דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » ונוס הרגשית בזוית עימות לפלוטו היצרי: שליטה הוא שם המשחק, והרומנטיקה – חלק ממנו. הש
ונוס הרגשית בזוית עימות לפלוטו היצרי: שליטה הוא שם המשחק, והרומנטיקה – חלק ממנו. הש
מעורבות רגשית גבוהה, תגובות קיצוניות, גישה טוטאלית ודרמות שעולות ביחסים קרובים ובדיאלוג עם העולם בכלל.. ונוס בזויות לפלוטו ואורנוס, וחשוב להזהר במלים ופרשנויות שלנו השבוע.


הש

שתף:

 

*ונוס הרגשית בזוית עימות  לפלוטו היצרי: שליטה הוא שם המשחק, והרומנטיקה – חלק ממנו.

 

השבוע שוהה ונוס במזל סרטן, ופלוטו – במזל גדי שממול. זוית של עימות נוצרת ביניהם והיא אינה קלה כמו שאר הזויות בין השנים האלה. ונוס הרגשית מייצגת את הצד הרגשי ביחסים הרומנטיים, בעוד שפלוטו מייצג את הצד היצרי ביחסים, והצד העוצמתי בכל מה שקשור לעמדות כוח בדיאלוג עם העולם בכלל. כשהשנים האלה בזוית של עימות נוכל פעמים רבות לשמוע ריבים וחילוקי דעות בין שותפים ואפילו בין אנשים שמחבבים זה את זה ובין הרצוי למצוי.

ואכן, ונוס בדרך כלל מייצגת את הצד הנשי והעדין שבתוכנו, זה שקשור לאסתטיקה, לאידיאליזם, ולרצון לראות את הצד היפה בחיים ובאהבה. פלוטו לעומת זאת עוסק ביצרים שלנו, ובמה שנסתר מעינינו ביחסים.

כשנוצר מתח בין ונוס לפלוטו, בין היפה לבין החיה שיש בתוך כל אחד מאתנו, נוכל לפגוש את הצד הטריטוריאלי שלנו שרוצה לקבוע עמדות כוח ושליטה מול הצד שרוצה להתמסר וללכת עד הסוף לכיוון השני, והמתח בין שני הצדדים האלה עלול להרוס יחסים אם אף אחד מהצדדים לא מוכן לוותר.

בפרק הזמן הזה יתכן ונפגוש זאת ביחסים שלנו בריבים עוצמתיים וחסרי שליטה שיתפתחו בפתאומיות, ויאלצו אותנו להכיר במה שבאמת נמצא מתחת לפני השטח, ולא ייחסנו לו חשיבות.

מיניות מול רומנטיקה, שליטה מול טריטוריה– אלה המרכיבים האמיתיים של כל הזויות של ונוס ובעיקר זוית העימות שנוצרת השבוע. אם נהיה כנים עם עצמנו הרי שפרק הזמן הזה יעזור לנו להפגיש ביניהם ולדבר על הכל תוך העלאת איכות היחסים והדיאלוג עם העולם, ואם אנו מזייפים ואיננו מוכרים להכיר במה שחשוב באמת, הרי שנפגוש כעת בעימותים ומצבים לא קלים שיורידו את המסיכה מתחת ליצרים שמסתתרים מאחורי הקלעים, ויפגישו אותנו עם הצורך שלנו בכוח, ביצריות, ובעיקר – בשליטה..

מי בעיקר יושפע מכך השבוע? סרטן, גדי, שור מאזניים עקרב אריה ודלי.

                                                                                                                                       @

 

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים