דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » *מרקורי חזר השבוע להילוך רגיל, ואיתו חזרו החיוך, המלים החמות, ופה ושם גם האופטימיות...
*מרקורי חזר השבוע להילוך רגיל, ואיתו חזרו החיוך, המלים החמות, ופה ושם גם האופטימיות...
מרקורי חזר השבוע להילוך רגיל, ובגדול כנראה נפסקו סוף סוף האיחורים לפגישות, הביטולים למיניהם שנעשו באופן בלתי צפוי, הטעויות בשיפוט ובשיקול הדעת, ותחזור לאיטה היכולת שלנו לקבל אחריות על ההחלטות שלנו ? וגם לעמוד במה שהבטחנו, ועד הסוף.

שתף:

 

*מרקורי חזר להילוך רגיל, ואיתו חזרו החיוך, המלים החמות, והבטחון שנצליח בסופו של דבר לסגור את האוברדאפט.
 
במשך שלושת השבועות האחרונים שהה לו מרקורי במזל שור בהילוך אחורי, והכריח אותנו להתבונן באופן רציני וממוקד בכל מה שקשור למקורות ההכנסה שלנו, חשבון הבנק, והקרקע שנמצאת מתחת לרגלינו, תוך שהוא בודק לעומק את כל מה שקשור למלה 'בטחון' בחיינו: בטחון בתחום הכלכלי, בטחון במערכות היחסים שלנו, ובטחון בעולם שסביבנו שאם נציית לחוקיו – נוכל גם ליהנות מהפירות שהוא מבטיח, ולעשות עבור עצמנו.
 
אחרי שסיימנו לסגור מעגלים הקשורים למערכות היחסים שלנו, להבהיר עמדות, לארגן מחדש את חשבון הבנק שלנו ואפילו להתחיל להבין איך לסגור את האוברדראפט שלנו, הגיע הזמן לגרום גם לדברים האלה להתרחש בפועל, ולא רק על הנייר או בדמיון.
 
מרקורי חזר השבוע להילוך רגיל, ובגדול כנראה יפסקו סוף סוף האיחורים ל פגישות, הביטולים למיניהם שנעשו באופן בלתי צפוי, הטעויות בשיפוט ובשיקול הדעת, ותחזור לאיטה היכולת שלנו לקבל אחריות על ההחלטות שלנו – וגם לעמוד במה שהבטחנו, ועד הסוף.
 
אולי משום כך חשוב דווקא עכשיו לא לשכוח את כל הלקחים שלמדנו בשלושת השבועות שחלפו, כמו למשל הידיעה שבטחון אישי או כלכלי הוא פועל יוצא של לקיחת אחריות על כל מה שקורה בחשבון הבנק שלנו בלי להאשים אחרים, ושל היכולת לראות איך הפעולות שעשינו בעבר או בהווה גורמות לדברים להתרחש כנגד רצוננו, מה שאומר שאם נחליט אחרת – נוכל גם לשנות דברים בכוון ההפוך שכן הדברים תלויים בנו בגדול וכמעט בנו בלבד - וזו אולי המסקנה היותר חיובית והמשמעותית שנובעת מהתהליך הזה.
 
מרקורי חזר להילוך רגיל – וזה בדיוק הזמן להתפייס עם כל אלה איתם רבנו בשלושת השבועות האחרונים על שטויות, לסגור סופית מעגלים הקשורים לעבר שלא ממש משרתים אותנו, לומר שלום לאנשים שהחשיבה השלילית שלהם בחיינו מעכבת אותנו, ו..לפתוח דף חדש של תקשורת עם העולם, ועם עצמנו.

שבוע טוף!

 

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים