דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » ונוס הסקסית עוברת למזל תאומים, וכל הקסמים הקטנים חוזרים איתה..
ונוס הסקסית עוברת למזל תאומים, וכל הקסמים הקטנים חוזרים איתה..
ונוס מביאה איתה את הקסם האישי שאנו כה אוהבים לפגוש אצל אנשים כריזמטיים, את היכולת להפוך כל סמול טוק ליצירת אמנות של ממש, ואת החיבה הזו למלים בכלל ? מלים כתובות, מלים שאומרים אותן מהלב, ומלים שנונות עם לא מעט הומור שאפשר לצחוק איתן ביחד ? או לחוד..

שתף:

 

*ונוס הסקסית עוברת למזל תאומים, והקסם האישי – והמילולי - חוזר לחיינו...
 
כחודש ימים שהתה ונוס במזל שור, ועשתה לא מעט כדי לפנק אותנו: הרבה אוכל (הרבה מדי, אם תשאלו אותי..), קניות שלא לצורך, עצלנות מסויימת דווקא כשצריך לגלות אסרטיביות – ונוס אלופת הפינוקים במזל שור שעליו היא גם שלטת. 

אבל השבוע עוברת ונוס למזל תאומים והאנרגיה הזו משתנה. ראשית משתנה קצב הדברים: במזל תאומים ונוס הופכת מהירה ותוססת יותר, הן במחשבה – והן במעשה ובתנועה. 

ונוס מביאה איתה לתקשורת שלנו עם העולם ועם הסביבה הקרובה את הצד הפלרטטני שיש בכולנו: הצורך הזה לפלרטט עם העולם ואשתו, להראות איזה מקסימים ומתוקים אנחנו, לרמוז רמיזות סקסיות קטנות שנשארות באויר - ונוס היא בסך הכל ילדה במזל תאומים, לא ממש אשה, יו נואו.. ולהרגיש שוב שאנחנו חיים, מושכים, אטרקטיביים, ועדיין האקשן בסביבתנו..

מעבר לפלרטוט - ונוס מביאה איתה את הקסם האישי שאנו כה אוהבים לפגוש אצל אנשים כריזמטיים, את היכולת להפוך כל סמול טוק ליצירת אמנות של ממש, ואת החיבה הזו למלים בכלל – מלים כתובות, מלים שאומרים אותן מהלב, ומלים שנונות עם לא מעט הומור שאפשר לצחוק איתן ביחד – או לחוד.. 

שכן הומור היא אחת המלים שונוס מביאה איתה למזל תאומים, כמו גם הצורך הזה לשחרר אנרגיה שזה אומר ללכת הרבה יותר, לשחות, ולהזיז את הגוף. ונוס במזל תאומים מוציאה מאתנו את הילד שבנו: זה הילד חסר האחריות שמתחשק לו להפוך כל דבר למשחק או להרפתקה קטנה, לעקוץ בציניות חביבה וליהנות ממשחקי מלים ומשחקי חברה ובכלל מכל דבר שיש בו איזה שהוא אתגר מנטלי מצד אחד, וצד משחקי ושובבי מצד שני. 

אולי משום כך ונוס במזל תאומים עשויה בקלות להפוך את כולנו לילדים לרגע, לגרום לנו ליהנות משטויות תוך שאנו מוותרים על כובד הראש של השבועות האחרונים, ואם נדע גם לא לקחת את עצמנו ברצינות תהומית שכזו ולאפשר לה להגדיל את מספר החיוכים באזור, כי אז נהנה כולנו ממנה, וממה שהיא מביאה איתה עבורנו.
 
 
 
 
 
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים