דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
אין ספק שלזוית הפעולה בין נפטון למרקורי תהיה השפעה משמעותית על השבוע שלנו. מרקורי הוא כוכב התקשורת שלנו, נפטון הוא כוכב מטשטש ומערפל מציאות, ומקשה עלינו להבין לא רק מה באמת קורה בשטח, אלא גם איך לתרגם את ההתרחשות הזו למעשים.
הגיע הזמן לשים את הדגש על המלה תקשורת, ואיתה על המלים שלנו: לדבר,לשתף ולחלוק את מה שעובר עלינו עם הסביבה ועם העולם בכלל, ולתת למלים את הכוח ליצור מציאות או לשנות מציאות קיימת, ועכשיו - יותר מתמיד.
אחרי חודש לוחמני למדי שבו שהתה ונוס הרגשית שאחראית על יחסים ודיאלוג רגשי בכלל במזל טלה, היא עוברת למזל שור והאנרגיה הרגשית של כולנו משתנה. סוף סוף..הגיע הזמן לנוח רגע.
כוכב מרס מייצג במפת הלידה של כל אחד מאתנו את החלק הזה שיוזם ופועל, קובע עובדות בשטח ומניף דגלים על טריטוריות שכבש. במזל טלה שהה מרס כחדשיים, ועזר לנו לפרוץ דרכים חדשות, להזיז דברים שעלו על שרטון בחדשיים האחרונים, ובעיקר ? לקחת יזמות חדשות ולהתפעל מעצמנו.. כעת כשהוא עובר למזל שור, הגיע הזמן לתת כסוי להבטחות, ולפרוע את השטרות.
סטורן הוא כוכב שיפוטי ומעשי מאוד, זה שקובע את גבולות הפעילות שלנו ואת הדיאלוג עם חוקיו של העולם.כשהוא נמצא מול ונוס הרגשית אנו עלולים לחוש במצוקה מסויימת, והצד השיפוטי שלנו גובר על הצד הנהנתני. זהו פרק זמן של כמה ימים שבהם המלים 'חשבון נפש' הופכות משמעותיות במיוחד. חשבון הנפש הזה נכון הן לגבי הצד הרגשי שלנו כמו גם לגבי הצד המקצועי והחברתי, והוא מקיף בעצם את כל השלכות היומיום.
מהשבוע הדברים מתחילים לנוע סוף סוף קדימה, ואפשר לא רק לתכנן אלא גם לדבר על זה וגם לגרום לזה שהדברים יקרו מבלי לשים לעצמנו רגל בכל שני וחמישי, ומבלי לאחר לפגישה או לשכוח את הארנק באוטו ואת המפתחות של האוטו בארנק..
השהות הזו של ונוס למזל טלה הופך את האנרגיה ביחסים מנשית ועדינה לגברית וקשוחה, ועלול להשפיע לא מעט על מערכות היחסים שלנו, כשהצורך הוא קודם כל בסיפוקים מיידיים ובעובדות של כאן ועכשיו ולא ברמזים עדינים, בשאלות ישירות ולא בחיזור מרומז ובמלים רכות, ופה ושם גם בצורך של בני הזוג לומר בקול רם דברים שעד עכשיו שמרו בבטן. אבל השבוע ונוס גם נצמדת לאורנוס ולפלוטו והחגיגה רבה..
מרס הוא הכוכב שאחראי על העשייה בחיינו, והוא פועל דרך עשייה אסרטיבית במיוחד. פלוטו הוא כוכב יצרי וכוחני מאוד, ומייצג בעיקר כוח טבע שעוסק בהרס הקיים לצורך בנייה מחודשת ? בדיוק כמו שקורה בטבע. כשהשנים האלה נמצאים בזוית פעולה כלומר בזוית אקטיבית, אפשר לומר שהמתח בעולם נמצא בקו עלייה. כל פעולה עלולה להתפרש עכשיו כסוג של איום טריטוריאלי, להפעיל את בלוטת האדרנלין, ולגרום לתגובת שרשרת אלימה שאת תוצאותיה קשה מאוד לחזות מראש.
מרס הוא הכוכב שאחראי על עשייה מכל הסוגים ועל הדרייב שלנו. אורנוס הוא הכוכב התזזיתי שמקצין פעולות וגורם לחוסר שקט ביחסים ובדיאלוג עם העולם. אולי משום כך הצמידות הזו מביאה איתה בעיקר פתיל קצר, וקושי לראות מעבר לחמש הדקות הקרובות. אז.. סופרים עד עשר לפני שכועסים, ולא שוברים את הכלים.
מרקורי כוכב התקשורת שלנו ממשיך לנוע בהילוך אחורי ומכיון שבמזל טלה מרקורי בעיקר פורץ דרכים חדשות או עסוק בלחימה בשטח בנוי עם תקשורת אסרטיבית במיוחד, אפשר אולי להבחין בצורך בפסק זמן קצר, ואולי אפילו חשבון נפש מסויים לפני ששוב ממשיכים קדימה, אז.. סבלנות.
ונוס היא זו שאחראית על מערכות היחסים בחיינו, ועל אותו מנגנון מוזר שאחראי על קבלה ונתינה. ונוס מפנה את תשומת לבנו למה שאנחנו אוהבים בתקופות מסויימות ובונה סדר עדיפויות כזה או אחר שבו נוכל לבטא את עצמנו באופן הטוב ביותר, אישית ורגשית.
כשהשמש שמייצגת את כוון הפעולה הקוסמי הגדול פוגשת את אורנוס התזזיתי בצמידות לא קלה במזל טלה, אפשר לומר שהשבוע עלול להיות לא צפוי ולא רגיל מבחינת היכולת לראות לאן דברים הולכים ולהיערך לכך. זהו זמן לשים את הדגש על כל מה שקשור לעשייה שעיקרה תנועה מהירה וסיפוקים מיידיים, ולא להתמקד דווקא בתהליכים ארוכים השבוע.
אחרי הפרומו ביפן אפשר לומר שאת קבלת הפנים של אורנוס ראינו, והמלה 'זעזוע' נלמדת לאיטה, והופכת לחלק מחיינו. רעידות האדמה של אורנוס, פיזית רגשית פוליטית או כלכלית, לידה מחדש עוצמות וכוח גרעיני של פלוטו, והרי לנו חלק מתסריט שילווה אותנו בשנים הקרובות. אז.. מוכנים לשינוי?
ואכן, עם מעברו של מרקורי למזל טלה בסוף השבוע הזה האנרגיה משנה כוון. כעת לא הרגשות קובעים את מה שקורה אלא המעשים, והמעבר הזה למזל טלה השייך ליסוד האש גם רוצה שהדברים יקרו אם אפשר תוך חמש דקות מעכשיו ואם אפשר ? אפילו אתמול..
הקלילות שבה יוצרים מחדש קשרים, אבל הקושי שבו עוברים מידידות - לזוגיות... ונוס במזל דלי מדברת על כל אלה, ואפילו מביאה איתה חיוך...
מרקורי הוא כוכב התקשורת שלנו, וכדאי להכיר את המהפך שמרקורי עושה מהשבוע הזה כשהוא עובר למזל דגים בסוף השבוע אחרי כחודש של שהייה במזל דלי.

בגדול, הצמידות בין השמש לנפטון היאו אחת הזויות הקשות שיש באסטרולוגיה: השמש מסמלת את גרעין ההתרחשות הבסיסי, ואילו נפטון הוא כוכב מטשטש ומערפל. ואכן, תחת הזוית הזו לרגע אחד המציאות היא מעשית וממשית, ובמשנהו ? אוסף של פרטי שאין ממש קשר בינהם, אלא אוסף של פרשנויות רגשיות מסוגים שונים. ואכן, בזמן שכזה או שמתחשק לנו לעשות משהו ? או שלא, וגם בתוך העשייה עצמה נחוש בלא מעט שינויים באוירה ובהתייחסות שלנו לעניין עצמו.
כוכב מרקורי שוהה במזל דלי, האנרגיה התקשורתית שלנו משתנה, סדר העדיפויות שלנו משתנה, וכעת ההיכרות עם האנשים עצמם ולא עם מה שהם יכולים לעשות עבורנו, היא העניין החשוב. הגיע הזמן להתחבר לצד הקולקטיבי שלנו, לעזוב לרגע את האהבה, ולהתמקד בידידות. הממ..
אחרי שנה של מעורבות רגשית גבוהה מבוכה וערפול ויצירתיות במינון מכסימלי עובר לו יופיטר כוכב החופש ממזל דגים הרגשני למזל טלה האסרטיבי, ובעצם מתחיל מחדש את תנועתו בגלגל המזלות, שטלה הוא הראשון שבהם. מהשבוע ובעצם מלפני חודש עת התקרב מאוד לקו הגבול של שני המזלות, אפשר כבר להרגיש את צעדיו הראשונים כשהוא נושא את לפיד החופש ומדליק משואות במפה הגלובלית, וזו רק תחילתו של התהליך..
המלים 'אחריות ומחוייבות' מלוות את התקשורת שלנו החודש הזה בצורה רצינית ומעשית, ועוזרות לנו להתמקד במטרות האמיתיות שלנו בנושאי חומר וכספים, עסקים, שותפויות, ודיאלוג רציני עם סמכויות. אבל השבוע בנוסף יוצר מרקורי זוית פעולה נוקשה עם סטורן הקשוח, ואין ברירה - חייבים לפרוע את השטרות, לקחת את החיים ברצינות, ולחשוב לטווח ארוך. בינתיים - נשים לרגע את הרגשות בצד.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים