דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » אורנוס במזל טלה, והמתח - רק עולה..
אורנוס במזל טלה, והמתח - רק עולה..
מעברו של אורנוס לפני שבועיים למזל טלה מראה על הצורך שלנו בבדק בית אמיתי, מה שאומר לחשוב שוב עם באמת סדרת הפעולות שתכננו לשנים הקרובות עדיין נכונה לנו, ואם לא ? לשנות את הדברים, ולהתנתק מדרכי פעולה שכבר לא משרתות אותנו יותר. מצד שני, גם מפלס המתחים והאלימות בקו עלייה.

שתף:

*אורנוס כוכב השינוי עובר למזל טלה, והאנרגיה שלנו משתנה.

 

אורנוס, כוכב לכת שהתגלה לפני שמונים שנה בערך, מייצג במפה האסטרולוגית את הצורך של הטבע בשינוי כדי שלא ליצור מצבים של מימוש פוטנציאל, סניליות והסתיידות, והוא מכריח אותנו מדי שבע שנים לשנות את זוית ההסתכלות שלנו, לראות דברים קצת אחרת, ולשנות תכניות ואזורי פעולה בהתאם. ואכן, אחרי שבע שנים שבהם הביא איתו אורנוס שרשרת של שינויים ותהפוכות למזלות המשתנים – מזלות דגים, תאומים, קשת ובתולה – הוא עובר למזל טלה, והגיע הזמן שהמזלות הקרדינליים – טלה סרטן מאזניים וגדי – ירימו את דגל השנוי בעצמם.

 

במזל דגים הכריח אורנוס את הדגים לשנות את כל מה שקשור לגישה שלהם לחיים בשבע השנים האחרונות, לבצע מהפכים רגשיים הקשורים לאופי ולהתייחסות לחיים, ולשנות גם דברים הקשורים להופעה חיצונית. אורנוס הביא איתו שינויים לא קטנים בנושאי קריירה ותדמית לתאומים, שינויים הקשורים למשפחה לקשתים, ושינויים בזוגיות וביחסים לבתולות. כעת, הוא יכריח את הטלאים לפעול בדרך שונה כלפי העולם, להמריץ את קצב הדברים ולשנות תדמית, יכריח יתכן את הגדיים לבדוק מחדש אפשרויות הקשורות למכירת בית או שנוי בסטטוס המשפחתי, ואת המאזניים – לבדוק לעומק את ההתייחסות ליחסים ולזוגיות בכלל. לסרטנים יביא אורנוס את השינוי בנושאי קריירה או תדמית, ושינוי סדרי עדיפויות הקשורים לבחירות שעשו שם עד כה.

 

מעברו של אורנוס לפני כשבועיים למזל  טלה מראה על הצורך שלנו בבדק בית אמיתי, מה שאומר לחשוב שוב עם באמת סדרת הפעולות שתכננו לשנים הקרובות עדיין נכונה לנו, ואם לא – לשנות את הדברים, ולהתנתק מדרכי פעולה שכבר לא משרתות אותנו יותר, ואיכשהו השלמנו איתן בשנה שנתיים האחרונות. זה טוב או רע? ימים יגידו: כשהמדובר בשינוי, אין טוב או רע: שינוי גישה הוא תמיד טוב לטווח ארוך – השאלה אם נוכל להגדיר אותו נכון ולהסתגל אליו, ובעיקר – להתיידד איתו, ולא לפחד ממנו, למרות שהזוית שהוא יוצר בתקופה הקרובה עם פלוטו הכוחני והעימות עם סטורן עלולים להביא איתם לא מעט אלימות. סבלנות, כבר אמרתי?.. 

 

לסיכום: אם נדע לפעול איתו נכון, להסתגל לקצב שלו ולשנות סוף סוף דברים שהחלטנו לשנות מזמן ופשוט פחדנו – השובב חסר העכבות הזה יעשה לנו רק טוף.. לעומת זאת, אם נאפשר לנו להפעיל אותנו עם הפתיל הקצרצר שלו, זו הולכת להיות תקופה לוחמנית ולא קלה.

 

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים