דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » ונוס פוצחת בהילוך אחורי, והגיע הזמן לשדרג את הלב - ואת הארנק..
ונוס פוצחת בהילוך אחורי, והגיע הזמן לשדרג את הלב - ואת הארנק..
ונוס היא זו שאחראית בחיינו על כל נושא הנתינה ביחסים, ועל הרגשות בכלל. ביחד עם כוכב מרס היא מהווה יחידה שאחראית על כל מה שקשור ליחסים ולזוגיות בחיינו. כשהיא נכנסת להילוך אחורי אנחנו חייבים לשנות את הגישה, הן בנושאי יחסים, והן בנושאי כספים.

שתף:

 

 

*ונוס פוצחת בהילוך אחורי, והגיע הזמן לבדק בית אמיתי של הלב..והארנק.

 ונוס היא זו שאחראית בחיינו על כל נושא הנתינה ביחסים, ועל הרגשות בכלל. ביחד עם כוכב מרס היא מהווה יחידה שאחראית על כל מה שקשור ליחסים ולזוגיות בחיינו.

 אולם בנוסף, בגלל שליטתה גם במזל שור ולא רק במזל מאזניים, ונוס אחראית גם על כל מה שקשור לחומר, רכוש וכספים. פועל יוצא מכל אלה הוא שכשונוס חווה אירוע מסויים שמשפיע עליה באופן עוצמתי, יושפעו בחיינו במישרין או בעקיפין גם כל הנושאים האלה בעצמם.

 כשכוכב מסוים פוצח בהילוך אחורי הוא בעצם נכנס למעין תהליך של עיכול עומק של דברים, שפגש במסגרת הילוכו הרגיל קדימה. כמה חודשים ונוס נעה קדימה, ואז נכנסת להילוך אחורי כדי לשפר עמדות, לנתק יחסים שמיצו את עצמם או לשדרג אותם באופן כזה או אחר, ולהעביר את כל נושא החומר והכספים תהליך דומה.

 זה בדיוק הזמן להתבונן באומץ בדברים שעברנו בחדשים האחרונים בנושאי אלה, לקחת פסק זמן מיחסים שמיצו את עצמם וכעת הם גובים מאיתנו מחיר נוכחות יקר או לסיים עסקות שלא סיימנו, להסדיר מחדש נושאי כספייים וכלכליים  כמו גם לשלם חשבונות שלא שולמו מסיבות כאלה  ואחרות, ובעצם לקרוא הן את חיי הרגש שלנו והן את חיי המעשה לסדר, באופן כזה או אחר.

 במזל גדי התהליך מתבצע באופן מעניין: המזל הזה הוא זה שאחראי על גבולות מוגדרים היטב, על דיאלוג עם הצד הרשמי של החיים, ועל הצורך שלנו לממש פוטנציאל באופן פרקטי ולא רק לחוש בו או לדבר עליו. כעת הזמן לתת לכל היזמות של הזמן האחרון בנושאים אלה שלא צלחו משום מה הזדמנות נוספת להצליח להוכיח ובעיקר להתממש, על כל המשתמע.

 ונוס בעצם הילוכה האחורי מאפשרת לנו עכשיו לשנות כוון או לעצור לרגע, להסתכל בדברים מזוית קצת אחרת, ומשם – גם לפעול אחרת בין אם לטובת העניין כפי שהוא או לטובת התהליך עצמו.

 אם נצליח להרים את הכפפה הזו ולא נפחד לשנות גישה יחסים או דיאלוג – הצלחנו בגדול, למרות הפחדים והקשיים. מי בעיקר יושפע מהתהליך הזה? מזלות שור, מאזניים, גדי סרטן וטלה.

 

@

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים