דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
מזל דגים שייך ליסוד המים הרגשי, ולקבוצת המזלות המשתנים. אם ניזכר גם בסמל של המזל הזה, שהוא שני דגים שכל אחד מהם פונה לכוון אחר, נקבל אולי מושג על הדינמיקה האישית שלו, ועל הצורך בתנועה פנימית בלתי פוסקת, ובחיפוש אישי מתמיד.
מרקורי במזל דגים מאופיין ברגישות גבוהה מאוד, כמו שאר המרקורים במזלות המים. כל ניואנס קטן, כל מלה וכל הגה נקלטים במהירות, ועשויים לעורר תגובה רגשית ורגשנית במהירות רבה. יש כאן קושי לשמור על פרופורציות, וכל גרוי מביא איתו תגובה ללא קשר לעיתים למידת החשיבות שלו. ולא נדבר על ביטולי הפגישות, שכחת החפצים הזעירים, והבעיות עם המחשב והתקשורת בכלל.. אוף1
הילוכה האחורי של ונוס במשך כחודש במזל גדי נועד להעביר אותנו בדק בית מסויים, ובו אנחנו בודקים את שרשי המחויבויות שלנו עם העולם ועם אחרים. כעת כשהיא חוזרת להילוך רגיל, נוכל לבדוק מה למדנו, מה הפנמנו, ומה אנחנו באמת הולכים לשנות.שנה מרתקת בפתח, מלאה עליות מורדות והרבה אקשן.. ונוס ומרס בהילוך אחורי ללא ספק מביאים גיוון ושינויים הקשורים גם למערכות היחסים שלנו, בעוד יופיטר כוכב השפע יביא איתו שלל דרמות צבעוניות במזל אריה בהמשך השנה.. בכל מקרה - יהיה מרתק!
ונוס היא זו שאחראית בחיינו על כל נושא הנתינה ביחסים, ועל הרגשות בכלל. ביחד עם כוכב מרס היא מהווה יחידה שאחראית על כל מה שקשור ליחסים ולזוגיות בחיינו. כשהיא נכנסת להילוך אחורי אנחנו חייבים לשנות את הגישה, הן בנושאי יחסים, והן בנושאי כספים.
סגנון התקשורת של כוכב מרקורי במזל קשת הוא דינמי מאוד, מתלהב בקלות, אוהב לפעול מתוך מצב של ריגוש, ומפזר אנרגיה לכל עבר כשיש לו מצב רוח טוב. כשהוא כבוי או לא מרוגש, הוא עלול להיות יעיל הרבה פחות, והוא זקוק לדלק רגשי באוקטן גבוה כדי להפעיל את עצמו.
ונוס מייצגת את כל נושא הרגשות והכספים בחיינו, בעוד אורנוס מייצג את הבלתי נודע ואת הצורך בשינוי ובחופש אישי. אז.. מה קורה כשהם בקונפליקט? לא קל..
גבולות – זו אולי המלה המשמעותית במיוחד בעולמו של הגדי, וזה גם מה שמקבלת ונוס שעוברת אליו ומקבלים מחדש כולנו: גבולות ביחסים, גבולות בתקשורת הרגשית, ויכולת לתעל את אנרגיית האהבה והיצירה החזקה לעובדות בשטח, לתחום הכלכלי בגבולות מאורגנים ומדויקים. זו אולי ההגדרה החדשה למלה 'חופש'.. החופש ליצור - ולהרגיש בטוח. בהמשך תעבור ונוס להילוך אחורי במזל גדי, ואז זה יתחיל להיות מעניין...
במזל בתולה מרס עוסק בעיקר בפרטים הקטנים, ולא ביכולת להפוך אותם לשלם אלא להתייחס לכל פרט ופרט כשלעצמו. זה עלול להיות מעייף מאוד, ואפילו להתיש באופן מסויימת כשהמרס הזה הופך מאוד אנליטי ומנתח כל נושא לפרטי פרטים, מה שהחבר'ה קוראים – 'חופר'. עצם הביקורתיות היא חיובית.
מיקומה של ונוס במזל עקרב מחזיר את התשוקה והצורך בעוצמה רגשית ליחסים שלנו, כמו שהוא גם מחזיר מעט מהתסמינים הפחות סימפטיים של ונוס במיקום הזה: רכושנות, קנאה, ודגש על הצד היצרי של היחסים ולא על הצד ההרמוני והידידותי שלהם. אבל השבוע היא גם נצמדת לסטורן, וחשבון הנפש ממשיך גם בשבוע הזה.
חד האלמנטים המשמעותיים שאנו מרגישים עכשיו הוא מעברו של כוכב מרס ממזל סרטן הרגשני שהביא איתו ים של אמוציות לכל פעולה ופעולה שעשינו ומכאן גם שפע דרמות לתיאבון בעיקר עם אנשים קרובים ובני משפחה, למזל אריה, מעבר שמביא איתו יכולת לפעול ולעשות מתוך שמחה וריגוש, אהבה ואמפטיה.
וכחותו והשפעתו של כוכב נפטון עלינו השבוע משמעותיות במיוחד, כשהוא יוצר זוית של מתח עם כוכב מרס הקשור לדרייב ולעשייה שלנו. וכשהוא ממוסס את הפעילות שלנו ומביא איתו ערפול ומבוכה במקום עשייה (ראה מקרה אובמה למשל) החיים לא ממש קלים..
המעורבות הרגשית שלנו השבוע עלולה להיות גבוהה במיוחד: ונוס, אותה פלנטה שקשורה למערכות היחסים שלנו ולנתינה בכלל, יוצרת זוית של מתח עם נפטון המטשטש ומערפל, זוית שתלוה אותנו השבוע.
מרקורי מביא במזל אריה תקשורת שדורשת פעולה, ובאופן חד משמעי, ולא מלים שהולכות סחור סחור. הוא זקוק למינון גבוה יחסית של פעילות פיזית כדי לשחרר לחצים, ומשום כך נמצא את עצמנו עכשיו מדברים באופן פיזי יותר, וגם כשאנחנו מדברים – חסרי שקט, קמים הולכים וחוזרים לכסא, ולא מסוגלים לשבת לאורך זמן על מקום אחד.
זוית המתח שאנו פוגשים השבוע בשמים בין ונוס לאורנוס היא אחת הזויות היותר מרגיזות שאנו פוגשים בזמן הקרוב, ולא בכדי. ונוס מייצגת את כל נושא הרגשות והכספים בחיינו, בעוד אורנוס מייצג את הבלתי נודע ואת הצורך בשינוי ובחופש אישי. אז.. מה קורה כשהם בקונפליקט, עלק?
השמש היא שליטת מזל אריה, ובדיוק כמוהו זקוקה להיות במרכז. וממש כמוה, כולם מכירים בשליטתו זו של האריה, והוא מצידו מאיר אותם באהבה וחיבה, בתנאי אחד: שלא ישכחו מאיפה מגיע האור..
כוכב יופיטר מסמל את המקום שבו אנחנו צומחים ומתפתחים, כמו גם מאפשרים לעצמנו לחוות את הצד האופטימי בחיים, ולפתוח לנו דלתות להווה חדש ומעניין.
*ונוס הרגשית נצמדת השבוע למרקורי כוכב התקשורת, והרגשות שלנו זוכים לתהודה אמיתית.
מעורבות רגשית גבוהה, תגובות קיצוניות, גישה טוטאלית ודרמות שעולות ביחסים קרובים ובדיאלוג עם העולם בכלל.. ונוס בזויות לפלוטו ואורנוס, וחשוב להזהר במלים ופרשנויות שלנו השבוע.


הש
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים