דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » תחזית שנתית - חלק 2 : מראש השנה ספטמבר 2017 - עד ספטמבר 2018: משנה מקום - משנה מזל, והשנה - כפול שלוש!:
תחזית שנתית - חלק 2 : מראש השנה ספטמבר 2017 - עד ספטמבר 2018: משנה מקום - משנה מזל, והשנה - כפול שלוש!:
התחזית השנתית - החלק השני: מזלות עקרב, קשת, גדי, דלי ודגים.

שתף:

עקרב:צמיחה אישית והרחבת אופקים, גישה חדשה לזוגיות וליחסים.

מזלטוף, עקרבים! יופיטר כוכב השפע עובר למזל שלכם, והוא מביא איתו כמה וכמה הזדמנויות חדשות לצמיחה, להרחבת אופקים (לא הכרס, זהירות..) ולתקשורת מחודשת עם חו'ל. ובעיקר לפתיחה של ערוצי שפע חדשים, גישה אופטימית לחיים (לא פשוט לעקרב המצוי..) ואמביציה עסקית שמחה.

 אולם ליופיטר צריך לעזור כדי שיעזור לך, ואם לא לוקחים יזמה - הדלת לא נפתחת.. נסו לאותת ליופיטר שאתם מוכנים לתקופה חדשה, והוא יחייך אליכם ויאפשר למגע ההצלחה ללטף את כתפכם, אם תפגינו נחישות ועקביות. אך כאמור – אתם צריכים לעשות את הצעד הראשון.

 אורנוס שעובר לבית הזוגיות ינער את מערכות היחסים שלכם בשנים הקרובות ובעוצמה: אלה ששרשיהן עמוקים ובנויים על אהבה ואמון יתפתחו ויעצימו, בעוד שאלה שבנויות על אוסף של פשרות מקרי עלולות לעבור טלטלות של ממש, למרות שהמזלות הקבועים שהעקרב נמנה עליהם פוחדים מאוד משינויים מבניים שכאלה.

 אבל בחיים כמו בחיים -  אורנוס מטלטל את הגזע, משיר עלים, ואם הגזע איתן – לא יאונה לו כל רע. חוויית הזוגיות והיחסים בכל מקרה תשתנה, כמו גם הגישה לזולת וליחסים בכלל. יהיה מעניין...

  

 

קשת: בניית ציר כלכלי חכם ויציב. גישה מקצועית חדשה ומאפשרת.

כוכב סטורן הנוקשה שהה כשנתיים וחצי במזל שלכם, ואתם שונים ממה שהייתם לפני כניסתו למזל שלכם. רבים מכם מימשו תכניות ויזמות באופן פורמלי למרות שהקשת בבסיסו הוא לא פורמליסט גדול. נישואים, עבודה קבועה, לוחות זמנים מוגדרים היטב ומסגרות פעולה מדויקות ואפקטיביות – סטורן לימד את הקשת השובב את החוקים, ורבים מכם התבגרו להפליא בשנתיים וחצי שחלפו.

 בנוסף, נראה שאתם חווים שינוי רגשי מעניין, כשיופיטר שליט המזל שלכם עובר למזל עקרב, המאכלס את בית התת המודע שלכם, ומקשה לממש את הרעיונות והיזמות לפני שתלמדו שעור בסבלנות. אתם פוגשים השנה לא מעט פחדים ותסכולים מאחורי הקלעים, ובעבודת עומק אמיתית תוכלו גם לנקות את המשקעים הרגשיים הכרוכים בהם, כדי שבשנה הבאה עת יעבור יופיטר למזל שלכם, תוכלו לפתוח דף חדש של אקשן, משוחרר מכל פחדי ותסכולי האתמול.

 מעברו של סטורן לבית החומר והכספים שלכם יכריח אתכם להתייעל וללמוד את החוקים של העולם האמיתי בנוגע לכסף ולרכוש. אורנוס שעובר לבית המקצוע והעבודה שלכם, עשוי להביא פריצות דרך מעניינות בתחום המקצועי, הסבה מקצועית, ושינוי כוון.

 

 

גדי: הרחבת מעגלים חברתיים. שיתופי פעולה למימוש מטרות.

הצד החברתי שלכם הופך השנה פעיל במיוחד: מעברו של יופיטר כוכב השפע למזל עקרב המאכלס את הבית החברתי שלכם, הופך אתכם לחברתיים וידידותיים מהרגיל, והמעגלים החברתיים שלכם הופכים אקטיביים ושמחים יחסית.

 מעברו של סטורן אל מזל גדי עליו הוא שולט, לא עושה לכם חיים קלים, אך מביא איתו אחריות רצינות וכובד ראש, בצד היכולת להתמודד עם החיים באופן פרקטי, כשהמיקוד הוא האמביציה שלכם. שאפתנות, אסרטיביות ועשייה ממוקדת מטרה – אין כמו סטורן ללמד את כל אלה, בעיקר כשהמדובר על פעילות במסגרות פעולה ממוקדות.

 מעברו של אורנוס למזל שור ידגיש את היכולת שלכם להתמקד בצורך לפרוץ חומות ומחסומים, ולהתמקד בביטוי האישי שלכם. בין אם המדובר בביטוי אמנותי או רגשי – אורנוס מאפשר להשתחרר ממה שעוצר אותנו, הן מבחינה רגשית פנימית והן כשהמדובר במסגרות פעולה חונקות ולוחצות, ולשתף במה שמשמח ומרגש אותנו באמת. הצד החברתי שלכם הופך פעיל יותר, ואיתו מתחזקת גם היכולת לתרום לחברה באופן חברתי וחברי מתוך מעורבות חברתית ושיתופי פעולה, אולי לאופיו הבסיסי של הגדי המעדיף לפעול באופן סוליסטי על פני עשייה עם אחרים.

 

 

דלי: מיקוד בקריירה ובאמביציה. פריצות דרך במערכות יחסים.

 מעברו של יופיטר כוכב השפע לבית הקריירה והתדמית שלכם, הופך השנה לאמביציוזית במיוחד, ואתכם לאסרטיביים וממוקדי מטרה – ותוצאות. יופיטר מגביר את השאפתנות שלכם, ביחד עם היכולת להרחיב את אזורי הפעולה שלכם, כולל קריירה הקשורה בח'ול. נסיעות, טיולים והרחבת אזורי הפעולה והחשיבה שלכם – יופיטר שם אתכם באור הזרקורים השנה, והישגים שתגיעו אליהם השנה עשויים להיות גבוהים במיוחד, בעיקר כי המדובר בתהליך שהחל לפני ארבע שנים בערך והשנה יגיע לשיאו מבחינת היכולת שלכם למצות את פוטנציאל העשייה והתקשורת שלכם עם העולם.

 אורנוס שליט המזל שלכם עובר למזל שור, ויעזור לכם לבדוק לעומק את כל מה שקשור למלים בטחון רגשי, בטחון אישי, ורגשות בכלל – דרך שינויים של מערכות יחסים שמיצו את עצמם עם הבית ובני הבית, או ביחסים קרובים. ואורנוס מאפשר לשנות יחסים שמיצו את עצמם, או לפרוץ לדרכים חדשות ולא קונבנציונליות בכל מה שקשור להתפתחות אישית.

 זמן למינון גבוה של פתיחות לרעיונות מקוריים ויזמות מעניינות, ולקרקוע של יזמות אישיות מעניינות והפיכתן לפרקטיות ורווחיות בכל מה שקשור לחומר וכספים ממקורות חדשים ומעניינים.

  

דגים: מעורבות חברתית במינון גבוה. תקשורת יוזמת ופורצת דרך.

כוכב נפטון ממשיך לנוע במזל שלכם שעליו הוא שולט, דגיגים, והוא יפעיל בעוצמה בעיקר את אלה מכם שנולדו בשלישי השני של המזל. נפטון מביא איתו מעורבות רגשית גבוהה, לטוב ולרע, מקשה עליכם להתמקד בצד המעשי של החיים ללא מעורבות רגשית גבוהה של דמיון, אינטואיציה, ותחושות בטן.

 כוכב סטורן שהכביד עליכם בשנתיים וחצי האחרונות עובר למזל גדי, ויעזור לדגיגים הרגשניים לתקשר עם העולם באופן חברתי יותר, ולתרגם את עולמכם הרגשי היצירתי כל כך לעובדות בשטח בעזרתם של שתופי פעולה עם אחרים, תוך הרחבת המעגלים המקצועיים שלכם וקידומם בעזרת מוסדות וארגונים בחייכם.

 כוכב אורנוס עובר לבית התקשורת שלכם, והוא מאפשר לכם פריצות דרך מעניינות בכל מה שקשור לתקשורת יוזמת בסגנון פתוח ומאפשר, והרחבת המעגלים החברתיים שלכם בעזרת אנשים בעלי סגנון תקשורתי פתוח וחברתי יותר. הגיע הזמן לפתוח את עולמו הרגשני והמופנם של הדגיג אל העולם, ולקבל משם תמיכה פרגון וסיוע כמו גם יכולת להכיר אנשים חדשים ומעניינים שיעזרו לכם לתרגם את הרעיונות והתכניות שלכם למציאות מעשית בשטח, ולהיות כאן ועכשיו, אלמנט שלא תמיד קל לדגיג המצוי.

@

 

ואחרי כל אלה, לא נותר לאחל לקרדינלים למשתנים ולקבועים שבינינו שנה מקסימה ופורה, ועשייה נפלאה בכל תחום שבו נוכל לתקשר בהצלחה עם הכוכבים, ולממש את המטרות שלנו.

 

וטיפ קטן: כשגומרים לקרוא את ההורוסקופ כדאי לעצור לרגע, לתת למלים להדהד בתוכנו ולראות לאן הן לוקחות אותנו, ואז – לעצום עינים, לנשום עמוק, ו.. לפתוח את הלב.

 

וכך, בלב פתוח ואמיץ פשוט לאסוף את עצמנו ולצעוד פנימה אל תוך השנה החדשה בשמחה, שמחה פנימית אמיתית שלא תלויה באנשים אחרים או במצב הארנק או בזוגיות שלנו אלא בנו עצמנו, כפי שאנחנו, דיפ דאון. שמחה מהמקום שלא רוצה דבר ולא דורש כלום בתמורה, אלא מאפשר לנו פשוט להיות.

 

והכוכבים? הם כבר ידאגו לעצמם, ורק האורנוס הזה כדאי שיזהר, כי יש לי חשבון איתו עוד מהשנה שעברה...

 

בקיצ... שנטובה!! 

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים