דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
אש בשמים, אחד מותיקי הפורום שלי בתפוז, מנסה לעשות קצת סדר בבלגן העוסק בבתים של המפה האסטרולוגית, הפלנטות היושבות בהם, והארכיטיפים - הטיפוסים הבסיסיים - המרכיבים אותן. מעניין..
קונסטלציית הכוכבים עכשיו בשמים אינה קלה, לא במישור האישי, לא במדיני, ולא בגלובלי. הבה נראה מה באמת קורה שם: אורנוס עבר למזל טלה, נמצא בזוית כוחנית לפלוטו ובזוית של עימות לסטורן ? ועל פניו זהו מתכון לחבית אבק שריפה, שצריך לטפל בה בזהירות רבה.
מעברו של אורנוס לפני שבועיים למזל טלה מראה על הצורך שלנו בבדק בית אמיתי, מה שאומר לחשוב שוב עם באמת סדרת הפעולות שתכננו לשנים הקרובות עדיין נכונה לנו, ואם לא ? לשנות את הדברים, ולהתנתק מדרכי פעולה שכבר לא משרתות אותנו יותר. מצד שני, גם מפלס המתחים והאלימות בקו עלייה.
השבוע מככב לו כוכב פלוטו בשמים, עם זוית של מתח - צמידות - לשמש, מה שאומר ? סערות קטנות שעלולות בקלות להפוך לדרמות גדולות. אז.. מה עושים?
האם תוכל להאיר לי לגבי זוגיות? לא רואה עצמי אם חד הורית ומצד שני השעון הביולוגי... (אני רווקה). ומה לגבי התחום הטיפולי שהוא החלום האמיתי והבלתי מוגשם שלי?
אחרי חודש תקשורתי במיוחד במזל תאומים, שבו הצלחנו להכיר לא מעט אנשים חדשים, להרחיב את המעגל החברתי והתקשורתי שלנו, ולמלא את חיינו בעודף של מלים נפלאות וחכמות, עוברת ונוס למזל סרטן הרגשי, והאנרגיה שלנו משתנה.
כשאני יורד למכולת עם קרוקס בלי גרביים
והפיתות יוצאות מהסל וחוזרות למדף,
כשלכביסה לוקח שעתיים להתייבש ולא עד מחר בערב,
כשהלב מתחיל לכתוב שירים במקום להשקיע בפייסבוק,
אני יודע שהגיע האביב.
מרקורי חזר השבוע להילוך רגיל, ובגדול כנראה נפסקו סוף סוף האיחורים לפגישות, הביטולים למיניהם שנעשו באופן בלתי צפוי, הטעויות בשיפוט ובשיקול הדעת, ותחזור לאיטה היכולת שלנו לקבל אחריות על ההחלטות שלנו ? וגם לעמוד במה שהבטחנו, ועד הסוף.
כבר כמה שנים אני לומדת משחק ובחרתי לעזוב את התחום. האם זו החלטה נכונה עבורי? האם לימודי תקשורת וניהול יהיו נכונים עבורי? מאוד מבולבלת, וזקוקה לתובנות.
*השמש ומרס נכנסים ראש בראש, וכדאי לא רק להתעקש על מה שחשוב ? אלא גם לדעת לוותר.
ונוס מביאה איתה את הקסם האישי שאנו כה אוהבים לפגוש אצל אנשים כריזמטיים, את היכולת להפוך כל סמול טוק ליצירת אמנות של ממש, ואת החיבה הזו למלים בכלל ? מלים כתובות, מלים שאומרים אותן מהלב, ומלים שנונות עם לא מעט הומור שאפשר לצחוק איתן ביחד ? או לחוד..
שרונה פומס מנסה לעזור לנו לתכנן את הזמן שלנו לפי האסטרולוגיה הסינית, בחודש אפריל.
מזל שור הוא השני בגלגל המזלות, ויש עליו אחריות לא קטנה: אחרי כל הבלגן שעושה הטלה, עם כל ההתחלות היפות שלו הרעש וההו-הא, הוא צריך לבוא בנחת, לדבר לאט, לקחת את כל האנרגיה הרועשת שהטלה השאיר אחריו כשהלך לשחק עם חברים, ו..להפוך אותה לעובדות.
איך נראית מפת מדינת ישראל בחג העצמאות 2010? איזה מגמות שולטות בה? לאן הולכים הדברים? היום שבו אנחנו חוגגים יומולדת למדינת ישראל, אולי אפילו יותר מאשר בראש השנה או בערב פסח, הוא הזמן הטוב להסתכל, להבין את התהליכים שכולנו עוברים ונעבור, ולהפנים.

הילוכו האחורי של מרקורי במזל שור מפגיש אותנו עם הצורך בשינויים בגישה לנושאי חומר וכספים, ובמלה 'בטחון' בחיינו: בטחון ביחסים, בטחון כלכלי, ובטחון בעצמנו. סגירת מעגלים מוצלחת תביא איתה אחרי ה 11 למאי הליכה בוטחת קדימה.
השנה התחלתי ללמוד חינוך ורציתי לדעת האם לדעתך מתאים לי לעסוק בתחום זה בעתיד, מאחר ועדיין יש לי התלבטויות בעניין. שאלה נוספת, בתחום הזוגיות, אני בת 24 ומעולם לא הייתה לי מערכת יחסים. האם לדעתך זה עתיד להשתנות בקרוב?
אם נרצה באמת לממש את האנרגיות השבוע הזה,כדאי שנתתמקד הן ביזמות חדשות והן במציאת אנשים או דרכי בצוע שיוכלו לעזור לנו לממש אותן, וכך נוכל להרויח משני העולמות ? וגם ליהנות מהפירות..
מה קורה עם מדד המעו'ף בחודש אפריל? גבי מיטלמן טוענת שהילוכו הישיר של מרס במזל אריה, יעשה לו רק טוף.
*מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל שור, והגיע הזמן לעצור, להסתכל מסביב, ולחפש את הזוית הפרקטית בכל נושא.
ליל הסדר, באופן מעניין, איכשהו מייצג את מחצית השנה הקרבה. אם נתבונן בו ובמצב הכוכבים, נוכל אולי להבין טוב יותר את מה שאנו קוראים 'מעבדות לחירות' על כל המשתמע, ואולי גם נדע לא להגזים ולאבד גבולות, למרות שאלה עלולים לצוץ בדיוק בליל הסדר עצמו..
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים