דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים
שנה מאוד מעניינת מתקרבת אלינו. אחרי כל הזעזועים השנויים והאקשן של השנה הקודמת, נדמה שהדברים תופסים תאוצה לכיוון קצת שונה.

כרגיל, אני עוסק יותר בהשפעת הכוכבים על תהליכי הצמיחה והמימוש של כולנו, ופחות בתחום הפוליטי. לא שאין לי מה לומר כאן, אבל נראה שזה כבר לעוס לגמרי, ובעיקר לא יצא מדויק. על הפוליטיקה בחיינו משפיעים לא רק הכוכבים אלא גם קונסטלציות הקשורות למפת המדינה, לזוגיות של אותו איש, ולאנשים אחרים בחייו הן בפוליטיקה והן מבחינה אישית. בקיצ, קצת משעמם אותי האמת להתבונן לאן הולכים חייו של ביבי, או האם טראמפ יקיים את הבטחותיו, מה גם שהפקטור העיקר שמשפיע על חיינו כיום הוא הטוויטר של האיש הזה שמעלה ומוריד מניות וממשלות, וכשהטוויטר הזה שייך לבן מזל תאומים עם אופק באריה ועבודת האגו הגדולה שיוצאת לפועל דרך ציוץ של כמה שורות, נדמה שהעולם כולו הופך להיות כדור מוזר ולא בטוח, שחי על פי קריזות של כמה אנשים שנמצאים שם למעלה, ומשפיעים על חיינו.

אז.. חוזרים למזלות עצמם, ולהשפעה של הכוכבים שלנו עליהם.
כמו בכל כיפור, זה ה'אני מאמין' שלי: אם פגעתי במישהו – סימן שהגיע לו. אם מישהו פגע בי – סימן שהגיע לי. ודי כבר עם הסליחה המיופייפת רק כדי להראות טוב בפני החברים שלנו. חליק! אבל אם בכל זאת תתעקשו על הסליחה הציבורית הזו, אני סולח..
התחזית השנתית מבחינה אסטרולוגית נכתבת בסופה של השנה הלועזית, כלומר ביום האחרון של חודש דצמבר 2016. אולם בדרך כלל מבקשים ממני לכתוב תחזית שנתית שמתחילה בראש השנה העברי.

השנה בחרתי לכתוב על כוכב יופיטר, כוכב השפע והמרחבים ובעיקר כוכב הצמיחה האישית שלנו, שלפני כמה ימים עבר למזל מאזניים, בו ישהה בערך עד תום השנה הזו ועד ראש השנה הבאה, והשפעתו על המזלות מבחינת הרחבת אופקים וצמיחה אישית.

אולי משום כך אפשר לקרוא לתחזית הזו בעצם ראשי פרקים של תחזית צמיחה אישית לשנה הקרבה עלינו לטובה, ולהבין בגדול את אזורי הצמיחה האישית הנפתחים לפנינו השנה.
האתר שלי חתך את ההורוסקופ לשנים... אוף! טוף נו, שיהיה. הנה החצי השני.
איזו שנה מחכה לנו... אוהו... סת-ם. נמאס לי לקרוא על כל הדרמות שמבטיחים בכל האתרים האלה, ההפתעות והשינויים, ובסוף - נאדא. כלום לא יקרה אם אנחנו עצמנו לא נרים את הכפפה ונשנה, אבל.. מעניין לקרוא היכן יכולות להיות זירות אפשריות של שינויים כאלה, ואיזה כפפה בדיוק צריך להרים... רק בלי הבטחות ובלי ציפיות, או קיי? הכוכבים הם רק...כוכבים. אלה אנחנו שיכולים להשתמש בהם בחכמה, או להאשים אותם. בפולניה כמו בפולניה, יו נואו.
ערב חג וחג מעט טעונים, אבל בעיקר מעייפים. זמן טוב להחליף כוח אך לא להתיש את עצמכם: השבוע הבא יהיה עוצמתי אף יותר. חקשמח!
ביום הכיפורים הזה אני מתבונן במצב הכוכבים, כדרך להבין באיזה נושא ואיזה סוג של חשבון נפש צריך כל אחד מבני המזלות לעשות, וממנו – איזה החלטות לקבל כדי לשדרג את עצמו בשנה הזו. כספים, בריאות או ענייני הלב - מה באמת בחיינו דורש השנה חשבון נפש אמיתי?
סגנון התקשורת של מרקורי במזל מאזניים הוא אחד היותר מתוחכמים שקיימים, בעיקר בכל מה שקשור לדיאלוג של אחד על אחד, לחוש דיפלומטי, וליכולת לפתור בעיות, ולראות גם את הצד השני וצרכיו.
סגנון התקשורת של מרקורי במזל שור השייך ליסוד האדמה, הוא איטי, יסודי, וממוקד בהרגלים קבועים, ובעובדות בשטח. זהו סגנון שמטפל בכל נושא מתחילתו ועד סופו מבלי להחמיץ שום פרט, אבל עושה זאת תוך טפול יסודי בכל עובדה מהפן הפרקטי שלה.
מזל שור מגיע במפת הלידה לאחר הטלה. הטלה פורץ פנימה כרוח סערה, והשור אמור להתמיר את אנרגיית הפריצה הזו לעשייה בשטח. אולי משום כך השור קשור מאוד לקרקע, פיזית ורגשית, לרכוש, לנכסים, ולהרגלים שלו. וגם - ובעיקר - לרומנטיקה...
אז..שנה חדשה לפנינוף אומר היועץ היומי. לא יאומן כמה מהר קורה הדבר הזה.. ממש כך, אני מסכים. רק לפני שנה.. בעצם רק לפני שנה בערך עכשיו החזרנו את בוטן מהפגיה, והיום כשהוא זוחל במהירות בסלון קשה להאמין שככה זה עובר.. אבל הנה היא באה, 2015. שנטובה!
הרגשות הטוטאליים שמביא איתו מרס במזל עקרב לחיינו לא ממש נראים כלפי חוץ, ולאנשים שמרס נמצא במזל עקרב במפת הלידה שלהם יש צורך להסתיר רגשות חזקים, אלמנט שמגיע כבר מגיל צעיר יחסית, כמו גם היכולת להחזיק רגשות בבטן, גם רגשות קשים, ולא לשתף בהם אחרים, עד שהדבר עלול ממש לפגוע באדם עצמו.
פרפקציוניזם, שלימות, ופסיפס של פרטים קטנים שאמורים להתחבר זה לזה וליצור רצף מעשי שעליו צפים אנחנו והיומיום שלנו - מרקורי במזל בתולה מבטיח המשכיות, אבל לא מבטיח שהדאגות יעלמו.. אפילו ההיפך.
בתקופה הקרובה נחוש כולנו ברגישות יתר, נהפוך מעורבים רגשית במינון גבוה כמעט בכל פעולה, והצורך בתקשורת חמה ומקרבת שמביאה איתה בטחון רגשי ולאו דווקא אינפורמציה יתירה יהיה חזק במיוחד. הגיע הזמן לחזור פנימה, אל הבסיס, השורשים, והבית.
במזל סרטן הדגש של ונוס הוא על המלה בטחון, והבטחון הרגשי הזה הוא האישו והמפתח לכל אחד מסימניה של ונוס וההשלכות שיש לה כשהיא במזל הזה. בטחון ביחסים, בטחון כלכלי, ובטחון בבית ובמשפחה – זהו השילוש הקדוש של ונוס שלנו במזל סרטן.
השמש עוברת השבוע למזל תאומים, ונראה שהקסם התקשורתי של כולנו חוזר ובגדול, אלא שיש כאלה שאצלם הקסם הזה נמצא תמיד.. להקשיב - ולקנא.
סגנון התקשורת של מרקורי במזל תאומים השייך ליסוד האויר הוא אסוציאטיבי, מהיר מאוד, בנוי משיאים קטנים, אינפורמציה שימושית שמדוסקסת מאוחסנת ומועברת הלאה, וצורך בעניין וגירוי בלתי פוסק בכל תחום.
אם במזל טלה אנו חווים אב שתלטני ויזמתי, במזל שור אנו חווים אב הקשור לחוויות של מימוש, הזנה, ובניית שרשים. אם במזל טלה הדגש היה על יזמה ופריצה, כאן צריך לממש את הפריצה הזו בשטח, להזין אותה, לבנות לה שרשים וקרקע מתחת לרגלים, ולתת לה מימד של נפח בזמן אמיתי.
מרקורי במזל דגים מאופיין ברגישות גבוהה מאוד, כמו שאר המרקורים במזלות המים. כל ניואנס קטן, כל מלה וכל הגה נקלטים במהירות, ועשויים לעורר תגובה רגשית ורגשנית במהירות רבה. יש כאן קושי לשמור על פרופורציות, וכל גרוי מביא איתו תגובה ללא קשר לעיתים למידת החשיבות שלו.
הילוכו האחורי של מרס שהתחיל השבוע, מפחיד לא מעט אנשים ששמעו עליו מאסטרולוגים כאלה ואחרים, ולא בדיוק יודעים מה זה אומר. מי זה מרס? למה הוא הולך אחורנית? ואיך למען השם זה ישפיע על חיינו?
« 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים