דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » *קונסטלציה כוכבית לא קלה בשמים שמתחילה השבוע,מחייבת איפוק ? ושליטה.
*קונסטלציה כוכבית לא קלה בשמים שמתחילה השבוע,מחייבת איפוק ? ושליטה.
קונסטלציית הכוכבים עכשיו בשמים אינה קלה, לא במישור האישי, לא במדיני, ולא בגלובלי. הבה נראה מה באמת קורה שם: אורנוס עבר למזל טלה, נמצא בזוית כוחנית לפלוטו ובזוית של עימות לסטורן ? ועל פניו זהו מתכון לחבית אבק שריפה, שצריך לטפל בה בזהירות רבה.

שתף:

*קונסטלציה כוכבית לא קלה בשמים שמתחילה השבוע,מחייבת איפוק – ושליטה.
 
קונסטלציית הכוכבים עכשיו בשמים אינה קלה, לא במישור האישי, לא במדיני, ולא בגלובלי. הבה נראה מה באמת קורה שם: אורנוס עבר למזל טלה, נמצא בזוית כוחנית לפלוטו ובזוית של עימות לסטורן – ועל פניו זהו מתכון לחבית אבק שריפה, שצריך לטפל בה בזהירות רבה.
 
אורנוס הוא כוכב תזזיתי שיכול להדליק כל רגע נתון פתיל קצרצר, ולהגיב במהירות – ובאלימות. לפני כמה ימים עבר למזל טלה קצר הפתיל שם ישהה בשבע השנים הקרובות, ומיד נכנס לזוית אלימה עם פלוטו, הכוכב היצרי והכוחני שנמצא עכשיו במזל גדי.
 
וכאילו לא די בכך – ממש ממול נמצא גם סטורן הנוקשה, ומתקרב מאוד לזוית מדויקת של עימות עם אורנוס. סטורן מסמל מסגרות פעולה, ואיתו אורנוס מסמל את הצד המרדני שחייב לבעוט ולמרוד, בעוד פלוטו מסמל את הצורך לשבור הכל – ולבנות מחדש. קונסטלציה משולשת שכזו עלולה להיות מתכון בטוח לאלימות מכל סוג עם שני פתילים קצרים לפחות, והיא מצריכה איפוק ושליטה מירביים במה שקורה, כדי שהשדים של כולנו לא יצאו מהבקבוק. למשל המשט שיצא לכוון עזה יצא לדרך בדיוק עם אורנוס, וחשוב להתייחס אליו בזהירות רבה ביותר, ובעיקר - לדבר. ההסברה הישראלית חייבת לתת עכשיו גז ולשתף בדילמות שלנו, למזל להסכים לתת למשט להגיע אם יתנו לגלעד שליט ביקור של הצלב האדום, אבל נראה שכאן לא למדו עדיין את הלקח, וכולם שותקים. חבל.
 
אז.. זהירות! זה נכון אישית, מדינית וגלובלית – כל פעולה כוחנית עכשיו חייבת חשיבה נוספת, כדי שדברים לא יצאו מכלל שליטה. השבועות הקרובים יוכיחו לנו עם העולם ובעיקר אנחנו למדנו משהו על דרך התנהלות עם כעסים או חוסר שליטה, ואם נצליח לנצל את האנרגיה העוצמתית הזו לפריצות דרך בנושאים שעד עכשיו היו חסומים בפנינו, או שנצטרך לעשות דברים בדרך הקשה, דרך מרידות בנושאים שחוסמים וסוגרים אותנו, והרס הקיים כדי לפנות מקום לחדש.
 
המצב בשבועות הקרובים יהיה בהחלט לא קל, ידרוש מאתנו הרבה שלווה ואיפוק – מאתנו כמו גם מהמנהיגים שלנו – אבל בהחלט יהיה מעניין..

דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים