דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
אנשים שמתחברים אליי מנתקים איתי קשר לאחר תקופה קצרה, ובתחום הכלכלי אני מתקשה למצוא את התחום שמתאים לי. היכן נמצאים המוקשים לדעתך?
ונוס שעוברת השבוע למזל קשת היא ונוס שאוהבת לאהוב, אבל גם אוהבת להיות קלילה, להתמקד בסיפוקים מיידיים, ושהדברים יקרו לפני חמש דקות אם אפשר ? ממש כמו ילדה בגיל העשרה..
שלום יאיר,
אני פונה אליך בנושא הגעה לחופש כלכלי. אני נשואה ואמא לשתי בנות. כל חיי אני נאבקת עם המצב הכלכלי שלי. אני מרגישה תקועה מאד בנושא הזה, אני לא מצליחה לשחרר אותו, השמיכה שאני מתכסה בה קטנה מדי, מכסים מפה ונפתח משם. מה עוצר אותי מלהגיע לחופש כלכלי?
המעורבות הרגשית שלנו השבוע עלולה להיות גבוהה במיוחד: ונוס, אותה פלנטה שקשורה למערכות היחסים שלנו ולנתינה בכלל, יוצרת זוית פעולה עם נפטון המטשטש ומערפל, זוית שתלוה אותנו למשך השבוע.
מי תמיד שואל את המורה שאלות מרגיזות ולא דופק חשבון? מי נלחם עבור הצדק, כשמוציאים תלמיד שלא מגיע לו החוצה, או חייל שמתעללים בו בטירונות? לקשת יש חוש צדק טבעי, והוא לא מתבייש לשלוף אותו בלי חשבון כשצריך.
נפטון הוא כוכב מערפל ומתעתע, וכשהוא יוצר זוית פעולה לכוכב משמעותי כמו השמש, הוא משפיע על כולנו בחזקה. מכיון שהזוית הזו גם ארוכה יחסית ? לפחות ארבעה או חמישה ימים - הרי שכולנו עלולים להיות מושפעים ממנה לא מעט עד סוף השבוע.
שאלה: שלום יאיר. נולדתי ב 24.06.73, בשעה 11:30 בבוקר באסף הרופא. אני מרגישה שאני במהות שלי זוגית ובכל זאת זה לא קורה... משהו לא משוחרר, לא זורם עם החיים שלי. מה קורה עם הנשמה שלי? האם היא "קשורה"?
מרקורי במזל קשת הוא חסר סבלנות בפני מינון גבוה מדי של כובד רגשי, והוא מעדיף גישה קלילה שמתרכזת בעשייה, ובעיקר במלה ? זרימה. ואכן, זו אולי ההגדרה הטובה ביותר למרקורי הזה: זרימה נעימה של אינפורמציה ועשייה, ובעיקר ? זרימה אופטימית.
היי יאיר. נולדתי בתאריך 3.1.84 בשעה 18:00 בנהריה. ברצוני לדעת מה צופן לי עתידי מבחינה כלכלית וגם מבחינת לימודים או עבודה. פשוט ההרגשה שלי שכרגע הכל ממש תקוע שום דבר לא זז למרות מאמצים. לאחרונה גם נוצר נתק ביני ובין משפחתי.. ברצוני לדעת מתי כל התקופה הקשה הזו תחלוף כיוון שהתסכול גובר עלי וזה ממש מייאש. אשמח לקבל תשובה.
ונוס במזל עקרב אינה קלה לאלה שאוהבים אהבה רומנטית קלילה ועדינה, מה שאומר שהיצרים ? ולא תמיד החיוביים שהם ? משחקים עכשיו תפקיד מרכזי ביחסים, לטוב ? ולרע.. אם נדע לקחת את העוצמה הרגשית הזו ולהעמיק את הקשרים במקום לגרום לאגו שלנו לשחק משחקי שליטה ? נרויח בגדול.
מופנם, רגיש מאוד, נאמן, מסתורי וכריזמטי, אלוף ההשרדות ופועל בשקט מאחורי הקלעים, מקסים אך ישיר ופה ושם גם עוקץ - הילד בן מזל עקרב.
באיזה ימים כדאי לעשות מה? לשרונה פומס יש תשובות.
כל חיי היו לי קשרים בעייתיים בזוגיות.בחמש שנים האחרונות אני ללא זוגיות בכלל, אולי קשר קצר שהסתיים אחרי חודש וקצת..אני מנסה המון דרכים להיכרויות, דרך אינטרנט, חברים ומשפחה שמכירים וכו'. השאלה שלי היא: מאיפה ה"בעייתיות" הזאת מגיעה ?
התקשורת שלנו הופכת תוקפנית, ולא קלה, ובדיאלוג האגרסיבי בין מרקורי למרס שנוצר השבוע, נראה שכל דבר קטן עלול לשגע אותנו מבחינה תקשורתית, לגרום לנו להרגיש שמדברים עלינו ולא על אחרים, ולהפעיל אותנו בעוצמה רבה מהרגיל.
שאלה: יאיר שלום. נולדתי בתאריך 16/12/1977 בשעה1:30 . אינני עובדת וחשבתי להרשם ללימודים. אני לא יודעת מה מתאים לי ללמוד חשבתי על שלושה תחומים: חינוך לגיל הרך, תרפיה או רפואה אלטרנטיבית: מה הכי יתאים לי?
דרכו של סטורן עוברת תמיד דרך הקו הישר שאי אפשר לעקם: אתה במצוקה כספית? הגיע הזמן לראות היכן אתה מבזבז, לקצץ בהוצאות, ובמקביל ? למצוא לך מקור הכנסה נוסף. אתה במצוקה רגשית? הגיע הזמן לחפור לעומק, להבין היכן נמצאים אזורי המשגה שלך.
מרס הוא הכוכב שאחראי על עשייה ויזמה. פלוטו הוא כוכב כוחני ויצרי. זוית של מתח בין השנים האלה שמתרחשת השבוע, עלולה להביא איתה את תחושת סיר הלחץ: יש כמה דילמות באויר, וכל בחירה שבהן ? לכאן או לכאן ? עלולה להביא איתה התפוצצות.
היי יאיר. מעולם לא היתה לי מערכת זוגית רצינית. חוויתי מערכות שהותירו אותי מאוכזבת, חלקן אפילו הסתיימו לפני שהתחילו. האם צפויה לי זוגיות?
אין ספק שהכוכב העיקרי שמשפיע על כולנו השבוע הוא פלוטו, וכדאי שנתבונן לרגע בהשפעות האלה כדי להבין מה באמת קורה שם, ומי באמת נגד מי, ואיך..
שרונה פומס רומזת לנו באיזה ימים החודש כדאי לפעול ובאיזה סוג של פעילות, על פי האסטרולוגיה הסינית.
« 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים