כמובן בעוד גורמים במפה, אבל בבסיסו של כל שור באשר הוא או היא ישנה ערגה לקביעות הקבועה הזו, שיכולה לשגע לעיתים מזלות אחרים, אבל לשור גורמת רק נחת: רק אל תפתיעו אותי, אומרות העינים שלו, וזה נכון גם למסיבת הפתעה ביום ההולדת שלו, שצריכה להיות אמנם ספונטנית - אבל גם מתוכננת היטב..
 
בגלל כל אלה, אין פלא שמה שמשגע את השור שלנו זה שמשנים לו משהו מההרגלים שלו בלי ידיעתו, ומעמידים אותו בפני עובדה: אוהו, איך שהשור שלנו כועס, ועוד בלי סדין אדום..
 
ולכן, אם אתם מחליטים לשנות פגישות, מקום ישיבה או אוכל לשור הסביבתי שלכם בלי שום הודעה מוקדמת – אל תתפלאו אם תחטפו איזו נגיחה קטנה מהקרניים שלו שבדרך כלל נראות תמימות לגמרי, ואולי גם תפסידו חבר: כי להזיז שור מההרגלים שלו – במטבח, במיטה או בדיאלוג עם העולם – זו סכנה ממשית לכל אדם שחייו יקרים לו. ראו הוזהרתם: עדיף לתת לו קודם חיבוק ואז הוא נמס והופך לשלולית, וכשהשור במצב הזה - אפשר באמת לעשות איתו הכל. 

נסו את זה בבית..

@

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים