דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » שאלות ותשובות
שאלה: אני יליד 06.03.1980, בשעה 11:58:21 (הדיוק על השניה הוא בשל זיקתה החזקה של אימי לאסטרולוגיה... הכריחה את אבי לעמוד עם שעון...). אינני מצליח בתחום המקצועי כפי שאני חושב שמגיע לי. אני צלם, אך עובד בחברת הייטק בשל האפשרויות הכלכליות שניתנות לי שם. האם אצליח בצילום? האם להישאר בהייטק?מה לעשות?

 תשובה: ובכן, המלים "מצליח כפי שמגיע לי להצליח" הן טריקיות במקצת. נראה שאתה מספר לעצמך סיפור קטן, ומאמין בו. סיפור ההצלחה או אי ההצלחה שלך תלוי רק בך, ומפת הלידה שלך מראה זאת, כמו בשאר המקרים. 

השמש, ה"אני האמיתי" נמצאת אמנם בבית העשירי, בית הקריירה, שהוא גם בית התדמית שלנו, ואתה מייצג שם את הנסיך ש"מגיע לו", שנמצא למעלה,ומשקיף על העולם. אבל זוית פעולה לא קלה שמגיעה מכוכב סטורן מבית 4, הבית שמייצג את הבית והמשפחה, מראה שהמכשול האמיתי בדרך להצלחה שלך הוא.. אתה, ובעיקר הביקורתיות הפנימית וחוסר האמון שלך באותו נסיך, שבאמת יוכל להצליח בגדול. 

כן, משהו בך חושש לתדמית הנסיכית והאמנותית שלך בעיני עצמך אין כיסוי, מבקר אותה שוב ושוב, ופה ושם גם מעניש אותה על ידי שימוש לא מודע בנושא הכספים: עמוק בפנים אתה עצמך לא מאמין שביצירתיות יש כסף ושאפשר לחיות ממנה, ולשם השגתו צריך להשקיע הרבה עבודה קשה. זו היתה או עודנה השקפתו של אחד ההורים שאימצת בלי להרגיש, כנראה האב, ולכן הפגישה הכואבת בין ה"אני מאמין" הנסיכי שלך והשקפת העולם שלו שלא משתלם לחיות מיצירתיות אלא רק מעבודה קשה. 

זה אומר בגדול, שחוסר האמון שלך בעצמךוהתחושה שאינך מוצלח מספיק כדי לתת כיסוי להבטחה הנסיכית שלך,הוא זה ש יוצר מציאות שבדיעבד אתה מתלונן עליה: זה אומר שכדי לבצע שינוי, אתה צריך חריש עמוק דרך המלים "מגיע לי", עד שתבין שמה שמגיע לך הוא כרגע בדיוק מה שאתה מקבל, למרות הקושי שלך לראות זאת כרגע.

בהצלחה!שאלה: בתי נולדה בתאריך 76 . 4.11 - שעה : 30 .7 - בי'ח אסף הרופא . היו לה מערכות זוגיות דלילות .ואחת קשה שהותירה אותה בטראומה ,אמנם התאוששה אך נמנעת מקשר.(או שפשוט לא הולך לה ואני לא יודעת ) .שאלתי : מתי היא תצא מהמצב הזה ? האם היית ממליץ על כיוון כלשהו , מוצא .?

  
תשובה: ובכן, עומס של כוכבים בבית ה 12 במפת הלידה של הבת שלך, מראה על עומס רגשי גבוה מאחורי הקלעים, שלא תמיד נראה לעין. אפשר לומר שהיא מעט מופנמת, וזקוקה למעט עבודה על עצמה כדי לצאת אל קדמת הבמה, ובכל התחומים, לא רק בזוגיות. 

בנוסף אנו מוצאים גם את הירח המסמל את דמות האם מול כוכב פלוטו, מה שמראה שמעורבות יתר שלך בחייה עלולה להקשות עליה, למרות שמן הסתם כוונותייך טובות. במקומך הייתי נמנע מלחצים על בתך, מאפשר לה את הזמן הדרוש כדי להשתקם ולרכוש מחדש בטחון, ולאפשר גם למערכות היחסים לחזור לחייה: היא זקוקה לזמן ולחופש אישי כדי לשוב ולמצוא את עצמה, אבל יש לה בהחלט את הכוחות לכך. 

מה שכן, עומס רגשי ודאגנות יתר מצידך ומצד אנשים אחרים, עלולים גם הם להכביד עליה, וכדאי לשחרר את הלחץ, ולאפשר לה למצוא את עצמה ואת הזוגיות שהיא ראויה לה בזמן שלה. ב 2009 אני רואה קשר חדש שעשוי להתרקם לו, אבל גם הוא, כמו ביתך, זקוק להרבה זמן וסבלנות.שאלה: אני כיום בת 22 וחצי, נולדתי ב-11.1.86 בשעה 5 לפנות בוקר. מערכת יחסים רצינית עדיין לא היתה לי ולמעשה הקשרים שחוויתי לא היו טובים במיוחד. רציתי לדעת מדוע זה והאם צפויה לי מערכת יחסים בעתיד הקרוב?

 

תשובה: את אמנם בת מזל גדי, אבל האופק שלך הוא במזל קשת, מה שאומר שאת חסרת סבלנות למדי: אחרי הכל, בגיל הזה, מערכת יחסים עמוקה ורצינית הוא עדיין עניין שלא קרה לרבים מבני גילך. 

אם נוסיף לכך את כוכב אורנוס מאחורי הקלעים שמביא איתו מינון נוסף של חוסר סבלנות וחוסר שיקול דעת אמיתי בבחירת בני זוג, ונטייה ללכת על ריגושים במקום ללכת על עומק בבחירת הפרנטרים שלך, התמונה תהיה שלמה יותר. 

גם זוית פעולה בין מרס ליופיטר במפת הלידה שלך מראים על נטיית לב לבחורים פזיזים במקצת, שרצינות ואחריות של מערכת יחסים לא ממש מעסיקים אותם. מפת הלידה שלך מראה על התפתחות ומערכות יחסים בגילאים מבוגרים יותר, אז תהיי גם את בוגרת יותר, ותביני שמערכת יחסים זקוקה לא רק לסבלנות, אלא גם לפרטנר שתואם את הנדרש ממנה.
נולדתי ב- 3.7.1964 בערך בשעה 18.00 בישראל. עברתי שנתיים לא קלות בתחום הזוגיות והעבודה. כפי הנראה תחום העבודה פחות או יותר הסתדר. אולם התחום הזוגי נראה פחות מבטיח. אשמח לשמוע מה צפוי בתחום הזוגי והאם תחום העבודה נראה יציב ובטוח יותר.
 

תשובה: אכן, תחום הזוגיות אצלך, ובכלל היחסים עם העולם, עברו לא מעט טלטלות בשנתיים וחצי האחרונות, כשכוכב פלוטו היה גם מול מרס וגם מול ונוס במזל תאומים שממול. כעת חוזר פלוטו לאתנחתא קצרה שוב לקשת, אבל או טו טו הוא שב שוב למזל גדי, ונראה שהסערות הגדולות כבר מאחוריך כרגע. 

שינוי נוסף תצטרך לעשות בעוד שנתיים שלוש, אבל.. עוד חזון למועד. כעת כדאי באמת להסתפק במה שיש, לגלות איפוק ואורך רוח עם הירח שלך בטלה שיוצר זוית לאורנוס, ואם הכל ילך כשורה – השנה הקרובה תביא איתה גם קשר מעניין, אם כי קשה לדעת לאן יתפתח כרגע, ואולי גם עדיף שלא לדעת כדי לאפשר שיקול דעת בבוא הזמן. זה נכון גם לתחום העבודה, בגדול. בהצלחה!


אני ילידת 1955 8 13.פרודה מבן זוג כשנה נכון להיום פגשתי גבר נחמד שאלתי האם יש זוגיות ועתיד משותף?הוא מזל דגים ואני חוששת משילוב שני המזלות.
 

תשובה: ובכן, נראה שבמפת הלידה שלך התקופה הקשה באמת כבר מאחוריך, וזה בדיוק הזמן לפתוח את הלב, כפי שאת עושה. העניין הוא שבאסטרולוגיה כדאי להסתכל על כל מפת הלידה של כל אדם ולא רק על מזל השמש שלו, כשמדברים על התאמה. 

פחדים מזוגיות בין מזלות אריה ודגים אינם מוצדקים, ומעבר לזה אגלה לך סוד: פגשתי לא מעט זוגות מוצלחים מהשילוב הזה. הלביאה היא עוצמתית ומפיקה בפוטנציה, ועם הדגיג הנכון, או כל גבר שהוא עדין יצירתי ומפעיל את הדמיון שלה, היא יכולה לעשות נפלאות עבור שניהם, בתנאי שהוא לא עוצר אותה. זה אומר שעל פניו יש פוטנציאל, אבל כמו שאני אומר תמיד: הדלת קיימת שם, אבל כדי להכנס פנימה, צריך ללחוץ על הידית... תיהנו!
ילידת 4.9.1963 נולדתי ב 18.00. נושא הזוגיות תקוע אצלי שנים וברצוני לדעת האם בקרוב תהיה לי זוגיות שאוכל למסדה ואהיה מאושרת בזוגיות הזו?
 

תשובה: ובכן, במפת הלידה שלך נמצא פלוטו ממש בפתח בית הזוגיות כשהוא על ונוס, והשמש בצמידות לאורנוס קצת מתחת, בבית הששי.

 זה אומר שמבחינתך חוויית הזוגית אינה קלה: היא עלולה להביא איתה עימותים בגלל האופק שממול, ויש משהו שאינו פתור בדיאלוג עם האב. פלוטו וונוס מביא איתו יצרים חזקים אבל גם כאב, והצורך בלהיות לבד ובשליטה לא פחות חזק מהצורך בזוגיות  ובפרטנר שיבין ויכיל. 

דרושה כאן עבודת עומק אמיתית על כל הנושא שנקרא "חיים ביחד": איך פוגשים ונחשפים מבלי להפגע ברגישות החזקה שלך? איך באמת יוצרים משהו זוגי מבלי להבלע, בגלל האופק בדגים? זוגיות אינה חבילה שמגיעה בדואר: זהו מקום שיוצרים שני אנשים שמעוניינים בו, והוא דורש עבודה. הרבה עבודה. במקרה שלך – עבודת עומק הקשורה לעבר ולנושאים שהעליתי, תביא איתה תוצאות לא רעות כבר בשנה הבאה.


נולדתי ב-18.5.75 ב-20:15 ת"א, נשואה, אך בשנה שחלפה ידענו עליות וירידות במערכת היחסים ועדיין ישנה תחושה של חוסר יציבות מסוימת והרגשה שהכל "תקוע" ןלא רק במישור האישי, האם ישנו באופק שינוי והתייצבות?

  תשובה: ובכן, מצטער אל לא ממש רואה כאן התייצבות, אלא להיפך: צורך בשינוי עומק, אם בתוך הקשר ואם מחוצה לו, שרק אז יוביל לשיפור. פלוטו יוצר עכשיו זוית פעולה למרס שמייצג את הצד הגברי בקשר, ובעוד שנה בערך יצמד למרס גם אורנוס, מה שאומר שיתכן והצד הגברי בקשר יעשה שינויים בחייו או בסדר העדיפויות שלנו. 

מצד שני, יתכן וזו דווקא תהיי את, אם תקחי יזמה, ותחליטי שאינך מתפשרת על הדברים שחשובים לך, ותשני אותם מהיסוד: התקיעות שאת מדברת עליה היא בעצם סוג של סטטוס קוו זמני שדורש שינוי, אבל את או אתם מפחדים ממנו. 

הגיע הזמן להתבונן בו באומץ ולהרים את הכפפה למען שניכם, בין אם המדובר בשינוי שנעשה מתוך הסכמה ובתוך המערכת, ובין אם המדובר בשינוי של המערכת כולה
.

 


נולדתי ב ? 12.12.1974 בשעה 02:30 לפנות בוקר ,הייתי מעוניינת לדעת מתי אמצא את הבן אדם המתאים וקשר שיוביל לחתונה וזוגיות אמיתית?
 

תשובה: ובכן, מבחינת מפת הלידה שלך - יש השנה ועד אמצע השנה הבאה כמה וכמה הזדמנויות לקשר שכזה. אבל.. חשוב להבין את הקטש במפת הלידה שלך, כיון שגם אם תפגשי אותו את עלולה לפעול באופן שלא יהפוך את הקשר ליציב, אם בכלל, וזאת בגלל מציאותו של כוכב אורנוס על האופק במפת הלידה שלך. אורנוס, כוכב תזזיתי ולא אישי, יוצר פעמים רבות מעין חייץ בינינו לבין המציאות ואנשים קרובים, בעיקר כדי להגן עלינו מפני פגיעות שקרו כנראה בילדות, או אוירה שגרמה לנו להרגיש שונים ויוצאי דופן בגילאים צעירים. 

כדאי לפגוש את המחסום הזה ולהתעמת איתו אחת ולתמיד, כיון שהצורך להשאר בתוך הבועה ולא להפתח לאחרים בגלל הפחד להיחשף, עלול לנטרל מראש את נושא הזוגיות עוד לפני הפגישה הגורלית. 

בעיקרון קל לך יותר להיות לבד ולחיות באופן עצמאי, מאשר להכניס אדם נוסף למערכת. יש כאן עבודה מסויימת שכדאי לעשות על האינדיבידואליזם הזה ותחושת השונות שמלוים אותך מגיל צעיר, ומנטרלים קשרים קרובים מדי בגלל פחד מקרבה ואינטימיות יתר. עבודה אמיתית על המקומות האלה, ובלי פחד, עשויה לחולל נפלאות, ולעזור לך להתקרב למטרות שציינת. 

תאריך הלידה שלי - 20.02.88 בשעה 02:00, ישראל. לאחרונה נפרדתי מארוסי שחייתי איתו שנתיים. תאריך הלידה שלו 03.03.86, רוסיה. רציתי לדעת מה דעתך, האם ש עוד סיכוי למערכת היחסים שלנו בעתיד הקרוב או הרחוק, ומה אתה חושב שעלי לעשות באופן כללי על מנת לשקם את עצמי הן מבחינה אישית-רגשית והן מבחינה כלכלית.

תשובה: ראשית, יש סיכוי למערכת היחסים הזו כיון שההחלטה בסופו של דבר היא שלכם, אם כי נראה לי שהקשר מיצה את עצמו,. לגבי השאר – השמש שלך אמנם במזל דגים הרגשני, אבל מקבץ כוכבים במזלות האיש שכוללים את ונוס והירח ששוהים במזל טלה ומרס במזל קשת, ומרקורי כוכב התקשורת במזל דלי, הם מיקומים טובים לא רק לשרוד איתם, אלא גם מצוינים להתחלות חדשות מכל הסוגים. 

חשוב לשים לב לצמידות שבין מרס, כוכב הדרייב שלך, לכוכב אורנוס: היא זו שבאופן לא מודע הופכת אותך לסוליסטית ומרדנית וגם גורמת לך לוותר על קשרים בגלל הצורך הלא מודע שלך בעצמאות מהסוג של אי אפשר עם ואי אפשר בלי: עצמאות אפשר לפתח גם בתוך היחסים עצמם, ולא צריך לוותר  על הקשר כולו בגלל חוסר אמון שזה יכול להיות אחרת.


נולדתי ב9.3.65 בשעה 22:30 ברמת גן. גרושה עם ילדה. אני אחרי פרידה של שנה וקצת מבן זוג. מתרגלים כרגע לשיגרה חדשה ולחוויות אחרות. לקח לי 5 שנים להגיע לזוגיות הזו. האם אתה חושב לפי המפה שהפעם תגיע האהבה מהר יותר?
 

תשובה: ובכן, לא בטוח... המודל הזוגי של המפה שלך תחרותי מאוד. למעשה כל המפה בנויה כאילו משני מחנות, זה מול זה, ושני מקבצי הכוכבים האלה לא עושים לך חיים קלים. נראה שזוגיות מבחינתך היא כאילו מן מגרש ספורט שכזה, שבו בן הזוג שמסומל על ידי מרס צמוד לאורנוס נמצא ולא נמצא, ובת הזוג יושבת ממול עם הרבה סבלנות – ונוס צמודה לסטורן – ולא מפסיקה לבחון אותו,  לגלות איפוק, ולחכות שסוף סוף זה יקרה. הגיע הזמן לקחת יזמה, להבין שהמודל הזה לא עובד, ושגברים מהסוג שאת מחפשת הם במידה מסויימת לא רק בלתי אפשריים, אלא גם אי אפשר למצות איתם את תהליך הזוגיות כלל כי הסוף ידוע מראש. 

נסי להפנות את התחרותיות לאפיקים אחרים, ועשי קצת עבודה על דיאלוג שלא לוקח את הגבר כסוג של אתגר אלא כפרטנר לתהליך רך ומכיל, שבסופו שניכם תיהנו. זה יקח זמן וזה לא קל, אבל זה עדיף על הצורך לחכות שוב חמש שנים כמו זיקית על ענף שמחכה לזבוב הנכון, שאיתו אפשר לפצוח במלחמה חדשה שבו תמיד שניכם מפסידים..נולדתי ב 23/4/1983 בשעה 22.00 בחיפה. לצערי, עד היום לא הייתה לי אף מערכת יחסים זוגית משמעותית. האם יש משהו באופק? אני לא מדברת רק על נישואין אלא בכלל מערכת יחסים טובה ומלאה.


  תשובה: ובכן, שני אלמנטים במפת הלידה שלך "מפריעים" לתחום הזוגי. האחד, ונוס במזל תאומים בזוית של עימות לאורנוס כוכב הניתוקים הריגושים והשינויים, שמתקשה לשמור על מתח  ועניין ביחסים לאורך זמן, משתעממת מהר, וזקוקה להרבה ספייס וחופש אישי, והשני – הירח במזל בתולה ששולח זוית של מתח לשמש, וביחד איתה מביא גם לא מעט ביקורתיות, קיטורים, וחוסר שביעות רצון כמעט מכל קשר. 

האופק במזל קשת מראה גם הוא על רצון לחופש ועצמאות, וכדאי לבדוק עם עצמך עד כמה באמת את מתאימה למערכת יחסים זוגית לאורך זמן, ועד כמה את נהנית מהחופש האישי שיש לך, שמעניק לך בונוסים לא קטנים מבחינה רגשית ואישיותית. 

בגדול, המחיר לעצמאות שאת עלולה לפגוש בזוגיות עלול להיות יקר מדי עבורך, ובאופן לא נראה שלעיתים את מנתבת את הדברים כך שבסופו של דבר תשארי עצמאית בשטח... חומר למחשבה. בקיצור, זה תלוי בך הרבה יותר ממה שאולי נראה לך, ומכאן גם היכולת לשנות אם תחליטי.

נולדתי ב-7.1.1953 בין השעות 5.00-6.00 בבוקר , לפני כשנה סיימתי לימודי משפטים. האם תהיה לי פרנסה טובה כעו"ד, ובאיזה תחום משפטי כדי לי יותר להתרכז ?
 

תשובה: ובכן, המונח "פרנסה טובה" היא מאוד אישי בכל מפה. במפה שלך נמצא שליט בית הכספים בבית החברות הגדולים והארגונים, ויוצר זוית הרמונית לונוס ומרס, אלמנט חיובי לגבי הנושא. הצמידות שלו לנפטון, ומיקומם של ונוס ומרס במזל דגים, מראה על צורך להגדיר מטרות באופן מדויק, ולא לאפשר למצבי הרוח שלך ולמעורבות הרגשית לקבל החלטות עבורך מבחינת כספים. 

לגבי התחום המשפטי: מרקורי שממש נמצא על האופק במזל גדי, מדגיש ענייני חוזים, חוק ומשפט. הירח במזל מאזניים במקום הגבוה ביותר במפה, מראה על צורך לעסוק בנושאי אדם וחברו, שותפויות, ונושאי נישואים ובינו לבינה. 

הצמידות שבין מרס לונוס מדגישה גם היא נושאי שותפויות, ובינו לבינה. השמש מול אורנוס מאפשרת הצלחה בדיני חברות. יש כישורים בכמה תחומים, אבל ההעדפה כנראה היא בנושאי יחסים, שותפויות, ובינו לבינה.שלום יאיר. נולדתי ב 04.04.58 בשעה חמש לפנות בוקר . למעלה מחמש שנים אני בזוגיות עם עליות וירידות. האם כדאי למסד את הקשר?
 

תשובה: ובכן, במפת הלידה שלך אפשר למצוא את הצורך הזה בעימותים. השמש, מיקוד האני, מול הירח – עולם הרגש, כבר מראה שזה פחות או יותר היה גם המודל בבית, מבחינת מודל הזוגיות והנישואים. 

כוכב מרס במפה שלך מול אורנוס מראה על צורך בריגושים וניתוקים מהפרטנר, וונוס הרגשית מול פלוטו הכוחני מראה על צורך להגדיר שוב ושוב טריטוריות ביחסים. 

על פניו, נראה שאת בעצמך יוזמת חלק לא קטן מהדרמות והסערות האלה שגם מרגשות אותך לא מעט... מהמקום הזה, לא חשוב אם תמסדי את הקשר הזה או לא, כיון שגם הקשר הבא מן הסתם יהיה כזה. 

מצד שני, אם הפרטנר חכם ומודע לעצמו, אולי כדאי למסד – ואז לעשות עבודה כנה ואמיתית על העולמות הרגשיים של שניכם, כדי לשנות את הדברים אם הם מפריעים לשניכם.שאלה: נולדתי ב27.9.1963 בשעה 8:00. לפני 3 שנים לאחר כ 3 שנות גירושים + 2 ילדים עברתי להתגורר עם בן זוג אילתי ולפני חצי שנה הקשר הסתיים. קשה לי לתקשר עם גברים באילת ואני מנסה להסיח את דעתי מהצורך בקשר עם המין השני. הקשר האחרון שלי היה עם בן מזל טלה שלא התאים לי כמאזניים ואני לא רוצה "ליפול שוב".האם עלי לנסות "לחפש" באילת והערבה, האם לחפש בכלל?בנוסף אני מפחדת לתת יותר מדי כמו בזוגיות האחרונה שלי ובקשרים רבים שהיו לי, יש לי צורך "לטפל" בבן זוג ואני רוצה להיגמל מצורך זה. מה לעשות? אני זקוקה לזוגיות.
 

תשובה: ראשית, לבני המאזניים קשה אולי לחיות יותר בלי זוגיות מאשר למזלות אחרים: הצורך בפידבק ובנתינה מגדיר היטב את הנוכחות שלהם, ובלעדיה הם כאילו "חצי בן אדם", אבל זה יותר בראש, כמו שאומרים, מאשר במציאות. 

בנוסף, במפת הלידה שלך נמצא כוכב מרס, דמות הגבר שלך, במזל עקרב, אלמנט שמצביע על צורך בהתמסרות טוטאלית בקשר לדמות הגבר הזה, מה גם כשמרס צמוד לכוכב נפטון,  שאומר שתמיד יש בו משהו לא ברור, חסר שרשים, אבוד כלשהו, והוא זקוק לטיפול כזה או אחר שתורם לך לא מעט. 

הבחירה שלך בבני זוג כאלה גורמת לך להראות טוב בעיני עצמך, ולחוש שאת משקיעה הרבה ובאמת "בסדר", אבל האמת היא שההשקעה האמיתית שאת זקוקה לה היא..בעצמך. את זו שזקוקה להרבה תשומת לב וטיפול, אבל משקיעה זאת באחרים. אולי טוב שבתקופה זו אין לך זוגיות מהסוג שאת מכירה טוב, כיון שפסק הזמן הזה יגרום לך אולי לראות את הדברים אחרת, והאמת היא שהגיע הזמן להתאהב קצת יותר בעצמך, להעניק לעצמך יותר, ולא לראות זאת דרך בן הזוג. 

הקשבה לעצמך בלי פרטנר שזקוק להשקעה, תביא איתה תקופה בריאה ומוצלחת יותר, ובתחילת שנת 2009 תגיע גם תקופה בונה יותר, עם קשר בגובה העינים, ולא גבר אבוד שצריך לטפל בו. ובקשר לאילת ולערבה – נצלי את המרס העקרבי שלך ללקיחת יזמה, ולפנייה למקומות אחרים, ובינתיים כאמור – השקיעי בעצמך. זה ישתלם, חביבתי.
שאלה: שלום יאיר. בתי נולדה ביום ראשון 15בינואר 1884 בערך בשעה אחד וחצי בצהרים. מדוע עד היום לא היתה לה זוגיות והאם תהיה לה בקרוב. תודה - אמא מודאגת.


תשובה:  ובכן, במפת הלידה של הבת שלך, נמצאים רוב הכוכבים באופק המערבי של המפה, מה שמראה על התפתחות אישית, כולל מערכות יחסים מחייבות, בעיקר לגילאים בוגרים יותר. 

מיקומם של השמש ומרקורי במזל גדי, מראים על אישיות קצת סגורה, שזקוקה להרבה עידוד ובטחון אישי, והקצב האישי האיטי שדיברתי עליו הוא הקצב שלה, וכדאי לקבל אותו ככזה, ואותה - כפי שהיא, בלי לחץ.
 
במקביל, הירח שלה במזל תאומים בבית הראשון, מראה על פן צעיר שהיא מציגה לעיתים כלפי חוץ, פן סקרני ועירני, שגם הוא – עדיין לא בשל ליחסים בוגרים וממוסדים באמת. צמידות בין ונוס לאורנוס עשויה להראות גם על חוסר סבלנות כרגע ליחסים ממוסדים יותר. 

עצתי – קבלי אותה כפי שהיא, סמכי עליה, גלי איפוק, ו...זה יגיע. לחץ עליה רק יתסכל את שתיכן, והוא קשור בעיקר אליך, לא אליה: היא מודעת לקצב שלה. כל מה שנותר זה רק לבקש ממך להיות מודעת לו גם כן...

מה  שכן, משהו בהחלט יעזור כאן לבת מצידך: חיבוק, ובגדול.

« 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים