דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
ונוס הרגשית שאחראית בחיינו גם על מערכות היחסים הקרובות שלנו, על נושאי זוגיות ואפילו על כספים, עוברת השבוע ממזל עקרב הקשוח והמופנם אל מזל קשת החביב, ואין ספק שזה אחד המעברים היותר נחמדים של הזמן האחרון.
ליקוי החמה שמתרחש ביום שלישי ב 4 לינואר במזל גדי בציר המזלות גדי סרטן מאזניים וטלה, משפיע בעיקר על המזלות הקרדינליים האלה. מזלות קרדינליים הם אותם מזלות שמייצרים אנרגיה חדשה, ולכן ארבעת המזלות האלה יהיו המושפעים העיקריים ממנה. ברם אולם ליקוי חמה חלקי חלש יותר מליקוי חמה מלא, ואין סיבה אמיתית להכנס ללחץ.
שנה מוזרה רבת תהפוכות ובה שלל פריצות דרך ופגישות נפלאות עם עצמנו - מי צריך יותר? שנטובה!
כשהשמש שמסמלת את מיקוד הפעילות שלנו פוגשת את פלוטו הכוחני והעוצמתי ונצמדת אליו, עולה מידת הרגישות והפגיעות שלנו במידה ניכרת, ויש קושי לשמור על פרופורציות ולהתמקד בעובדות כפי שהן. איפוק ושליטה - מלות המפתח של השבוע.
החורף הגיע סוף סוף למזג האויר, אבל גם לכוכבים: זהו שבוע מתוח ולחוץ, שכן אורנוס הוא זה שנותן את הטון השבוע בשמים. ואכן הדיאלוג בין השמש, מיקוד הדברים, לכוכב אורנוס המרדני והתזזיתי הוא בעצם הדומיננטי השבוע, כשבהמשך מגיעה גם זוית שכזו לכוכב מרקורי: לא קל..
'כוכב מרקורי נכנס להילוך אחורי, מה עושים?' זו היתה לשון הטלפון שקיבלתי בסוף השבוע הזה. קול לחוץ של אשה התחנן לקבל מידע, כי כל החברות שלה אמרו לה שזה פשוט.. נורא. אז אולי הגיע הזמן לכתוב מה באמת קורה כשמרקורי נמצא בהילוך אחורי, ולצאת כבר מהפניקה.
כן, הצירוף הכוכבי שהדליק את השריפה הענקית הוא נדיר - מרס בזוית פעולה מדויקת לכוכבים אורנוס התזזיתי ויופיטר האמביציוזי עם זוית של מתח מצדו של הירח - אבל מיקומו במפת המדינה הוא באמת קריטי, וזה ימשך גם בשבוע הזה. זהירות!
אחרי חדשיים הרפתקניים של התחלות חדשות, ריגושים מסוגים שונים והחלטות פזיזות עובר כוכב מרס הקשור לעשייה שלנו למזל גדי, והאנרגיה שלנו משתנה. כעת נגמר לו הצורך לפעול מהבטן באופן ספונטני, ומגיע הצורך לקחת את כל האנרגיה היפה שלנו, ולצקת אותה אל תוך גבולות מוגדרים ובטוחים.
אחרי כחדשיים וחצי של הילוך אחורי ועוד פרק זמן של הילוך במזל מאזניים, חוזרת ונוס הרגשית המייצגת את מערכות היחסים שלנו ואת הצד הפיננסי ונושאי הכספים בחיינו למזל עקרב. מה למדנו ומה השתנה בחדשיים האחרונים מבחינת קשרים וכספים?
מה לא אמרו על הקשתים?.. שהם מרוכזים בעצמם ובמה שמרגיש להם באותו רגע, שהמלה חופש היא החשובה ביותר בחייהם ומשום כך קשה להם גם עם המחוייבות הכי קטנה שיש כי ישר הם רוצים לצאת החוצה, שהם מחליטים אך ורק באופן ספונטני ומשום כך כמעט בלתי אפשרי להביא אותם לפגישה בזמן קבוע מראש .. נכון או לא נכון?
מה לא אמרו על הקשתים?.. שהם מרוכזים בעצמם ובמה שמרגיש להם באותו רגע, שהמלה חופש היא החשובה ביותר בחייהם ומשום כך קשה להם גם עם המחוייבות הכי קטנה שיש כי ישר הם רוצים לצאת החוצה, שהם מחליטים אך ורק באופן ספונטני ומשום כך כמעט בלתי אפשרי להביא אותם לפגישה בזמן קבוע מראש .. נכון או לא נכון?
השבוע מפלרטט לו מרקורי כוכב התקשורת עם מרס במזל קשת בזוית של צמידות שמגיעה לשיאה בסוף השבוע, אבל נרגיש אותה היטב לאורך השבוע כולו. אולי משום כך נושא התקשורת הוא זה שיעסיק אותנו בימים הקרובים.
כוכב מרקורי שוהה בימים אלה במזל קשת: זהו מרקורי אופטימי מאוד שמאמין בעצמו, ובעיקר מאמין שקודם כל צריך לעשות ? ורק אחר כך לדבר ולתכנן, כלומר ? ספונטניות בשטח. כדאי לשתף איתו פעולה, לאפשר לתקשורת שלנו לזרום עם מה שקורה, ולרוץ קדימה.
השמש הולכת קדימה במזל אריה, ואילו ונוס הולכת אחורנית באותו מזל עצמו. בגדול, זהו בעצם מפגש מעניין בין הווה ועתיד לעבר, בין הצורך לעשות דברים וליזום לבין הצורך לנקות את השולחן לפני שמתחילים באמת להבין מי נגד מי, איך ובעיקר למה.
מה לא אמרו על העקרבים?.. שהם אובססיביים, שהם קנאים ויושבים לך על הצואר כמו קרציות, שהם חשדניים גם ? ובעיקר ? כשאין סיבה, שהם תככניים ויכולים לסכסך בין אנשים קרובים, שהם זקוקים למין בהסטריה כמו אויר לנשימה, שהם שותקים אבל העקיצה שלהם קטלנית כשהם כבר פותחים פה על מישהו, ושכדאי לא להתעסק איתם כי כשמתחילים ? עם עקרבים אף פעם אי אפשר לדעת איך זה ייגמר...

מרס במזל ק'שת מתחבר בקלות לרוח הצעירה שבתוכנו ומביא איתו רוח שמחה ואופטימית וצורך בהרחבת אופקים, אבל חשוב גם להזהר מהתנהגות חסרת אחריות, וממלים פזיזות שנזרקות בקלות לחלל האויר, שקשה להחזיר בחזרה..
מרקורי כוכב התקשורת שלנו עובר למזל עקרב, והכל הופך טעון, רגשי מאוד, ובעיקר דרמטי. זה הזמן שבו אפשר לתת לרגש ביטוי - אבל לא לאבד את הראש..
מרקורי הוא כוכב התקשורת שלנו. סטורן הוא כוכב שההשפעה שלו עלינו היא נוקשה ושיפוטית מאוד. צמידות בין השנים האלה אינה קלה עבור התקשורת שלנו, אבל אפשר להפיק ממנה לא מעט בונוסים אם נבחר להעמיק, ולא לברוח..
ונוס היא אותה פלנטה שאחראית בחיינו על נושא הנתינה והקבלה, כספים, ומערכות יחסים בכלל. בפרק הזמן הזה שנמשך בין ה 7 לאוקטובר לבין ה 18 לנובמבר, עוברת ונוס להילוך אחורי, ואפשר לומר שבאופן מסויים ההתייחסות שלנו לכל מה שקשור לזוגיות וליחסים משתנה זמנית.
סטורן הנוקשה שנצמד השבוע לשמש, מביא איתו את השופט הנוקשה הזה לחיינו בכל פעולה ופעולה כעת, מצביע על המקומות בהם טעינו, והופך בעצם לסוג נוסף של חשבון נפש שאנו חווים בכמויות בזמן האחרון, החל מהילוכו האחורי של מרקורי וכלה ביום הכיפורים שזה עתה חלף לו.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים