דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
שאלה: אני מרגישה תקועה מאד, כאילו באמצע צוואר בקבוק: החיים שלי פשוט "בהולד". האם אתה רואה אותי משתחררת ומתחילה תהליכים של התחדשות בחיי?
מרס נמצא בשמים מול השמש: הזוית הזו אינה קלה לכולנו, והיא עלולה לגרום לנו פעמים רבות להגיב עוד לפני ששמענו במה מדובר, לפרש את המציאות לרעה עוד לפני שהיא מפרשת את עצמה, ולקבל החלטות פזיזות שיוצרות סערות ודרמות לא קלות.
השמש עוברת למזל דלי, וכדאי ללמוד איזה פרט או שנים על המזל המוזר הזה. למשל, הדלי הממוצע זקוק פחות מאחרים לחמישה טלפונים ביום שיבקשו ממנו דווח מפורט היכן הוא ומה עושה: הוא מהווה מעין יחידה מעניינת של איש אחד שזקוקה לאינפורמציה מעניינת אבל.. לא אישית. פשוט להתיידד עם העולם.
אליזבטה לוין, פיזיקאית ואסטרולוגית, חקרה את נושא התאומים השמיימיים ופרסמה ספר מרתק בנושא. שווה לקרוא - ולשמוע את ההרצאות שלה בנושא.
אני במסע לגיבוש זהות עצמית כאילו כל מה שהייתי לפני התפרק הלך לאיבוד ולא היה. איבדתי ביטחון ואמונה בעצמי ומאז תהליך ההבראה ארוך לעתים מייגע ומייאש ולעתים מחוייך ומשלים וסלחני. איך יוצאים ממאבק ההשרדות הבלתי נגמר הזה?
ליקוי חמה חלקי איך הוא משפיע עלינו בימים הקרובים? גבי מיטלמן מנסה להבין.
השבוע עובר יופיטר למזל דגים הרגשי, שבו הרגשות שונים מאשר הרגש האמהי והביתי במזל סרטן או הצורך בעומק ובמשמעות של מזל עקרב, שגם הם שייכים ליסוד המים: במזל דגים הם שייכים לצד הרוחני יותר, לרגשות המעודנים שהם מעל האגו וביטוייו בחיינו, שהם אלה שמחברים את כולנו למקשה אחת.
שרונה פומס מנסה להראות לנו צדדים שלא הכרנו בפניו של אובמה, ובמקביל - ללמד משהו על חכמת הפנים הסינית.
מבלי להתכוון, הפך מרקורי בשבועות האחרונים, גם בגלל שהותו במזל גדי, למעין רואה חשבון קטן בעצמו, והכריח אותנו להתבונן לעומק בחשבון הבנק כדי לראות את השינוי שחווינו השנה. השבוע הוא חוזר להילוך רגיל: האם באמת נוכל לתרגם את השעור שהעביר לחיינו?
אני עובדת לפתיחת החסמים שמונעים ממני, בולמים אותי ומעכבים בעדי. לא הצלחתי עדיין בנושאי עבודה ופרנסה: איך עוברים את המכשול הזה?
בין שאר האירועים של השבוע הזה, שבוע עמוס אירועים כוכביים בטירוף, נוכל לראות איך גם מרקורי עובר להילוך אחורי במזל גדי, תהליך משמעותי שמשנה משהו לא רק בתקשורת שלנו, אלא גם בהתייחסות לנושא ולמזל שהוא נמצא בהם.
מחפשת זוגיות למעלה מ 3 שנים ולא מצליחה למצוא. קיימת באופק הצעת עבודה באירופה, האם אתה חושב שזה הדבר הנכון בשלב זה של חיי? אולי שם אכיר את הבחור שלי?
אני מנהלת מערכת יחסים כבר למעלה מ 3 שנים עם גבר שלא בדיוק פנוי על הנייר.. הלכתי כל כך רחוק.. הקרבתי כל כך הרבה.. להלחם או לוותר? מה דעתך?
הילוכו האחורי של מרס שחל עכשיו, מפחיד לא מעט אנשים ששמעו עליו מאסטרולוגים כאלה ואחרים, ולא בדיוק יודעים מה זה אומר. מי זה מרס? למה הוא הולך אחורנית? ואיך למען השם זה ישפיע על חיינו?
יש לי כל הזמן קשרים עם גברים שאני ממש רוצה אבל תמיד הם אלו שלא רוצים בקשר ולפתע גם נעלמים מחיי בלי הסבר. למה זה קורה?
מזל גדי הוא אחד המזלות הקשוחים ביותר על פני גלגל המזלות. הוא מגלם בתוכו את עצם החשיבה הפרקטית בתוך גבולות מוגדרים ומוסכמים, במסלולי עשייה צפויים ואיטיים אך גם יסודיים מאוד. מלת המפתח שלו - משימות: תנו לו איזה משימה טובה - והוא בעננים, אבל דברו איתו על רגשות, ותראו איך הוא מתחיל להתבלבל..
על פניו, מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו למזל גדי אמור להביא איתו גישה שפויה ומעשית, אבל זוית פעולה עם סטורן הנוקשה ומפגש כואב עם פלוטו הכוחני, עלולים להביא איתן תחושות קצת שונות..
מתי לשבור קירות? מתי לחפור באדמה? ומתי לשפץ מטבח? ימים טובים ופחות טובים לעשייה, לפי האסטרולוגיה הסינית.
ממדור השאלות והתשובות: האם התקופה מבחינתנו לצאת החוצה מהמשרד בבית החוצה אל העולם היא נכונה? האם אתה צופה התרחבות בעסק,והאם המצב הכלכלי ישתפר? האם אני אוכל לעסוק בשיווק העסק למרות שאני לא באה מהתחום?
לשקול מלים, לתכנן מהלכים, ולתקשר עם הצד הפרקטי שלנו ? מרקורי כוכב התקשורת שוהה אמנם במזל גדי המחושב, אבל דווקא השבוע כדאי להזהר בתקשורת שלנו כי הצמידות שלו עם פלוטו הופכת את הפתיל שלנו לקצר מהרגיל..
« 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים