דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » תחזית סופשבוע - 30-31 לספטמבר 2017: ערב כיפור וכיפור
תחזית סופשבוע - 30-31 לספטמבר 2017: ערב כיפור וכיפור
התבוננות במצב הכוכבים ביום הכיפור עצמו, מראה לי כאסטרולוג וכאדם באיזה תחום כדאי לעשות את חשבון הנפש הזה, כדי לשנות - ולהשתנות. בשאיפה..

מהמקום הזה ניסיתי להבין באיזה סוג של חשבון נפש כדאי לכל מזל להתמקד, להביט אחורנית, לזהות, להבין, ואפילו לבקש סליחה מעצמנו אם אכן אשמנו ובגדנו ברצונות שלנו, ובדרכים שבהן הלכנו כדי לנסות ולממש אותם.

שתף:

 

 

פסק זמן, חשבון נפש, וכל המלים האלה שמגיעות בסופו של הקיץ: תחזית סופשבוע – 29-30/9: ערב כיפור וכיפור

 

 מודה, שבדרך כלל המוטו שלי ביום הכיפורים הוא כזה : כשהמדובר בסליחות, אם חטפת ממני השנה – סימן שהגיע לך. אם חטפתי ממך – כנראה שהגיע לי....

 ובכלל, בגלל מה צריך עכשיו לצום? בגלל סיפור מיתולוגי שבית מסוים נחרב לפני אלפיים שנה? אבל מאז נראה שבנינו לא מעט, הארץ מלאה נדל'ן, ולמה להתאבל כשאפשר לצמוח ולגדול? כילד זה תמיד היה חג האופניים, אבל כבוגר.. חיפשתי את המשמעות לא דרך אחרים אלא דרך עצמי, כמו תמיד.

 וגם מצאתי. כן,  מתחת לכל זה יש שתי מלים שבכל זאת מדברות אלי: חשבון נפש. בתור אדם שאוהב לחפור להבין משמעויות ולזכות ברגעים של מודעות שבהם פתאום הכל נראה חכם ומובן, המלים האלה מאפשרות לי לקחת פסק זמן מסוים להתבונן: באנשים שאתי, בעצמי, ובמעשים שעשיתי או לא עשיתי בשנה האחרונה.

 אז כן, בכיפור מבחינתי אכן יש מקום לפסק זמן שכזה בחיינו – ובכלל לא משנה הסיבה - ולחשבון נפש אישי שדרכו אפשר להתבונן אחורנית, להבין היכן טעינו, ואפילו לבקש סליחה מעצמנו, אם צריך. בעיקר.

 והתבוננות במצב הכוכבים ביום הכיפור עצמו, מראה לי כאסטרולוג וכאדם באיזה תחום כדאי לעשות את חשבון הנפש הזה, כדי לשנות  - ולהשתנות. בשאיפה..

 מהמקום הזה ניסיתי להבין באיזה סוג של חשבון נפש כדאי לכל מזל להתמקד, להביט אחורנית, לזהות, להבין, ואפילו לבקש סליחה מעצמנו אם אכן אשמנו ובגדנו ברצונות שלנו,  ובדרכים שבהן הלכנו כדי לנסות ולממש אותם.

 

תחזית סופשבוע – 29-30/9: ערב כיפור וכיפור

 

טלה

מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל מאזניים בסופ'ש, והיכולת שלכם באמת לפתוח את הלב בסוף השבוע ובכיפור הזה גבוהה במיוחד. מרקורי מדגיש את הצורך לשדרג את התקשורת שלנו ביחסים, ובעזרת הירח הגדיי להתמקד בחשבון הנפש בנושאי דרייב וקריירה: האם באמת הגענו לאן שרציתם בשנה הקודמת? היכן טעינו? ומה נעשה מעכשיו אחרת? מרקורי מאפשר להתבונן לעומק בתקשורת הזוגית בשנה שחלפה: האמנם שיתפנו באמת במה שחשוב לנו? האם אפשרנו למי שאתנו לשתף ולהיות הוא עצמו? משהו לחשוב עליו בחשבון הנפש האישי שלכם עם עצמכם בכיפור.

 

שור

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה במזל בתולה בכיפור, מיקום שמדגיש בעיקר את ענייני הלב. רומנטיקה מצד אחד, וגישה יצירתית מצד שני – השור נחשב אכן כאחד המזלות היותר רומנטיים על פני גלגל המזלות, אבל האם באמת הקשבתם ללבכם השנה והלכתם איתו? האם באמת נתתם מקום לאהבה שוונוס שליטת המזל שלכם אחראית עליה, מקום גדול באמת בזמן שעבר? סוף השבוע הזה הוא זמן טוב לחשבון נפש רגשי אמיתי, ואולי בסופו – גם להתאהב מחדש במי שאתכם, ואולי אולי גם..בעצמכם, אם תהיו מבינים וסלחניים מספיק.

  

תאומים

אתם עברתם השנה לא מעט מהפכים, אבל בגדול יוצאים בקרוב סוף סוף מנוכחותו של סטורן שנמצא ממול, וחלק מהכובד ירד בקרוב. מקבץ הכוכבים הגדול במזל בתולה מצביע על הצורך שהיה לכם להשקיע בבית ובבני הבית. האם אכן הצלחת לשדרג את היחסים עם בני המשפחה, ואפילו לבנות יחסים כנים ואוהבים מבוססי אמון ותקשורת חמה? זהו זמן טוב לחשבון נפש אמיתי בכל מה שקשור לתקשורת משפחתית, כמו גם ליכולת לשתף אחרים במה שחשוב באמת ולהיעזר בהם כדי לפתור בעיות.

 

סרטן

השמש שוהה כעת בבית הקריירה שלכם, והירח בבית הזוגיות: חשבון הנפש שלכם עשוי לעסוק בשילוב של השנים, ובנסיון ליצור איזון ביניהם כך שאף אחד מהם לא יפגע או יבוא על חשבון השני. האם האמביציה שלכם שאבה אתכם פנימה, או שהצלחתם למצוא זמן איכות לעצמכם ולקרובים אליכם? האם הקדשתם מעבר למשפחה ולבית זמן איכות גם לעצמכם? אלה שאלות משמעותיות גם לעתיד: סטורן יעבור בדצמבר למזל שלכם, יבחן את השאלות האלה בשנתיים וחצי הבאות מקרוב, ויכריח אתכם להתייחס אליהן ברצינות אם תרצו או לא תרצו...

 

אריה

מקבץ הכוכבים הגדול בבית החומר והכספים שלכם ביום הכיפורים, מצביע על צורך בחשבון נפש אמיתי בכל מה שהיה קשור השנה לנושאי חומר וכספים, אריות. האם הקשבתם לעצמכם בנושאי כספים השנה ולצורך שלכם בבטחון - או לאגו שלכם? התהליך הזה עדיין מתרחש ממש בימים אלה, ואף יקצין בקרוב כשיופיטר יעבור למזל עקרב. זהו זמן לארגן מחדש את חשבון הבנק, ובמקביל להתמקד בטיפול שורש לתחום הכלכלי בכלל, לחשוב לטווח ארוך, לבנות סדרי עדיפויות חדשים להוצאת כספים ולנסות ולאזן בין הצד השאפתני, לבין הצד שהתעקש להשאיר שתי רגלים על הקרקע.

  

בתולה

זו היתה שנה שאפתנית מאוד מבחינתם, בתולות. יופיטר שהה בבית הכספים שלכם והיה אמור ליצור הזדמנויות לשדרוג הפן הכלכלי בחייכם, ובמקביל - סטורן הכריח אתכם לצמצם הוצאות ולהתמקד במה שחשוב באמת. קונפליקט שכזה... להתרחב – או להצטמצם? מרס ונוס ומרקורי מביאים איתם עכשיו הרבה פעילות: האם היתה באמת ממוקדת או שהיוותה אוסף של הסחות דעת? האם הצלחתם להמודד עם כמה מטרות במקביל כמו שתכננתם? זמן לאיפוס,בתולות, לקיחת אחריות על מה שקרה, ולקיחת החלטות חשובות לטווח ארוך.

  

מאזניים

כמו בשנים רבות אחרות, השמש שוהה במזל שלכם ביום הכיפורים, ומי כמוכם רגיל לזמן חשבון הנפש הקולקטיבי של הכיפור, שמאפשר לכם להיות נושא הלפיד בכל מה שקשור לחרטה ובקשת סליחה על טעויות שעשיתם עם עצמכם ועם הזולת. בשבת נכנס גם מרקורי כוכב התקשורת למזל שלכם, מביא איתו את כל המלים שרציתם ולא אמרתם לאחרונה, ומאפשר לכם להתמקד בדיאלוג שבין אדם לחברו ביחסים: האם הייתם כנים עם הפרטנרים שלכם ועם עצמכם? האם היחסים שלכם כנים וישירים או שהם אוסף של פשרות נוחות? הנוחות הזו היא אבן הנגף שלנו, מאזנאים.. שווה מחשבה.

  

עקרב

מקבץ הכוכבים הגדול במזל בתולה מדגיש את היכולת שלכם השנה לצאת מחלקת האלוהים הקטנה, להתיידד מחדש עם העולם, ולהתמקד בצד החברתי ובמעגלים החברתיים והמקצועיים שיצרתם בשנים האחרונות: מוסדות, ארגונים, חברים ומכרים ואפילו קולגות מקצועיות. העקרב המופנם היה חייב השנה לפעול, ולהתכונן לקראת בואו של יופיטר למזל שלכם. האם הצלחתם לפעול בשתוף פעולה עם העולם, או שעדיין התעקשתם השנה לפעול לבד ובאופן סוליסטי? היכולת לשתף - היא האישו כעת. זמן להרים את הכפפה החברתית הזו, להבין היכן טעיתם, ו..לא לוותר. הכל אפשרי עדיין, ובעזרת יופיטר שמתקרב, אפילו יותר.

  

קשת

יופיטר שליט המזל שלכם שהה השנה במזל מאזניים, ובעצם הפך את השנה הזו לאוסף של הזדמנויות מעניינות לשדרג את המעגלים החברתיים והמקצועיים שלכם, למנף הזדמנויות לצמיחה והתפתחות אישית, ולשדרג קשרים עם חו'ל. האם באמת פתחתם את הלב ואפשרתם לחברים ומכרים חדשים להכנס לחייכם, ואיתם גם להזדמנויות חדשות בגישה חדשה פתוחה ומאפשרת? האם המעגלים החברתיים שפתחתם השנה משדרגים את התכניות שלכם? סטורן הכריח השנה את הקשתים להתמקד במלים מחוייבות רצינות ואחריות: מי מכם שהרים את הכפפות האלה – יראה פירות בהמשך השנה. כן כן.

  

גדי

סטורן שליט המזל שלכם הכביד עליכם מאוד לאורך השנה מאחורי הקלעים, ופעמים רבות הרגשתם אותו נושף בעורפכם, מזהיר, מפחיד, מאיים שאוי ואבוי אם... כן, שנה של שימור הקיים התחלות מעניינות אבל עדיין חסרה התנופה הבסיסית. אלא שבקרוב תוכלו לראות את הדברים עין בעין ולהתמודד איתם בגדול. חשוב היה להתמודד עם כל המשקעים והפחדים שעצרו אתכם בשנים קודמות, ועם השדים בבקבוק: האם הצלחתם לארגן מחדש את חייכם ולהגיע לשליטה? כספים, יחסים, לוחות זמנים – האם הצלחתם לייצר את אלה כדי ליהנות סוף סוף מהפירות בקרוב? שאלות שמצריכות חשבון נפש יצירתי, ובעקבותיו – החלטות.

  

דלי

נראה שהשנה הזו כמו גם מיקומו של אורנוס שליט המזל שלכם הכריחו אתכם השנה לקחת כמה וכמה סיכונים, או לפחות להסתכל פנימה ולקחת צ'אנס כדי לנסות מקומות חדשים בחייכם. התמונה תתבהר בהמשך השנה עם מעברו של אורנוס שליט המזל שלכם ל למזל שור, שם יבדוק לעומק את הקשרים המשפחתיים שלכם. האם הייתם נאמנים לצורך שלכם בספייס וחופש אישי השנה? האם הייתם נאמנים להחלטותיכם הרגשיות ולשינויים שערכתם במסגרות היחסים שבניתם או ניסיתם לבנות? אם חשבון הנפש שלכם מראה על תשובה חיובית, התגמול יגיע בחודשים הקרובים.

  

דגים

מעברו של נפטון במזל שלכם בימים אלה לא עושה לכם חיים קלים: הוא מכריח אתכם לשאול שאלות קשות, בזמן שהמעורבות הרגשית הגבוהה מקשה על קבלת התשובות. מקבץ הכוכבים הגדול במזל בתולה שממול בכיפור מראה שיתכן שהתשובה טמונה בקשרים הזוגיים וביחסים שבניתם השנה: אם הצלחתם להגדיר במדויק למה אתם זקוקים, בשנה הקרובה אכן תוכלו לבנות יחסים בהתאם. אם השקעתם בכנות ובאומץ ביחסים ובפרטנרים שלכם או בתשובות לשאלות הקשות שנשאלו, חשבון הנפש החיובי שלכם יראה תוצאות בקרוב. בכל מקרה, את הכיפורים הזה כדאי לעבור ביחד, לא לחוד..

 

 


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים