דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » שמש בזוית למרס: ראש בראש - או שיתופי פעולה?
שמש בזוית למרס: ראש בראש - או שיתופי פעולה?
*השמש ומרס נכנסים ראש בראש, וכדאי לא רק להתעקש על מה שחשוב ? אלא גם לדעת לוותר.

שתף:


*השמש ומרס נכנסים ראש בראש, וכדאי לא רק להתעקש על מה שחשוב – אלא גם לדעת לוותר.
 
אנו פוגשים השבוע את אחת הזויות היותר עצבניות שיש בכוכבים, והיא זוית פעולה בין השמש למרס. יש משהו משותף לשני הכוכבים האלה: ביחד הם מייצגים את הצד האסרטיבי שלנו, ואת הזרוע המבצעת, שניהם כוכבים בעלי השפעה אקטיבית מאוד, אבל כשהם יוצרים זוית פעולה ביניהם, אפשר לומר שהאקשן שביניהם עלול להיות אגרסיבי מדי, והתוצאות שלו – לא קלות.
 
כמו שני ילדים שניהם מתעקשים להקדים זה את זה ולעשות את הדברים כל אחד בדרך שלו, אלמנט שעלול לגרום לכולנו עצבנות יתר, סף תסכול נמוך כשדברים לא קורים כפי שרצינו, ואולי גם צורך לשבור את הכלים כשדברים לא קורים בדיוק כפי שרצינו – ממש כמו אותם שני ילדים שמשחקים זה עם זה ואז רבים על איזו שטות, ועושים ברוגז בשמים.
 
אז.. מה זה עושה לנו? ראשית, זה עלול להשפיע עלינו מבחינה פיזית, ולגרום לעודף פעילות ולהתשה מצד שני, וזה גם עלול לגרום לנו לרצות לעשות יותר ממה שאנחנו יכולים להספיק או ליצר – שוב אלמנט שעלול ליצור תסכול מסויים, ושלישית – זה עלול לקלקל את העשייה עצמה בגלל מעורבות רגשית גבוהה, ושיקול דעת שאינו במיטבו.
 
מכיון שכל אחד מהשנים האלה קשור גם לאגו שלנו בצורה ישירה או עקיפה, אפשר לומר שהשבוע הזה אנו עלולים לסבול לא מעט ממאבקי כוח ואגו, אלמנט שעלול להיות הרסני אם זה שמולנו לא יוותר ולא ימצמץ ברגע האחרון. אולי משום כך הזוית הזו גם נחשבת כאחד הזויות האלימות ביותר, וכל שטות קטנה עלולה להביא איתה מלחמת עולם כשאנו נתקלים באדם שמגיב מהר יותר ממה שהוא חושב – וחבל...
 
אי לכך ובהתאם לזאת – חשוב השבוע לדעת לוותר גם אם זה לא ממש קל לנו, וכמו שאומרים לנו תמידף כשאתה נמצא עם ילד – תהיה אתה המבוגר..
 
לטווח ארוך – זה בהחלט ישתלם. לכולנו.
 
@
 
 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים