דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
סיגל אליהו מבחינה ב- 4 יסודות אסטרולוגיים, וטוענת שאלו החוליות המקשרות בין אסטרולוגיה לפסיכולוגיה.
סיגל אליהו טוענת שאחת הדרכים לבדוק ולהבין קשרים (לאו דוקא זוגיות אלא יתכנו קשרים בין עובד-מעביד, אח-אחות ועוד) היא כמובן דרך המפות האסטרולוגיות.

סיגל אליהו טוענת שבשונה מהאסטרולוגיה של פעם, הרי שהאסטרולוגיה בעידן הדלי, אליו אנו מתקדמים, הינה כלי לעבודה עצמית, הכרות עצמית, וכלי התפתחותי.
טובה ספרא בוחנת את יחסי ארה'ב ורוסיה לאור ההתפתחויות האחרונות בגיאורגיה, על פי הכוכבים.
גבי מיטלמן שופכת אור על המושג - כוכבים ברטרו.
סיגל אליהו כותבת על החלקים הרגישים אצל כל מזל מבחינה בריאותית.
סיגל אליהו כותבת על הקשר בין המזל האישי שלנו, לבין ההנאות שלנו, והמתנות שקיבלנו - או שהיינו רוצים לקבל...
רות אהרוני כותבת על קצה המזלג על הקשר בין האסטרולוגיה הקרמתית - אותו ענף באסטרולוגיה שעוסק גם בצד הרוחני שלה ובכל מה שקשור לקרמה - גורל - לבין גלגולים קודמים.
רות אהרוני מאבחנת בין שני סוגי האסטרולוגיה: האסטרולוגיה של מפת הלידה, והאסטרולוגיה העתיקה של פעם.
רות אהרוני מעמידה זה מול זה את הרציו הרגיל שלנו ואת המפה האסטרולוגית, ואת נושא האמונה באסטרולוגיה בכלל.
מאמר מעניין על הילדים החדשים והדרך לראות ולהבין אותם לעומק בראי האסטרולוגיה, מאת סיגל אליהו.
כיצד משפיע המזל שלי על ההתנהלות המינית שלי? מה הקשר בין המיניות למזל? האם יש מזלות מיניים יותר ומיניים פחות? מהם הצרכים המיניים של כל מזל ומזל? ועוד - כל אלה במאמר של סיגל אליהו על ששת המזלות האחרונים בגלגל המזלות.
כיצד משפיע המזל שלי על ההתנהלות המינית שלי? מה הקשר בין המיניות למזל? האם יש מזלות מיניים יותר ומיניים פחות? מהם הצרכים המיניים של כל מזל ומזל? ועוד - כל אלה במאמר של סיגל אליהו על ששת המזלות הראשונים בגלגל המזלות.
רות אהרוני, אחת האסטרולוגיות הותיקות ומומחית לאסטרולוגיה הוררית-אסטרולוגיה שבה נהוג להשתמש לקבלת תשובות מיידיות (הוררי מהמלה האואר-שעה) - מסבירה על היתרונות של האסטרולוגיה הזו, שנחשבת אולי כעתיקה שבהן.
איזה כוכב תקני ושייך למערכת השמש שלנו, ואיזה לא? המדענים יושבים ומתלבטים להם, ובינתיים פלוטו הותיק יורד ממעמדו, והופך מכוכב לכת פאר אכסלאנס, לכוכב לכת ננסי.
האתר הישן הזה שלי מיצה את עצמו.

אתם מוזמנים לאתר החדש שלי https://tribelsky.com/
תחזית שנתית מלאה כולל מעברים משמעותיים בכל מזל.
התבוננות במצב הכוכבים ביום הכיפור עצמו, מראה לי כאסטרולוג וכאדם באיזה תחום כדאי לעשות את חשבון הנפש הזה, כדי לשנות - ולהשתנות. בשאיפה..

מהמקום הזה ניסיתי להבין באיזה סוג של חשבון נפש כדאי לכל מזל להתמקד, להביט אחורנית, לזהות, להבין, ואפילו לבקש סליחה מעצמנו אם אכן אשמנו ובגדנו ברצונות שלנו, ובדרכים שבהן הלכנו כדי לנסות ולממש אותם.
התחזית השנתית - החלק השני: מזלות עקרב, קשת, גדי, דלי ודגים.
הנה עוד שנה מגיעה. ומה מיוחד בה, בשנה הזו? בגלל הילוכם האיטי של הכוכבים הגדולים – אלה שמציינים בדרך כלל שינויים גדולים יותר מאשר שבוע או חודש אלא תהליכים ארוכים של מינימום שנה ויותר - בדרך כלל אנו חווים מעברים של כוכב גדול אחד ממזל למזל, מכסימום שנים, אבל השנה אנו חווים שלושה כאלה, לא פחות ולא יותר! וזה בהחלט הופך את השנה הזו והשנים הקרובות לייחודיות יותר בגלל שפע השינויים שכולנו עוברים ונעבור. יהיה מעניין? בלשון המעטה..
« 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים