דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » ונוס הרגשית שוהה במזל גדי: הגיע הזמן לנחות על הקרקע, ולהתארגן מחדש.
ונוס הרגשית שוהה במזל גדי: הגיע הזמן לנחות על הקרקע, ולהתארגן מחדש.
גבולות – זו אולי המלה המשמעותית במיוחד בעולמו של הגדי, וזה גם מה שמקבלת ונוס שעוברת אליו ומקבלים מחדש כולנו: גבולות ביחסים, גבולות בתקשורת הרגשית, ויכולת לתעל את אנרגיית האהבה והיצירה החזקה לעובדות בשטח, לתחום הכלכלי בגבולות מאורגנים ומדויקים. זו אולי ההגדרה החדשה למלה 'חופש'.. החופש ליצור - ולהרגיש בטוח. בהמשך תעבור ונוס להילוך אחורי במזל גדי, ואז זה יתחיל להיות מעניין...

שתף:

 

*ונוס עוברת למזל גדי: זמן לארגן מחדש את הגבולות שלנו, ואת החיים בכלל.

 בחודש הקודם שהתה ונוס הרגשית במזל קשת השמח והאופטימי כשהיא צמודה למרקורי כוכב התקשורת שלנו, אלמנט שעזר לנו לחבר בין רגשות למלים, ולהיפך. כעת מרקורי פורץ בהילוך חוזר להילוך רגיל במזל קשת השייך ליסוד האש הנלהב, וונוס ממשיכה לשוט במזל גדי השייך ליסוד האדמה המעשי, מזל שהוא בעל גבולות מוגדרים היטב, חכם ומאורגן. בהמשך תעבור ונוס להילוך אחורי במזל גדי, ואז זה יתחיל להיות מעניין...

גבולות – זו אולי המלה המשמעותית במיוחד בעולמו של הגדי, וזה גם מה שמקבלת ונוס שעוברת אליו ומקבלים מחדש כולנו: גבולות ביחסים, גבולות בתקשורת הרגשית, ויכולת לתעל את אנרגיית האהבה והיצירה החזקה לעובדות בשטח, לתחום הכלכלי בגבולות מאורגנים ומדויקים. זו אולי ההגדרה החדשה למלה 'חופש'.. החופש ליצור - ולהרגיש בטוח.

מיקומה של ונוס במזל גדי מראה על צורך למסד יחסים יותר מאשר לפעול באופן אימפולסיבי ופרוע. כעת אנו גם מחפשים ביגוד מכובד והולם ולא את המעיל הזרוק מהאוניברסיטה.: עם ונוס שכזו חשוב לנו מאוד מה יחשבו עלינו, ובצדק.

הדגש כעת הוא על גילאים מעט מבוגרים יותר, עם הונוס הזו. אנו נמשכים לדיאלוג עם אנשים מבוגרים ובעלי נסיון יותר מאשר לאנשים צעירים ואימפולסיביים, וגם ליחסים שלנו מתגנבת עכשיו מעין נימה מבוגרת – ומבוקרת – יותר, שגורמת לנו לשקול דברים באופן חכם ובוגריותר, ולא לשלוף תגובות מהשרוול.

ונוס במזל גדי הופכת אותנו אכן למבוגרים קטנים – או גדולים – מבחינת התייחסות וגישה. הלבוש עכשיו הוא הרבה יותר סולידי ומושקע, כמו גם צורות הבילוי שלנו. מתחזקת גם האפשרויות לקחת את זמן הפנאי שלנו ולהשקיע בכל מה שקשור לעבודה ולמטלות שלנו קצת יותר, כשהמלים רצינות ואחריות תופסות נפח  גדול יותר בחיינו ובעיקר בחיי הרגש שלנו.

בגדול, זהו פרק זמן מעניין שמאפשר התייחסות בוגרת לרגשות, מיסוד יחסים ושותפויות, והקשבה לקול הפנימי הבוגר. הקשבה אמיתית תביא איתה גם יכולת להגיב בחכמה ובזמן אמיתי, ותהפוך את היחסים הקרובים שלנו לבוגרים ומספקים קצת יותר.

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים