דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
במזל שור מקבלת ונוס איכות אחרת: זו איכות רגשית שקטה יותר, פסיבית משהו, שנשענת על אוסף של הרגלים קבועים ונעימים, ובעיקר ? פינוק אמיתי. כן, הגיע הזמן להתפנק עכשיו, תוך שאנו מוותרים על הסערות שברגש ובוחרים בפינוקי הגוף: אוכל טוב, שינה טובה, והרבה מגע..
מצד אחד אני מאוד ביקורתית כלפי האחר, ומצד שני אני מוצאת את עצמי מנסה לבנות מערכת יחסים עם אנשים שלא יודעים להעריך אותי וסובלת מכך. באיזה תחום בחיי עדיף לי להתרכז כעת, ומה הם הצדדים עליהם עליי לעבוד כדיי להצליח לבנות יחסים ומשפחה בעתיד?
זקוק הטלה שלנו לסיפוקים מיידיים ותוצאות מהירות בשטח כדי שיעודדו אותו להמשיך לעשות ולהגיע להישגים ? ממש כמו ילד: כשאלה לא מגיעים, הוא עשוי להיות אלוף ההתחלות אבל מתקשה להגיע לקו הסיום..
אתמול התפרסם דבר גילוי של כוכב לכת חדש, ושני ישראלים עזרו בגילויו. מעניין..
שרונה פומס מנסה למצוא את הימים המיטיבים והמאתגרים (ניסוח מתוק לימים טובים ורעים - האמת? אהבתי..) בחודש מרץ, לפי האסטרולוגיה הסינית.
התגרשתי ומאז אינני מוצאת בן זוג. בנוסף, אינני מצליחה למצוא עבודה תקופה מאוד ארוכה על אף היותי אקדמאית ובעלת שני תארים. האם הכוכבים מרמזים על שינוי לטובה ו/או חזרה לחיים ה"נפלאים שהיו לי"?
אחרי חודש דביק ורגשי שבו הופעלנו והפעלנו אלה את אלה בתקשורת רגשנית מהסוג הפולני המצוי, עובר לו סוף סוף מרקורי כוכב התקשורת שלנו למזל טלה, והכל משתנה.
זה חודשים אסטרולוגים רבים מדברים על כוכבים מיטיבים המשפיעים בגזרת מזל דגים. אני בת מזל דגים ולא רואה שום שינוי שלו אני מייחלת כבר כ"כ הרבה זמן. האם ההשפעה אמורה להיות על כל בני דגים חוץ ממני? ):
השבוע, אחרי שלושה חדשים לא קלים חוזר סוף סוף כוכב מרס להילוך רגיל, ואיתו מתחילה לחזור לאיתה גם העשייה והפעילות שלנו. אולי משום כך אפשר להתחיל לנשום לרווחה השבוע, כשמרס מחזיר אלינו את האקשן, ובגדול.
האסטרולוגיה הסינית מייצגת כל אחד מאיתנו על ידי חיה הנמצאת על גלגל המזלות הסיני. מה מספרת לנו החיה שלנו על הצפוי לנו השנה - שנת הנמר - בתחום הרומנטי? שרונה פומס מנסה להבין..
בני הקים עסק עם חברים נפל עם חובות עצומים. התגרש ולא מצליח להתאושש. האם יש אור בקצה המנהרה?
מרקורי כוכב התקשורת שוהה למזל דגים ומביא איתו תקשורת מצויינת לסופרים, למשוררים, לכותבי סרנדות או יוצרי יזמות חדשות, אבל לא מוצלחת במיוחד להתמודדות עם חשבון הבנק שלנו..
גבי מיטלמן מנסה להבין מה אומרים הכוכבים לגבי מדד המעו'ף והבורסה בחודש מרץ.
מעולם לא הייתה לי זוגיות (אם כי מחזרים יש לרוב), ואני מזגזגת בין עבודה מסודרת ומשעממת לבין עיסוק באמנות (כתיבה, אמנות חזותית, קולנוע). אני רווקה ללא ילדים. אני בתחושה של חוסר מיצוי מכל כיוון. אנא עצתך.
השמש עוברת השבוע למזל דגים, ומסמלת בכך את קיצו של חודש קליל ותקשורתי שבו שהתה במזל דלי. במזל דגים נמצאים ממש עכשיו גם ונוס הרגשנית שאחראית על כל נושא הרגשות שלנו ויופיטר כוכב השפע, מה שאומר שהמעבר הזה רק מעמיק את שינוי האנרגיה שהחל כפי שראינו כבר לפני שבוע, ממשיך ומתחוק.
שנת הנמר שנחגגת באסטרולוגיה הסינית נפתחה עכשיו. שרונה פומס מנסה להסביר לנו מה זה בעצם אומר..
אני עושה מאמצים להסתכל על חצי הכוס המלאה, אך תחושת הקושי מסרבת להרפות... אשמח לייעוצך.
ונוס במזל דגים עובדת דרך הזדהות: אנחנו עשויים למצוא את עצמנו עכשיו מזדהים יותר עם מצבים של סבל ואומללות של אנשים אחרים, ומצד שני ? המעורבות הרגשית שלנו הופכת חזקה יותר גם בענייני אהבה ורומנטיקה.
שמי ל. אני עצמאים בתחום הקוסמטיקה בבית, הייתי מעוניינת לפתוח עסק בחוץ. האם כדאי לי לעשות זאת, או להשאיר את הדברים כמות שהם?
מרקורי במזל דלי מאפשר לנו להתיידד בקלות עם אנשים אחרים ובעיקר להתעניין בהם, לפתוח מעגלי תקשורת חדשים, להרחיב את המעגל החברתי, ולהכניס אנשים חדשים לחיינו שאוהבים אותנו כפי שאנחנו.
« 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים