דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » פלוטו השבוע בשטח - ויש בהחלט סיבות למתח.
פלוטו השבוע בשטח - ויש בהחלט סיבות למתח.
השבוע מככב לו כוכב פלוטו בשמים, עם זוית של מתח - צמידות - לשמש, מה שאומר ? סערות קטנות שעלולות בקלות להפוך לדרמות גדולות. אז.. מה עושים?

שתף:

 

*פלוטו היצרי מככב בשמים  – סערות קטנות עלולות להפוך לדרמות גדולות..

 

 

השבוע מככב לו כוכב פלוטו בשמים, עם זוית וזוית של מתח לשמש - צמידות - מה שאומר – סערות קטנות שעלולות בקלות להפוך לדרמות גדולות. זה נכון בתחום האישי, כמו שזה נכון גם בתחום הגלובלי, ובגדול - בי קרפול..

פלוטו הוא כוכב יצרי וכוחני, והאנרגיה שלו אינטנסיבית מאוד, ודורשת לא מעט תשומת לב. ונוס מייצגת את הצד הרגשי העדין שלו במערכות יחסים, וביכולת שלנו לתת – ולקבל. ונוס נמצאת במזל קשת הנלהב וההרפתקני שלא דופק חשבון, והצירוף של שתיהן - ונוס במזל קשת והשמש בצמידות לפלוטו - עלולה ליצור דרמות של הכל-או-כלום שנוצרות כמעט משום דבר, התבצרות בעקרונות – כל אלה עלולים בקלות להפעיל אותנו, לגרום לנו לקלקל יחסים או להסעיר אותם לחינם בגלל מעורבות רגשית גבוהה בעקרונות או במלים שלנו, ולעשות שטויות. 

הצמידות של פלוטו עם השמש אינה קלה: כאן האגו שלנו עלול לעבוד שעות נוספות, והצורך לומר את המלה האחרונה בכל סיטואציה או לשלוט במה שקורה, עלול גם הוא לגרום לנו לפעול באופן תוקפני ואפילו כוחני משהו, אפילו בסיטואציות שאין בהן שום צורך שכזה. 

אולי משום כך כדאי כבר עכשיו להחליט שלא מאפשרים לפלוטו לשלוט בחיי הרגש ובתגובות שלנו, לנסות ולהתבונן בדברים מבחוץ לפני שאנחנו מגיבים בעוצמה או שוברים את הכלים, ולזכור שאת הכוח הפלוטוני הזה אפשר גם לנצל אחרת: שיחות עומק שמזמן לא ערכנו, פעילות ספורטיבית וחזרה לכושר, דיאלוג שבא מהלב עם אנשים שחשובים לנו, ואולי גם יכולת לנסות ולפרוץ ביזמה מקורית שמזמן חלמנו עליה ועכשיו אפשר לתת לה בטוי – הבה נתן לעצמנו הזדמנות לנצל את הכוח היצרי הזה שיש לפלוטו השבוע בשמים כדי לממש תכניות חשובות ולקדם את עצמנו, ולא להגיב מהבטן כשדווקא הראש הוא זה שחייב  לקחת פיקוד: אם כך נעשה, יתכן שהשבוע הזה בסופו של דבר, יהיה יצירתי וחיובי מאוד עבורנו, ולא להיפך.. 

מה דעתכם?

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים