דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
אופטימי, מפולפל, צוחק, אוהב נסיעות ושונא מחוייבויות - מזל קשת שייך ליסוד האש, מה שכבר אומר משהו על האנרגיה שלהם, ולקבוצת המזלות המשתנים, והוא אכן כזה : מלא אש, ולא מפסיק להשתנות.
זוית הפעולה בין נפטון המערפל ומטשטש לבין כוכב מרקורי שמופיעה השבוע בפעם השניה אחרי שהופיעה בפעם הראשונה לפני עשרה ימים אינה קלה ולו רק משום שהיא חוזרת על עצמה אבל הפעם כשמרקורי בהילוך אחורי ולא נע קדימה כפי שהיה בפעם הקודמת.
מרקורי הוא כוכב התקשורת שלנו, והוא מסמל את הדרך שבה אנחנו מתקשרים עם העולם ועם עצמנו, כשאת סגנון התקשורת עצמה קובע המזל שבו הוא נמצא. במזל קשת זו תקשורת נלהבת ספונטנית ולא שקולה שמקבל החלטות מהרגע להרגע, ולא חושבת יותר מדי לפני שההחלטות מגיעות לבצוע. ויש גם את הצמידות עם נפטון הרגשי.. אוף.
השמש עוברת למזל עקרב, והגיע הזמן לחגוג לעקרבים. העניין הוא שהם כל כך חשדניים, עד שצריך לעשות את זה בדרך העקרבית המוכרת - ספונטניות מתוכננת היטב - אחרת זה לא יעבוד.. אבל עוגה היא עוגה, יומולדת היא יומולדת, ו.. עקרב הוא עקרב, יצור אמיץ, נטול פחד, לבוש פוקרפייס, ודיר בלאק אם תרגיזו אותו! :-)
סטורן שליט הגדי הוא כוכב שעוסק בעיקר במימוש פוטנציאל, והוא עושה זאת בדרך כלל בתהליך שנמשך כשנתיים וחצי, ומעביר את בני המזל שבו הוא נמצא ואתה המזלות שמקבלים ממנו זויות פעולה, סוג של טירונות בגבולות מוגדרים.
מה לא אמרו על בני מזל מאזניים?.. שהם חמים מאוד בתור מחזרים אבל מתקררים שהקשר כבר מתחיל להתהוות, שהם אלופים בלדעת מה נכון לאחרים אבל מתקשים מאוד לדעת מה טוב להם עצמם, שהם סוג של "זיקיות" כי הם מתאימים את עצמם בצורה טובה למי שהם נמצאים איתו, גם אם זה בא על חשבון האופי והאישיות שלהם, שהם היצורים ההססנים ביותר הקיימים על פני אדמות, ולא יכולים לקבל החלטה באופן ספונטני.. ומה נכון מכל זה?
ונוס הרגשית מייצגת את הצד הרגשי ביחסים מהצד הרומנטי, בעוד שפלוטו מייצג את הצד היצרי ביחסים, והעוצמתי בכל מה שקשור לעמדות כוח בדיאלוג עם העולם בכלל. כשהשנים האלה בזוית של מתח נצטרך לבחור מה חשוב לנו יותר, ולמי להקשיב, עמוק בפנים. הבחירה לא תהיה קלה..
אין ספק שלזוית העימות בין נפטון למרקורי תהיה השפעה משמעותית על השבוע הבא. מרקורי הוא כוכב התקשורת שלנו, נפטון הוא כוכב מטשטש ומערפל מציאות, ומקשה עלינו להבין לא רק מה באמת קורה בשטח, אלא גם איך לתרגם את ההתרחשות הזו למעשים.
זהו שבוע רגשני במיוחד, ובעיקר בעיקר – חסר פרופורציות. השמש נמצאת במזל בתולה המעשי ויוצרת זוית עימות לנפטון הרגשי. כמו בפעמים אחרות, נפטון הוא אחד האחראים לך.
מזל בתולה שייך ליסוד האדמה הפרקטי, מה שאומר שהרגלים שלו נמצאות על הקרקע, אבל מצד שני הוא גם שייך לקבוצת המזלות המשתנים, מה שאומר שהוא גם מאוד דינמי יחסית לשאר מזלות האדמה, השור והגדי. כן, יש צירוף כזה : גם פרקטיים - וגם משתנים. זאת הבתולה שלנו.
הצמידות שכולנו נפגוש השבוע בשמים נחשבת מעצבנת במיוחד, ולמרות שהיא אינה קטלנית או לוחמנית כמו צמידויות או זויות אחרות באסטרולוגיה יש לה בהחלט אפקט לא נעים על כולנו, ואפילו יותר מכך.
ונוס במזל סרטן מביאה איתה מעורבות רגשית גבוהה במיוחד לכולנו בנושאי בית ומשפחה, וצורך חזק במיוחד בבטחון ביחסים, ובדיאלוג ביתי – גישה הפוכה לגמרי מזו שהייתה לוונוס בחודש הקודם במזל תאומים, שהפכה אותנו לפתוחים לעולם ולאלה שנמצאים בו ברמה מילולית ואינטליגנטית.
מה לא אמרו על האריות?.. שאין אף אחד בעולם שלהם שנקרא ג"ונגל חוץ מעצמם, שכל משפט שלהם מתחיל במלה "אני", שהם זקוקים כל הזמן שיגידו להם איזה מקסימים הם ואי אפשר בלעדיהם, שכשרוצים מהם משהו תמיד צריך להתחיל במחמאות אחרת אין סיכוי לקבל מהם צומי, שלא כדאי לצפות מהם לשום דבר כדי שלא להתאכזב, ושיש רק אדם אחד בעולמו של האריה שהוא מקשיב לו, ומתחשב בדעתו: הוא עצמו.. ומה האמת?
כמדי שלושה חדשים, עובר מרקורי למצב עצירה, ומשם - פונה להילוך אחורי. בסוף השבוע מאט מרקורי כוכב התקשורת שלנו, עוצר בראשון, ופוצח ביום שני בהילוך אחורי, שימשך כשלושה שבועות. כעת זה קורה לו במזל אריה, אותו מזל שאחראי על הביטוי האישי הייחודי שלנו, הן ביצירתיות - והן באהבה...
מרס הוא הכוכב שאחראי על העשייה בחיינו, והוא פועל דרך זיהוי מטרות לכיבוש, יזמות לעשייה, ופעילות אסרטיבית. לא סתם הוא נקרא על שמו של אל המלחמה: דרך הפעולה שלו עשויה להיות תוקפנית ולא שקטה, ולפעמים כשצריך הוא גם יוצא למלחמה על מה שהוא מאמין בו. פלוטו הוא כוכב יצרי וכוחני מאוד, ומייצג בעיקר כוח טבע שעוסק בהרס הקיים לצורך בנייה מחודשת. כשהשנים האלה נמצאים בזוית פעולה - המתח בעולם נמצא בקו עלייה.
מרס הוא כוכב היזמה והאקשן בחיינו. מהיותו נקרא על שמו של מרס, אל המלחמה הרומאי, אפשר גם ללמוד על דרך הפעולה שלו הבנויה על עימותים ומלחמת כיבוש טריטוריה מסוגים שונים, וים של אקשן לוחמני בכלל. אחרי שמונה חדשים במזל בתולה, הוא עובר סוף סוף למזל מאזניים.. מה זה אומר?
אין ספק שזוית העימות בין השמש לפלוטו שאנו פוגשים השבוע ואפילו כבר בסוף השבוע הזה, היא זוית מדהימה כשלעצמה, שכן היא מפגישה את השמש, מיקוד הדברים, בזוית של עימות עם כוכב פלוטו המסמל את הצד היצרי והעוצמתי שלנו. העימות הזו עלול לגבות מאתנו מחיר לא קטן, אבל באופן מפתיע הוא עלול להיות גם נושא איתו כמה בונוסים נפלאים..
בוקרטוף- טה נה נה.. הנה הוא!!!

זוזי כבר אני אומר, יש כאן משהו אחר: קצת שמח, קצת מוזר, בקצור-קצור - חייזר!.. הממ.. מוזר וקצת אחרת - אתה חי לך בסרט.. מחייכת ואומרת: ורק אל תגיד לי זוזי - הנה הנה בא הניוזי! http://yairt.weebly.com/
אחרי חודש וחצי מעורפל ומבולבל מבחינת יחסים וכספים, חוזרת ונוס להילוך רגיל, ואפשר לחזור ולפתוח - בעדינות - את הלב..
*לסרטן יש בית, אבל דיר בלק אם תלכלכו אותו! ואיך הוילונות?.. אמא, משפחה, בית - השילוש הסרטני הקדוש. ועכשיו נותר רק לברר איזה ילד היה הסרטן הקטן בצעירותו, כדי להבין איזה משפחה יבנה בבגרותו, ולמה..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים