דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
סיגל אליהו מבחינה ב- 4 יסודות אסטרולוגיים, וטוענת שאלו החוליות המקשרות בין אסטרולוגיה לפסיכולוגיה.
סיגל אליהו טוענת שאחת הדרכים לבדוק ולהבין קשרים (לאו דוקא זוגיות אלא יתכנו קשרים בין עובד-מעביד, אח-אחות ועוד) היא כמובן דרך המפות האסטרולוגיות.

סיגל אליהו טוענת שבשונה מהאסטרולוגיה של פעם, הרי שהאסטרולוגיה בעידן הדלי, אליו אנו מתקדמים, הינה כלי לעבודה עצמית, הכרות עצמית, וכלי התפתחותי.
טובה ספרא בוחנת את יחסי ארה'ב ורוסיה לאור ההתפתחויות האחרונות בגיאורגיה, על פי הכוכבים.
גבי מיטלמן שופכת אור על המושג - כוכבים ברטרו.
סיגל אליהו כותבת על החלקים הרגישים אצל כל מזל מבחינה בריאותית.
סיגל אליהו כותבת על הקשר בין המזל האישי שלנו, לבין ההנאות שלנו, והמתנות שקיבלנו - או שהיינו רוצים לקבל...
רות אהרוני כותבת על קצה המזלג על הקשר בין האסטרולוגיה הקרמתית - אותו ענף באסטרולוגיה שעוסק גם בצד הרוחני שלה ובכל מה שקשור לקרמה - גורל - לבין גלגולים קודמים.
רות אהרוני מאבחנת בין שני סוגי האסטרולוגיה: האסטרולוגיה של מפת הלידה, והאסטרולוגיה העתיקה של פעם.
רות אהרוני מעמידה זה מול זה את הרציו הרגיל שלנו ואת המפה האסטרולוגית, ואת נושא האמונה באסטרולוגיה בכלל.
מאמר מעניין על הילדים החדשים והדרך לראות ולהבין אותם לעומק בראי האסטרולוגיה, מאת סיגל אליהו.
כיצד משפיע המזל שלי על ההתנהלות המינית שלי? מה הקשר בין המיניות למזל? האם יש מזלות מיניים יותר ומיניים פחות? מהם הצרכים המיניים של כל מזל ומזל? ועוד - כל אלה במאמר של סיגל אליהו על ששת המזלות האחרונים בגלגל המזלות.
כיצד משפיע המזל שלי על ההתנהלות המינית שלי? מה הקשר בין המיניות למזל? האם יש מזלות מיניים יותר ומיניים פחות? מהם הצרכים המיניים של כל מזל ומזל? ועוד - כל אלה במאמר של סיגל אליהו על ששת המזלות הראשונים בגלגל המזלות.
רות אהרוני, אחת האסטרולוגיות הותיקות ומומחית לאסטרולוגיה הוררית-אסטרולוגיה שבה נהוג להשתמש לקבלת תשובות מיידיות (הוררי מהמלה האואר-שעה) - מסבירה על היתרונות של האסטרולוגיה הזו, שנחשבת אולי כעתיקה שבהן.
איזה כוכב תקני ושייך למערכת השמש שלנו, ואיזה לא? המדענים יושבים ומתלבטים להם, ובינתיים פלוטו הותיק יורד ממעמדו, והופך מכוכב לכת פאר אכסלאנס, לכוכב לכת ננסי.
שנה מאוד מעניינת מתקרבת אלינו. אחרי כל הזעזועים השנויים והאקשן של השנה הקודמת, נדמה שהדברים תופסים תאוצה לכיוון קצת שונה.

כרגיל, אני עוסק יותר בהשפעת הכוכבים על תהליכי הצמיחה והמימוש של כולנו, ופחות בתחום הפוליטי. לא שאין לי מה לומר כאן, אבל נראה שזה כבר לעוס לגמרי, ובעיקר לא יצא מדויק. על הפוליטיקה בחיינו משפיעים לא רק הכוכבים אלא גם קונסטלציות הקשורות למפת המדינה, לזוגיות של אותו איש, ולאנשים אחרים בחייו הן בפוליטיקה והן מבחינה אישית. בקיצ, קצת משעמם אותי האמת להתבונן לאן הולכים חייו של ביבי, או האם טראמפ יקיים את הבטחותיו, מה גם שהפקטור העיקר שמשפיע על חיינו כיום הוא הטוויטר של האיש הזה שמעלה ומוריד מניות וממשלות, וכשהטוויטר הזה שייך לבן מזל תאומים עם אופק באריה ועבודת האגו הגדולה שיוצאת לפועל דרך ציוץ של כמה שורות, נדמה שהעולם כולו הופך להיות כדור מוזר ולא בטוח, שחי על פי קריזות של כמה אנשים שנמצאים שם למעלה, ומשפיעים על חיינו.

אז.. חוזרים למזלות עצמם, ולהשפעה של הכוכבים שלנו עליהם.
כמו בכל כיפור, זה ה'אני מאמין' שלי: אם פגעתי במישהו – סימן שהגיע לו. אם מישהו פגע בי – סימן שהגיע לי. ודי כבר עם הסליחה המיופייפת רק כדי להראות טוב בפני החברים שלנו. חליק! אבל אם בכל זאת תתעקשו על הסליחה הציבורית הזו, אני סולח..
התחזית השנתית מבחינה אסטרולוגית נכתבת בסופה של השנה הלועזית, כלומר ביום האחרון של חודש דצמבר 2016. אולם בדרך כלל מבקשים ממני לכתוב תחזית שנתית שמתחילה בראש השנה העברי.

השנה בחרתי לכתוב על כוכב יופיטר, כוכב השפע והמרחבים ובעיקר כוכב הצמיחה האישית שלנו, שלפני כמה ימים עבר למזל מאזניים, בו ישהה בערך עד תום השנה הזו ועד ראש השנה הבאה, והשפעתו על המזלות מבחינת הרחבת אופקים וצמיחה אישית.

אולי משום כך אפשר לקרוא לתחזית הזו בעצם ראשי פרקים של תחזית צמיחה אישית לשנה הקרבה עלינו לטובה, ולהבין בגדול את אזורי הצמיחה האישית הנפתחים לפנינו השנה.
האתר שלי חתך את ההורוסקופ לשנים... אוף! טוף נו, שיהיה. הנה החצי השני.
איזו שנה מחכה לנו... אוהו... סת-ם. נמאס לי לקרוא על כל הדרמות שמבטיחים בכל האתרים האלה, ההפתעות והשינויים, ובסוף - נאדא. כלום לא יקרה אם אנחנו עצמנו לא נרים את הכפפה ונשנה, אבל.. מעניין לקרוא היכן יכולות להיות זירות אפשריות של שינויים כאלה, ואיזה כפפה בדיוק צריך להרים... רק בלי הבטחות ובלי ציפיות, או קיי? הכוכבים הם רק...כוכבים. אלה אנחנו שיכולים להשתמש בהם בחכמה, או להאשים אותם. בפולניה כמו בפולניה, יו נואו.
« 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים