דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » צמידות בין ונוס למרקורי במזל סרטן - והנה המלים שלנו הופכות כבר לצבעים, לציפורים, ו..לסיפור קטן. נייס.
צמידות בין ונוס למרקורי במזל סרטן - והנה המלים שלנו הופכות כבר לצבעים, לציפורים, ו..לסיפור קטן. נייס.
*ונוס הרגשית נצמדת השבוע למרקורי כוכב התקשורת, והרגשות שלנו זוכים לתהודה אמיתית.

שתף:

 

*ונוס הרגשית נצמדת למרקורי כוכב התקשורת, והרגשות שלנו זוכים לתהודה אמיתית.

 

השבוע, וליתר דיוק כבר בסוף השבוע הזה, אנו פוגשים את אחת הצמידויות היותר נעימות ומעניינות בעולם הכוכבים: הצמידות בין ונוס המייצגת את עולם הרגש, לבין מרקורי המייצג את עולם התקשרות שלנו.

מכיון שהצמידות הזו מתרחשת לה במזל סרטן שהוא מאוד רגשי ורגשני, אפשר לומר שהכף תיטה לטובת דגש רגשי יותר מאשר מילולי או רגשי. כוכב מרקורי שולט גם על מזל תאומים וגם על מזל בתולה, וההשפעה על המזלות האלה תהיה בעיקר בנושאי קריירה ודרייב כמו גם בנושאי בית ומשפחה.

מבחינת ונוס השולטת על מזלות שור ומאזניים, ההשפעה הזו תופיע בעיקר בנושאי דרייב וקריירה כמו גם בנושאי תקשורת אישית ובינאישית.

הצמידות הזו בין שני החבר'ה האלה, מאפשרת לנו לקחת את המלים שלנו ולהפוך אותן למשהו ייחודי וקסום, כזה שלא רק יגיע אל בן השיח שלנו אלא גם יגרום לו להרגיש אותנו ואת מה שעובר עלינו, ואת הרגשות שנמצאים מתחת למלים.

ברמה המקצועית והטכנית, הצמידות הזו מביאה איתה יכולת מצוינת לשכנע אחרים לא רק בעזרת הגיון שבדברים אלא גם  ברגש שנמצא מאחוריהם, ולהופך אותנו לתקשורתיים ומקסימים מהרגיל.

אולם יש גם מינוס מסויים בזוית הזו: אנו עצמנו עלולים להשתכנע מהקסם של המלים שלנו עצמנו וליפול בהם שבי, ולשכנע את עצמנו שאכן אנחנו מקסימים וטובים יותר מאחרים, וכך ליפול במלכודת האגו המוכרת שמביאה את הרגש והאווירה אך לאו דווקא את העובדות שתומכות בהם.

חשוב משום כך לדעת אכן לתרגם היטב את הרגשות למלים השבוע ולהיפך, אבל להזהר שלא ליפול במלכודת האגו הזו ולגלות אופטימיות יתר כמו גם לחטוא בחטא היוהרה, וחבל..

חשוב עוד יותר לא לאבד פרופורציות, ולזכור שהמדובר בזוית זמנית שגם היא ניתנת לשינוי, וטוב שכך. יש גבול לכל הדבש התקשורתי הזה, לא?..:-)

 

 

שבוע טוף!

 

יאיר טריבלסקי ©

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים