דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
ונוס הרגשית צמודה צמודה למרקורי כוכב התקשורת במזל גדי, ואת הצמידות הזו כדאי להכיר - ולנצל.
בחודש הקודם שהה מרקורי במזל עקרב, הוציא אל פני השטח את מה שמצא בקישקעס, חשף לא מעט רגשות שהחזקנו בבטן, לטוב ולרע, עזר לנו להתמודד עם רגשות שליליים שבדרך כלל קשה לנו לבטא, ופה ושם גם הוציא שיחות עומק נפלאות, אלא שהתקשורת עצמה היתה טעונה מאוד, וכל דבר קטן היה יכול בקלות לגרום לנו להסח לדרמה אמיתית וחסרת פרופורציות. אבל השבוע הוא רוקד כל הדרך במזל קשת, והצמידות עם ונוס עושה לו רק טוף...
העקרב אינו מתמסר בקלות : הוא דורש הוכחות בשטח שהוא באמת יכול לסמוך עליך, ולוקח לו הרבה זמן עד שהוא פותח את החלון, ומזמין אותך להכנס. אבל משנכנסת, זכית לחבר אמיתי לכל החיים, ובכל מצב. אבל אם תשקר אותו אפילו פעם אחת..
בחודש הקודם שהה מרקורי במזל מאזניים השייך ליסוד האויר השכלתני, והביא איתו שיחות נפלאות, קלילות וזורמות, ולא מעט אקשן חברתי. איכשהו הכרנו לא מעט אנשים חדשים ומעניינים, יצרנו שיחות נפלאות בארבע עינים עם הסברים מתוקים על מהות החיים, והמלים שלנו הפכו לכוח משל עצמן. אבל השבוע עובר מרקורי למזל עקרב, והכל משתנה..
אין ספק שזו היתה אחת השנים היותר סוערות שהיו לנו: אורנוס התזזיתי ופלוטו הכוחני התעקשו להביא אביב למדינות ערב, לשחוט פרות קדושות, ולהעמיד אותנו מול שאלות נוקבות: מהפכה חברתית או שלטון הטייקונים? שלום - או עימות? ומה עם הכלכלה העולמית, והמדינה הפלסטינאית.. זו היתה שנת השאלות הקשות, ועל חלק מהן תענה כבר השנה הבאה.
מי אמר אני ולא קיבל? מי קיווה שיצליח אבל שכח להתפלל? למי צלצלו הפעמונים אבל בסוף הכזיבו? ומי פרסם את הססטוס של הלייף, וכעס כשלא הגיבו? ובין ללמה ומדוע לבין מתי ואיך, נשאר בסופו של דבר רק לסכם את השנה, לעשות לייק, ו..לחייך. שנטובה!
מרקורי עובר למזל מאזניים והתקשורת שלנו משתנה: לא עוד ביקורתיות רוויית פרטים, אלא שיחות עומק שקטות על יחסים ועל מהות החיים בכלל, יכולת לתפוס ריחוק מה כדי לראות דברים באופן שכלתני ואינטלקטואלי, ולהתמקד לא בעובדות אלא בבן שיחנו, שיושב ממול.
מרס הערס כוכב האקשן שלנו שוהה במזל אריה, והסערות חוזרות ביחד עם הסטייל, הרומנטיקה, והפרש שרוכב אל תוך השקיעה. אחח, מרס שלנו... לא קל איתך כשכל שטות הופכת לדרמה, אבל סוף סוף אפשר להתרגש, ובגדול.
ונוס חוגגת את החיים במזל מאזניים מאפשרת לנו לדעת זוגיות אמיתית מהי: חלוקה שווה וצודקת בין שני בני אדם, שכל אחד מהם נותן את חלקו במידה שווה, עם יכולת שווה גם לדבר ולשתף במה שעובר עליו כמו גם במה היה רוצה. ונוס המאזנאית הזו זקוקה מאוד להרמוניה זוגית, והיא לא מאמינה גדולה בביטויי כעס כאלה ואחרים או במיניות מוגזמת, אלא בעדינות ששורה בין בני אדם שמבינים זה את זה
במאמר הקודם כתבתי כאן על אורנוס התזזיתי במזל טלה, שהוא כוכב חברתי המביא איתו שינויים לא מעטים בעיקר במישור החברתי, כשהוא בזוית לפלוטו ששוהה במזל גדי מזה כשנתיים פלוס מינוס, שם הוא הורס את הבועה הכלכלית ובונה מחדש את הכלכלה העולמית על ידי הריגת פרות קדושות והרס מיתוסים שונים. כעת השנים האלה בזוית זה לזה, ממשיכים להביא איתם את רוח המרד למקומות שונים בעולם. תשאלו את קדאפי, מובאראק ואסד, וגם את תושבי הדרום שהופך נפיץ בדיוק בגלל זה. אז.. איך זה מתבטא אצלנו?
רבים שואלים אותי לאן הולכת המהפכה, ומה באמת קורה בכוכבים שם למעלה שעשוי להסביר לנו את האירועים האחרונים, ובעיקר - איך כל זה משפיע וישפיע עלינו כאן? ומה יקרה באמת במדינה בהמשך השנה והמשך התהליך? את התשובות לכך אנסה לתת השבוע ובשבועות הקרובים בסדרת מאמרים.
זוית הפעולה בין אורנוס התזזיתי לפלוטו הכוחני שהיא אחד הסיוטים של כל אסטרולוג ורואה בכוכבים, הופכת להיות השבוע ממשית למדי למרות שבגדול היא כבר משפיעה עלינו בעצם בשבועיים האחרונים מעצם התקרבות הכוכבים לזוית הזו. השבוע מצטרף לחגיגה של שני הבנדיטים האלה גם מרס הערס, ומעכשיו - הכל אפשרי, כולל גם אלימות פה ושם, הן בגבול והן מבית. יהיה חם..
מעברו של מרקורי להילוך אחורי במזל בתולה עלול להיות ביקורתי במיוחד, עקב מהותו של המזל הביקורתי הזה ולשונו השנונה. אולי משום כך השבוע הספציפי הזה עלול להיות משמעותי מבחינת ההילוך הזה, וחשוב להזהר בו מביקורת הרסנית מדי על אחרים או על עצמנו, ומגישה שמעדיפה להרוס יותר מאשר לבנות. חשוב גם אם הורסים ? להציע אלטרנטיבה לקיים, ולא לומר את הכל בלי חשבון.
השמש עוברת למזל אריה, ומסיבות ההפתעה הסטייליסטית של האריות מתחילות. האריה שייך ליסוד האש, ולקבוצת המזלות הקבועים, אלה שכל כך קשה להם להשתנות.. אם תשאלו את האריה - האמת שגם אין לו סיבה לעשות את זה. למה להשתנות, אם אתה מושלם?..מזלטוף, אריות!
ונוס הרגשית מייצגת את הצד הרגשי ביחסים מהצד הרומנטי, בעוד שפלוטו מייצג את הצד היצרי ביחסים, והעוצמתי בכל מה שקשור לעמדות כוח בדיאלוג עם העולם בכלל. כשהשנים האלה נמצאים זה מול זו בזוית של עימות כמו השבוע, חיי הרגש שלנו טעונים ואינם קלים.
השבוע עובר מרקורי למזל אריה, ועידן הפגיעות המוגזמת נגמר. זה אומר שאפשר לחזור לפרופורציות, כשהדגש הוא לא התחושות האישיות שלנו אלא היכולת שלנו למנף אותן ואת הכוונות שלנו עם כח הרגשות המחשבות והמלים הרכות האלה לעשייה בשטח. ואם כבר אנחנו שם - בואו נעשה את זה בסטייל...
אין ספק שזוית העימות בין השמש לפלוטו היא זוית מדהימה כשלעצמה, שכן היא מפגישה את השמש, מיקוד הדברים, בזוית של עימות עם כוכב פלוטו המסמל את הצד היצרי והעוצמתי שלנו. העימות הזו עלול לגבות מאתנו מחיר לא קטן, אבל באופן מפתיע הוא עלול להיות גם נושא איתו כמה בונוסים נפלאים לאלה מאתנו שמאמינים במלה 'מודעות' ? ובשליטה שמגיעה בעקבותיה.
כוכב מרס עוסק באנרגיה ובכיבוש טריטוריות בחיינו. מזל תאומים מייצג את התקשורת שלנו עם הסביבה ועם העולם. הצירוף בין השנים האלה עלול להיות לא תמיד קל. מרס הוא כוכב שעוסק בהגזמות, בעיקר כי הכוח שהוא מביא איתו לסביבה הוא דיסהרמוני למדי. השבוע הזה הם נפגשים, כמדי שנתיים, לסבוב נוסף של אקשן..
יופיטר, כוכב השפע המרחבים וההתפתחות האישית, עבר למזל שור וישהה שם כשנה. איך זה ישפיע על המזלות השונים? איזו מן שנה עומדת בפתח מבחינת התפתחות אישית, ועל מה לשים את הדגש?
יופיטר, הדוד מאמריקה עמוס החבילות וההפתעות, עובר השבוע למזל שור אחרי שנה אסרטיבית וחסרת גבולות במזל טלה. אז.. מה הוא הולך להביא לנו, הדוד השמח הזה?
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים