דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
מזל מאזניים הוא המזל הראשון שיש בו מודעות לזולת, על פני גלגל המזלות. הוא גם הראשון ? ובמידה מסויימת גם זה שהפך זאת לאמנות ? שהמודעות שלו לקיומו של הזולת, חשובה לו לעיתים לא פחות מהמודעות לקיומו שלו. איך זה מתבטא בשטח?
גבי מיטלמן מנסה לחזות מה יקרה למדד המעו'ף בחודש אוקטובר, ואחרי ספטמבר - זה לא קל..
דווקא עכשיו, כשמרקורי בהילוך אחורי ונגמרת לה שנה, הגיע הזמן להתבונן אחורנית בשנה שחלפה, לקרוא את התחזית של השנה הקודמת, ולראות אם באמת הדברים התממשו עבורכם... אשמח לשמוע.
צירוף הכוכבים במפת השמים ביום הכיפורים, הוא כזה שאיך שלא תסתכל עליו, תראה שקשה מאוד לעשות בו הנחות או לא להתבונן במציאות באופן ישיר, להסיק מסקנות, וללכת על חשבון נפש אמיתי ומלא.
אחרי כחודש של סערות ודרמות, ניתוקים וחיבורים, ריבים וחיבוקים, התמונה הרגשית שלנו משתנה, ונראה שחיי הרגש שלנו הופכים מעשיים יותר מהשבוע הזה ואילך.
זה שבוע לא ברור ולא קל, כשהדגש הוא על תקשורת בעייתית. לא די בכך שהרגשות השבוע משחקים תפקיד מרכזי - גם שני המרכיבים המשמעותיים שלהם, נפטון וונוס, נמצאים בעמות זה מול זו
כששואלים אותי אנשים רבים ששמעו את המלים 'מרקורי ברטרו' מה זה בעצם אומר, אני מסביר שהילוכו האחורי של מרקורי דומה לסוג של עיכול מסויים, אחרי שלעסנו אינפורמציה וצרכנו אותה בחדשים האחרונים, הגיע הזמן להתבונן, לעכל, ולהגיע לתובנות חדשות.
פלוטו הוא זה שבגדול גם אחראי לגל האלימות הקודם, בעיקר במגעיו עם כוכב מרס, ולכן חשוב השבוע שנשמור על עצמנו, ונפעל רק אחרי חשיבה נוספת, בעינים פקוחות, ובעיקר ? נאריך את הפתיל שלנו, וננסה לחשוב, למען השם, לפני שאנחנו מגיבים...
מסוף השבוע הזה ועד אמצע השבוע? מרקורי כוכב התקשורת שלנו שנמצא במזל בתולה, יוצר זוית של עימות לכוכב אורנוס, אותו כוכב תזזיתי וחסר שקט שעוסק בעיקר בשינויים וניתוקים, שנמצא מולו: מה זה עושה לנו?
זהו שבוע לא קל: אורנוס יוצר זויות עם מרס בשלישי ועם מרקור בחמישיי, וחוסר השקט שלנו הולך ומתגבר. מי זה האורנוס החצוף הזה, ומה הוא רוצה מחיינו?
שרונה פומס מנסה לעזור לנו לעבור את אוגוסט עם כמה טיפים לגבי הימים הטובים שלו, ובעיקר - טובים למה..
עם בצל או עם שום? בצלחת או בסיר? בטיגון או בבישול איטי? האסטרולוגית מרתי הורוביץ מנתחת את דרכי הבישול של בני המזלות השונים, ופה ושם גם מגיעה למסקנות מעניינות, כמו שקשת יודע..
ספר חובה - לכל מי שעוסק בתחום ולכל מי שאוהב אותו או לפחות סקרן לגביו, ולאלה מאתנו שעוסקים במגננות המוכרות על עולם האסטרולוגיה מול כל הסקפטיים למיניהם.. ספר חכם שפותח לבבות, ובעיקר מפעיל את החומר האפור, שם למעלה. מומלץ בחום!
האסטרולוגית רות אהרוני מנסה לקשר בין שלושה ענפים שונים: אסטרולוגיה, קלפי הטארוט, והקבלה, בדרך הסתכלות מעניינת..
מיקומו של פלוטו בבית הראשון של מפת המדינה, הוא דומיננטי מאוד, ובעצם קובע את כוון הפעולה השנה הזו, ואת הנוכחות הדומיננטית של האנרגיה החזקה ביותר של השנה הזו: אנרגיה יצרית, כוחנית, שיוצרת קונפליקט עם הירח בבית העשירי. אז.. איזו שנה הולכת להיות לנו?
אני וגבי מנתחים את מפת הלידה של הממשלה החדשה. במקרה הזה גבי אופטימית, ואני - מה לעשות - הרבה פחות..

כמו שנאמר - ימים יגידו.
למה הדרקון מסתדר עם התרנגול? שרונה פומס טוענת שהם חברים סודיים. ובכלל, כדאי לדעת מי החבר הסודי שלך, למקרה שתרצה לחלוק סודות - או לעשות דברים ביחד..
גבי מיטלמן מנסה לראות לאן הולך המבצע הצבאי בדרום, ומגיעה למסקנה שגם הכוכבים לא ממש יודעים...
זוגיות, קריירה, בית ומשפחה או לימודים ונסיעות? על מה ממליצים הכוכבים לשנות 2009?
גבי מיטלמן מנסה להתבונן במצבע ובמפת הלידה של חמאס דרך משקפי האסטרולוגיה והנומרולוגיה, והיא לא אופטימית. אישית, לא מסכים עם כל מה שהיא אומרת, אבל מעניין לשמוע.. ובסוף - כמה כמה הערות שלי.
« 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים