דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » כוכב מרקורי במזל קשת: הטיפוס שזוכר את כל הבדיחות הטובות, אבל מרוכז בעיקר בעצמו..
כוכב מרקורי במזל קשת: הטיפוס שזוכר את כל הבדיחות הטובות, אבל מרוכז בעיקר בעצמו..
סגנון התקשורת של כוכב מרקורי במזל קשת הוא דינמי מאוד, מתלהב בקלות, אוהב לפעול מתוך מצב של ריגוש, ומפזר אנרגיה לכל עבר כשיש לו מצב רוח טוב. כשהוא כבוי או לא מרוגש, הוא עלול להיות יעיל הרבה פחות, והוא זקוק לדלק רגשי באוקטן גבוה כדי להפעיל את עצמו.

שתף:

מרקורי במזל קשת: הטיפוס השמח והמצחיק שזוכר את הבדיחות הטובות, אבל

 

..מרוכז בעיקר בעצמו

 


סגנון התקשורת של כוכב מרקורי במזל קשת הוא דינמי מאוד, מתלהב בקלות, אוהב לפעול מתוך מצב של ריגוש, ומפזר אנרגיה לכל עבר כשיש לו מצב רוח טוב. כשהוא כבוי או לא מרוגש, הוא עלול להיות יעיל הרבה פחות, והוא זקוק לדלק רגשי באוקטן גבוה כדי להפעיל את עצמו. זהו מרקורי ידידותי לסביבה, אוהב אדם ובעיקר בעיקר – אקשן, ומכל הסוגים. עשייה פיזית בשטח, ובעיקר הרבה תנועה, והוא זקוק לתחושה של מרחבים, בין אם פיזיים ובין אם מנטליים, עם צורך חזק בהתפתחות אישית מכל הסוגים, בלימוד של דברים חדשים וגרויים חזקים לפעולה.

התקשורת עם מרקורי שכזה ידידותית מאוד אך לא קלה בהכרח, כי בעל המרקורי הזה בדרך כלל מרגיש שהוא צודק בויכוחים, קשה לערער על דעתו, ומשום כך דרך הלימוד שלו לא קלה כי הוא לא לומד מנסיונו. כמו שאר המרקורים במזלות האש, בטלה או באריה, גם כאן האגו משחק תפקיד מרכזי, כמו גם הצורך לרגש ולהתרגש. ההבדל הוא בכמות התנועה שהמרקורי הזה צורך, וביכולת שלו גם לגלות גמישות במצבים מסויימים, ולהתאים את עצמו לסיטואציה בגלות רבה יחסית לשני המזלות האחרים.

תנועה – שמחה, נלהבת, מהירה. נוכל למצוא מרקורי כזה פעמים רבות אצל ספורטאים ואנשים שמרבים בפעילות פיזית וספורטיבית.

מגע – חם, אוהב, אך לעיתים חסר סבלנות.

 עבודה בצוות – מרקורי במזל קשת הוא אופטימי ושמח ואפילו די פטפטן: הכל יוצא החוצה, כל הסודות.. אבל הוא חסר טקט, אומר את הכל בפרצוף, ולא דופק חשבון לאף אחד מה גם שהוא דעתן לא קטן, ובדרך כלל גם מתעקש להיות צודק.. מסקנה –למרות שמצחיק וכיפי  איתו, והוא מאלה שלא רק שיש להם הומור אלא גם שזוכרים את הבדיחות הטובות באמת – עדיף להשאר ידיד שלו, אבל לתת לו שטח מקצועי אוטונומי משל עצמו, ולא כחלק מחבורה.

 @

 

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים