דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » ונוס עוברת למזל סרטן, והגיע הזמן לחזור הביתה, חברים.
ונוס עוברת למזל סרטן, והגיע הזמן לחזור הביתה, חברים.
אחרי חודש תקשורתי במיוחד במזל תאומים, שבו הצלחנו להכיר לא מעט אנשים חדשים, להרחיב את המעגל החברתי והתקשורתי שלנו, ולמלא את חיינו בעודף של מלים נפלאות וחכמות, עוברת ונוס למזל סרטן הרגשי, והאנרגיה שלנו משתנה.

שתף:


*ונוס הרגשית שוהה במזל סרטן, וזה הזמן לבדק בית בנושאי בטחון רגשי, בית ומשפחה.

 

שהותה החודש של ונוס במזל סרטן מביא איתו מעורבות רגשית גבוהה במיוחד לכולנו בנושאי בית ומשפחה, וצורך חזק במיוחד בבטחון ביחסים, ובדיאלוג ביתי – גישה הפוכה לגמרי שהיתה לונוס בחודש הקודם, שהפכה אותנו לפתוחים לעולם ולאלה שנמצאים בו ברמה מכסימלית. כעת אנו מתכנסים פנימה, בוחנים לעומק את היחסים והדיאלוג שלנו עם כל מה שקשור לבני הבית והמשפחה, כמו גם את הדיאלוג שלנו עם השרשים שלנו, עם הצד שזקוק שיכילו אותו מקום רחמי וחם, שיקבלו אותו כפי שהוא, ויזינו אותו באנרגיה אימהית ורגשית מאוד.

 

המעורבות הרגשית הגבוהה הזו עשויה לגרום לנו להרגיש דברים לעומק כמו גם ליצור דרמות מקומיות בקלות, לבכות קצת יותר מסרטים עצובים, להכנס בקלות לזכרונות ולנוסטלגיה הקשורים לעבר הקרוב והרחוק שלנו,  ופה ושם גם להצטער על דברים שלא עשינו, ולשפוט את עצמנו לחומרה.

 

ונוס במזל סרטן שמה את הדגש על הבית וסביבתו, ובזמן שכזה היכולת להשקיע בבית ובמשפחה כמו גם לקנות בית או לעבור דירה גבוהה מהרגיל, כששינוי מקום המגורים עשוי גם לשנות משהו מההתייחסות שלנו לעולם בכלל, ולצד המשפחתי שלו בפרט.

 

מיקומה של ונוס הסרטנית הזו הופך אותנו גם לפגיעים יותר, לוקחים כל דבר באופן אישי מאוד ולפעמים אישי מדי, מאבדים בקלות פרורפוציות, מחפשים יחסים שיעטפו אותנו במינון גבוה של חום ואהבה, ומזהים דחייה בכל מה שלא מזמין במיוחד ונעלבים בקלות. איבוד הפרופורציות הזה עלול לקלקל יחסים טובים ולעוצר התקדמות, אם לא נאפשר  לעצמנו להתמקד בעיקר בעובדות ולאזן את התחושות המוגברות האלה, ולהשען על העובדות האלה.

 

זהו זמן מצוין לשיפוצים והשקעה ביתית מכל סוג, ולתחושת ביחד משפחתית, אירוח חברים, וחזרה לקרקע רגשית ובטוחה.

 

@דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים