דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
מעברה של ונוס במזל סרטן מביא איתו מעורבות רגשית גבוהה במיוחד לכולנו בנושאי בית ומשפחה, וצורך חזק במיוחד בבטחון ביחסים, ובדיאלוג ביתי – גישה הפוכה לגמרי מזו שהיתה לונוס בחודש הקודם, שהפכה אותנו לפתוחים לעולם ולאלה שנמצאים בו באופן מכסימלי.
אחרי חודש במזל שור ובעולם הפינוקים והחומר, עוברת ונוס הרגשית למזל תאומים, והקלילות השנינות והחיזור האינטליגנטי חוזרים לכותרות. פתחו את הלב..למלים.
כוכב מרס מייצג את הצורך הטריטוריאלי שלנו לכבוש שטחים ולתקוע בהם את דגלנו, בעוד מרקורי מייצג את התקשורת שלנו. בצמידות בין השנים האלה שחלה כעת פועל מרס באופן לא קל על מרקורי, והאפקט עשוי להיות מרגיז ומקומם.
מרס הוא כוכב שאחראי בעיקרון על כל מה שקשור לדרייב שלנו, לאקשן ולעשייה בכלל. מרס בדרך כלל מקצין את תכונות המזל שבו הוא נמצא, וגם מזל שור המופנם יחסית שעוסק בהזנה אישית, בנושאים הקשורים לחומר וכספים ובכל מה שקשור לצורך שלנו לעמוד איתן על הקרקע.
אנו פוגשים השבוע את אחת הזויות היותר עצבניות שיש : צמידות מתוחה בין השמש למרס. יש משהו משותף לשני הכוכבים האלה: ביחד הם מייצגים את הצד האסרטיבי שלנו, ואת הזרוע המבצעת, שניהם כוכבים בעלי השפעה אקטיבית מאוד, אבל כשהם צמודים אפשר לומר שהאקשן שביניהם עלול להיות מסתכל למדי, והתוצאות בהתאם.
אנו פוגשים השבוע את אחת הזויות היותר עצבניות שיש : צמידות מתוחה בין השמש למרס. איך זה משפיע עלינו, ועל הנשיא אובמה מול צפון קוריאה?
כוכב אורנוס שמשפיע עלינו מאוד השבוע ובשבועיים האחרונים בכלל, הוא אחד הכוכבים המפתיעים ביותר על פני גלגל המזלות. מהות הכוכב הזה היא המלה -שינוי', לטוב - או לרע..
השמש עוברת למזל טלה, החיוך מתרחב - אבל המתח עולה.. וזה קורה בדיוק בפתיחת הקיץ באופן רשמי, על ידי גלגל המזלות.
סטורן מתקדם אחורנית במזל עקרב, ומכריח אותנו לקחת את החיים ברצינות, ובעיקר את הצד המעשי שבהם. נגמרו החגיגות, צרצרים: הגיע הזמן לפעול. רובוטה!
הילוכו האחורי של מרקורי כוכב התקשורת שלנו שמתחיל במזל דגים אינו קל, אבל יש כאלה שדווקא עכשיו יכולים לגזור קופון כשהם מודעים בדיוק לא רק לסכנות שלו אלא גם לבונוסים שהוא מביא. בעצם.. מה משמעות ההילוך האחורי של מרקורי ככלל?
כוכב מרס האסרטיבי מנסה להשליט את רצונו כל כל מה שזז, ובדרך כלל מצליח. מרקורי הוא כוכב התקשורת שלנו, והוא זה שאחראי בגדול על הדרך שבה אנו מתקשרים, מדברים, ומעבירים מסרים זה לזה. כשהשנים האלה נצמדים זה לזה התקשורת שלנו הופכת תוקפנית, וכל דבר קטן עלול לשגע אותנו מבחינה תקשורתית.
רוצים לראות את השטויות שלי ואת תחזית השבועית שלי בוידיאו? כנסו לכאן.. יהיה מעניין.

http://yairtri.weebly.com/allforcasts.html
השבוע עוברים שני כוכבים במזל דגים, מרס ומרקורי, והחיים הופכים רגשניים במיוחד. אלא שמכולם נרגיש אנחנו ביומיום את מרקורי שעובר לשם באמצע השבוע.
הנה הוא באויר מאתמול, בחורים ובחורות -
ניוזי מס ' 15 - הניוזי האסטרולוגי שלי - שעוסק בבחירות:
מי עולה, מי רץ ומה המגמה.
אורנוס פלוטו או סטורן - ועל מה המהומה?

על יום הבחירות המתקרב ועל מה שאחריו
ממני, מהיועץ היומי, וכמובן מדוקטור לאב..

הניוזי שלי באויר - מוכן לקריאה עכשיו!

http://yairtri.weebly.com/
נוס הרגשית מייצגת את הצד הרגשי ביחסים מהצד הרומנטי, בעוד שפלוטו מייצג את הצד היצרי ביחסים, והעוצמתי בכל מה שקשור לעמדות כוח בדיאלוג עם העולם בכלל. כשהשנים האלה בצמידות זה לזו שני התחומים האלה מתערבבים, ואנחנו מאבדים את הפוקוס הרגשי.. מאתגר, ולא קל.
מרקורי עובר השבוע למזל גדי, השייך ליסוד האדמה: החיוכים נעלמים, וההבעה הופכת להיות רצינית וכבדת ראש. זהו מיקום שמאפשר לנו לבדוק לעומק את הגבולות שבנינו בדיאלוג המעשי שלנו עם העולם, ולראות היכן אנו נמצאים בתוכם.
מזל גדי שייך לקבוצת הקרדינלים – יוצרי האנרגיה – וליסוד האדמה, המזל הזה מגלם בתוכו את עצם החשיבה הפרקטית בתוך גבולות מוגדרים ומוסכמים, במסלולי עשייה צפויים ואיטיים. מלת המפתח של בני המזל האמביציוזי הזה – משימות: תנו לו איזו משימה, קטנה או גדולה, ותראו איך הוא פורח וחוזר אליכם לקבל ציון כמו הילד המצטיין, אבל דברו איתו על רגשות - ותראו איך הוא מתחיל להתבלבל..
ניוזי מס' 13 באויר סוף סוף (חמסה חמסה חמסה) כשהנושא - תקשורת. בנוסף איך זה שכוכב אחד עוזב.. ניתוח עזיבתה של דליה איציק את הפוליטיקה @ נפרדנו כך - ניתוח אסטרולוגי של מעברו של עמיר פרץ משלי - לציפי. אהבת חורף פתאומית או שמא פרידה מתוקשרת היטב? ופרטים על סדנת קוד השפע האסטרולוגי שלי שתהיה בפרואר. כל זאת ועוד ב..

בייבי אל תזוזי - הנה בא הניוזי!

http://yairtri.weebly.com/

מרקורי חוזר לקשת השייך ליסוד האש והשמחה חוזרת למלים שלנו, אם כי נפטון מקלקל מעט את חגיגת הסופגניות..
שמש מסמלת את מיקוד הדברים. יופיטר כוכב השפע מסמל את היכולת שלנו להרחיב גבולות ולהתרחב אל מעבר להם. זוית של עימות בין השנים האלה עשויה להביא איתה צורך חזק מאוד לפרוץ את הגבולות המוכרים לנו, ולא רק אותם..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים