דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » אריה שאג: מי לא יירא? אלה שמכירים אותו מקרוב..מזל טוף לאריות!
אריה שאג: מי לא יירא? אלה שמכירים אותו מקרוב..מזל טוף לאריות!
השמש היא שליטת מזל אריה, ובדיוק כמוהו זקוקה להיות במרכז. וממש כמוה, כולם מכירים בשליטתו זו של האריה, והוא מצידו מאיר אותם באהבה וחיבה, בתנאי אחד: שלא ישכחו מאיפה מגיע האור..

שתף:

 

*אריה שאג – מי לא יירא? אלה שמכירים אותו מקרוב...מזל טוף לאריות!

 

השמש עוברת למזל אריה, ומסיבות ההפתעה הסטייליסטית של האריות מתחילות. האריה שייך ליסוד האש, ולקבוצת המזלות הקבועים, אלה שכל כך קשה להם להשתנות.. אם תשאלו את האריה - האמת שגם אין לו סיבה לעשות את זה. למה להשתנות, אם אתה מושלם?.. אחרי שמגיל צעיר הוא אומר לעצמו שהאריה הוא מלך החיות, ומלך בכלל. ככה הוא גם מרגיש.. כבר בצעירותו הוא הופך להיות באופן אוטומטי מלך הכיתה, וככה זה ממשיך עד לצבא, שם כולם מסתערים אחריו, שכן האריה הוא גם סופר קצין שאוכל שלוש ג"בלאות לארוחת בוקר, ומגיע לקורס קצינים כבר בסוף הטירונות. כי האריה חייב להיות במרכז, ולא סתם הבית שמבטא אותו נקרא בית האגו, איך לא, זה הבית שמבטא את.. ה"אני" שלנו, והוא גם המזל שעליו שולטת השמש.

כן, השמש היא שליטת מזל אריה, ובדיוק כמוהו זקוקה להיות במרכז. וממש כמוה, כולם מכירים בשליטתו זו של האריה, והוא מצידו מאיר אותם באהבה וחיבה, בתנאי אחד: שלא ישכחו מאיפה מגיע האור..

 האריה הוא יצור מאוד דרמטי, והצבעים שאהובים עליו כמובן הם אדום וזהב. הוא אוהב להכנס כשכולם מסתכלים, כמו שחקן בתיאטרון, ולצאת ? האריה בעצם לא יוצא : כולם יוצאים לפניו, רצוי עם הגב לדלת ותוך השתחוות קלילה, ואם אפשר גם כיפוף ברכיים. רק במקרים כאלה הוא מוכן לוותר על התואר "הוד מעלתו"..

 יש הבדלים קטנים בין האריה ללביאה, ואפשר לראות את זה בכל סרט טבע מצוי : האריה שוכב לו בין השיחים,  עושה טובה שהוא זז, וחושב איזה שמן שיזוף לשים. באותו זמן להקה של לביאותו יוצאת לציד, ומביאה איזה זברה או אנטילופה הביתה לאריה ולגורים, ואפילו מקלפת אותה בשקט כדי שהאריה שלנו לא יתאמץ יותר מדי, חס וחלילה, ויתפס לו הזנב..

לא, האריה לא ממש אוהב להתאמץ, מכסימום ירביץ איזו שאגה כמו בסרטים, והעולם ישתחווה. הלביאה לעומת זאת מנסה כל הזמן לבצע בצורה מושלמת את ה-כל. אולי משום כך האריה יקח לו אשה יעילה במיוחד, והלביאה תמצא לה גבר מעניין ומעט פסיבי שזקוק לאשה חזקה וששווה להתאמץ בשבילו ולדחוף אותו קדימה, והיא ורק היא תהפוך אותו לאריה הקטן – והמאוד פרטי - שלה..

 

@

 

 

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים